Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

vydata
3. mar 2009

nahodou o nejakom bazeniku v ,,petrzalke,, neviete?????? katy pozerala som si vase fotky to ste sa kde boli kupat????

dajana31
3. mar 2009

jeeee, vy sa chodite kupat? aj ja by som sla, len sa mi samej nechce

bajama
3. mar 2009

Dajana31, no maly mi akurat zaspal, mali sme rusnu noc, takze dnes je rezim naruby 😠 Ratam,ze kolo pol stvrtej sa zobudi a potom by sme vyrazili. Pridas sa? Pojdeme nizkopodlaznym busom 88. Je to otvorene do siestej, takze aj na hodku a pol nam celkom staci 🙂 Dufam,ze to najdem na prvy sup, tak ako tu Gessayovu 😎

dajana31
3. mar 2009

noo, mozem sa pridat a kde stoji ta 88, neviem, kde by sme sa stretli... beries aj kocik? mne praveze spala malo a vstala skor... a strasna je akasi... musim s nou niekam von, tak mozeme ist

bajama
3. mar 2009

urcite zober kocik ak je mala nie vo svojej kozi, ja ho beriem tiez...
Chod 98 na Ovsistke Namestie, tam ta pockam alebo zober 99 vystup na zastavke Bulikova a spolu odtial zoberieme 88 do mesta...len tou 99 je to vyhliadkova jazda po Petrzalke

katy1979
3. mar 2009

vydata v petrzalke nie je nic. a kupat sonnenterme v rakusku, je to tam uplne super pre deti a este k tomu v lete ked sa da byt aj vonku. neda sa to porovnat so slovenskými aquaparkami.

katy1979
3. mar 2009

bajama a dobre si pozri na mape kde to je, lebo na prvýkrat by som to asi nenasla.

ena
3. mar 2009

jahodka11: na tej hrobakovej, kym tam bola este celkom prva baba co to viedla, robila aj take miniprednasky obcas, vytlacila nejaku 2srtanku o babatkach, troska o babymasazach a tak.. zajtra doobeda sa tam pojdem pozriet..
no fakt, kym bol filip krpaty a sam, ja som ani nevedela, ze je tam so mnou 🙂 Teraz aby z neho clovek oci nespustil

dajana31
3. mar 2009

no dobre, tak ho beriem, a o ktorej teda, my sme uz skoro oblecene 🙂

ena
3. mar 2009

baby, este dobra rada, behajte takto s detmi kde sa da, pokial je len jedno, ked su dve, uz to nie je take jednoduche 🙂

ena
3. mar 2009

katy1979: a zabiatko je kde?

bajama
3. mar 2009

Katy, ja dufam,ze to najdeme este dnes do tej 18.00 hod 🙂 ale pre istotu si beriem aj mapu zo sebou

Dajana, Matusko este spinka dufam,ze coskoro vstane...Tak si myslim,ze kym pridete tu, tak sa aj zobudi 🙂

Ena,plne s tebou suhlasim, videla som to u sestry..s dvomi detmi je to uz ina organizace 🙂

dajana31
3. mar 2009

no dobre, tak mi sa uz teda prichystame a ideme 🙂 tak ti potom volame

ena
3. mar 2009

bajama, ked ides do presporkova, z ml.niv by to malo byt blizko, ja som si len bola raz v ramci prechadzky pozriet, kde to je. isli sme z opacnej strany, tak som presla skoro celu grosslingovu, kym sme sa tam dostali 🙂

bajama, detske centra, ihriska, to sa este da s dvomi, ale take ze plavanie, cvicenia a pod, uz tazko, teda, pokial to chces cez den, kym je manzel v praci a nie je babka po ruke..

katy1979
3. mar 2009

bajama ja vystupujem pri tatra banke. t.j. zastavku pred nivami. odtial to je najblizsie.

ena zabiatko na nobelovej

guga
3. mar 2009

katy, ako sa ti páčilo v žabiatku? bola si na nejakej predvádzacej hodine? máš nejaký link? 🙂

My chodíme do Alvy, ale tento týždeň už končíme a potom nám tam ešte ostali dve hodiny, ktoré si nahradíme, lebo malá bola chorá, tak sme jeden týždeň vynechali.

guga
3. mar 2009

Dajana, Bajama: ako sa vám páčilo v Prešporkove? Dúfam, že veľmi a že ste to v pohode našli 😉

katy1979
3. mar 2009

guga www.zabiatko.sk boli sme sa len pozriet a pre prihlasku. pacilo sa mi tam. vsetko je to nove. v satni su aj sprchy aj ohradky v damskej aj panskej. a maju aj detský kutik, celkom praktická vec.
my chodime tiez do alvy a tiez končime a presne ako vy ostali nám dve hodiny náhrada. v alve plavame už rok tak potrebujeme zmenu. výhodou zabiatka ci pezinka je že más stale rovnakeho insruktora, to mi v alve vadilo a hlavne malému.

guga
3. mar 2009

takže ste sa tam už prihlásili? Moja Mirka má v poslednom čase nejaký strach z cudzích ľudí, neviem čo sa jej stalo ☹ tak jej chcem dať s inými ľuďmi chvíľku pokoj. Nechala som jej len to cvičenie v Prešporkove. Tam je zvyknutá a v pohode. V bazéne som ju dnes mala v podstate stále zavesenú na krku, nechcela sa odo mňa pohnúť. ☹ Uvidíme ako dlho to bude trvať, ale nasilu ju tam nechcem dávať, keď sa jej tam nepáči, tak nepáči...

ena
3. mar 2009

katy1979: uz som si vygooglila zabiatko, fakt to tam podla fotiek dobre vyzera.

katy1979
3. mar 2009

guga ako to ze sme spolu este neplavali. ste rovnaka vekova skupina ako vy.
hej prihlasili sme sa zaciname v utorok. strach z cudzich ludi to deti mavaju. vyhoda zabiatka je ze tam bude prichadzat do styku iba s jedným instruktorom. t.j. na nu by si malá zvykla. ale zavesený na krku je obcas aj sebi.

guga
3. mar 2009

my mávame hodiny v utorok a vo štvrtok o 16,30. Nestretli sme sa asi preto, že Mirka je začiatočník. Sranda je, že v celom kurze je jediná baba 🙂

Nechám teraz Mirku, nech si chvíľku oddýchne od plávania a potom by som možno začala znova. Časom ju ten strach prejde a potom bude zasa skákať do vody 😀

dajana31
3. mar 2009

no guga, nakoniec sme do presporkova nesli, lebo by sme prisli asi o pol 6 a to by sa nam uz neoplatili... tak sme sli na mensi nakup a pozriet bajamu 🙂 az sme stratili pojem o case, mali sa hrali, nahanali a my sme kecali 🙂 tak snad nabuduce pojdeme...
no a ten strach z cudzich ludi, to ma aj nasa sofia,, ale asi sa najviac boji muzov, lebo su asi pre nu taki velki a strasidelni 😀

katy1979
3. mar 2009

guga takze toto bol vas prvý kurz. my sme zasa v tomto kurze jediný s pipikom 😀

vydata
3. mar 2009

Katy ten sonnenterme v rakusku to je kde a co to stoji boli ste tam na cely den?????????????????cela rodinka??

guga
3. mar 2009

katy: 😀 tak obidve naše detúrence sú také kvetinky na kurzoch 😀 Ano, je to náš prvý kurz. Teraz ma veľmi mrzí, že ma to nenapadlo ísť s malo plávať, keď mala tak pol roka, teraz by nemala problém v vodou v tváričke, napr. pri umývaní vlasov..... Tak pri druhom bábe..... za rok - dva 🙂

dajana: pri deťoch si ani ja nevšimnem ako ten čas ubehne, asi aj preto mám tak rada MC 😀

katy1979
3. mar 2009

http://www.sonnentherme.at/index.php?id=41&L=3

hej na celý den a co to stoji tak ako tu na slovensku. boli sme tam vsetci. my sme tam chodievali este bez malého a ja to tam mám strašne rada. bazeny, bazen s morskými vlnami, virivky, uzasny bazen ktorý je vonku. tobogany, a ten svet pre krpcov je nadhera. detske bazeny, celý detský svet, dokonca miesnost na spanie, je tam prijemne pritmie, kutiky na kojenie, kutik na pripravu stravy. ohrievač, mikrovlnka, samozrejmostou su utierky a voda. kočik netreba brat oni maju kociky a mrte, ohradky pre deti ci uz vo vnutri alebo vonku v lete, slnečníky, lezadla na absolutny komfort. vonku ihriska, krasna zelena travicka.
nikde sa tam vonku netlačis, nie ako tu ze mas pocit ze ti niekto lahne na deku, sice tam nemaju ani na aku stupit. ale mas tam sukromie. dalsich ludi mas pekných par metrov od seba.
ja som tým nadsená už pár rokov

katy1979
3. mar 2009

guga my sice nemame problem s umyvanim vlasov ale ked bol malý sa potapal uplne v pohode teraz nechce. za to lovit hracky vo vode to ano. tam mam obcas pocit ze sa utopi co tam je tak dlho. ale viem že ked padne do vody, ci v alve do hlbokej vody že nechytí sok a nezacne plakat jednoducho ho v klude vytiahnem a hraje sa dalej. ale ked mu na hlavu nalejes vodu tak sebou zatrepe ako havino.

katy1979
3. mar 2009

tu je o tom detskom svete co tam je:
http://www.sonnentherme.at/index.php?id=294&L=3

guga
4. mar 2009

Od tohto piatka do nedeľe je v Inchebe veľtrh venovaný deťom a rodine. Ja by som sa tam skočila pozrieť, pridá sa niekto? 😉
http://www.dietaarodina.sk/