Poraďte mi dobré MC v Petržalke

michalka12
21. apr 2008

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi viete poradit niake dobre MC v Petrzalke. Najlepsie v koncinach Haje, Ovsiste, alebo v blizskom okoli. Mam 7 mes. syna a chcela by som ho obrat do spolocnosti deti.
Dakujem

guga
2. mar 2009

Budatko nie je zložité nájsť: na Strečnianskej ulici je Billa, je vidieť od cesty. Hneď vedľa nej je zdravotné stredisko. Musíš ísť hore priamo dovnúrtra do zdravotného strediska (je tam aj zjazd pre kočíky) a vo vnútri zasa pôjdeš o poschodie nižšie...... Potom doprava, prejdeš cez dvere a potom zasa doprava a si tam 😉

guga
2. mar 2009

ena, áno dávala som malej jogurtík, sedeli sme pri tom malom stolíku 🙂

ena
2. mar 2009

jahodka11: to budatko by malo byt niekde v suterene v zdravotnom stretisku strecnianska, tak ak pojdes busom, vystupis napr z 95ky medzi technopolom a Billou, a potom sa uz pomotkas okolo strediska.. ja som bola v budatku len raz, ked este boli v lilly klube na krasnohorskej..na tej strecnianskej ma odradilo, ze v suterene a ja vsade s kocikom a niekde som videla fotky a vyzeralo to byt dost male.

jahodka11: a ta herna na gessayovej je fakt dobra, az na 2 schody pri vstupe je to bezbarierove, je tam satna, kde si das aj kocik, zvonku sa zvoni.
A minimalne na prvych par navstev je tam dost hraciek, takze kym sa detom okukaju... a su tam aj stare casaky Dieta a pod.

Inak baby, tak pred 1/2 - rokom fungovala herna aj na Hrobakovej v centre poradensko psych. sluzieb, bola tam jedna velka miestnost na hranie s bazenom s gulickami a kopou hraciek. Fungovalo to stredu 10-12, ale potom sla holka, co sa venovala herni na matersku a nejako to prestalo..stale sa chystam ist sa tam spytat, ci to zase nespojazdnia.. tam to bolo dokonca zadara, akurat sme sa raz za cas poskladali po 50 sk na caj, pitivo..

guga: ved to s tym poplatkom, mys me dnes platili len to 1 euro, ale boli sme len chvilku,a le na tej nastenke som to pochopila tak, ze clenske 200sk a potom 30 za vstup.. idem este mrk na stranku..

ena
2. mar 2009

Mama klub pre mamičky s deťmi - od 1 - Mgr. Švecová - 200 sk / 6,60€ 30 sk / 1 € vstup - Pondelok, Streda, Piatok 9.00-12.00

ena
2. mar 2009

guga- tak potom co pises do budatka je v pohode vstup aj s kocikom.. do suterenu asi ide vytah, nie? a priestoroo je to ake tam?

guga
2. mar 2009

Ena - ja som nepísala, že sa tam nedá ísť s kočíkom... áno ide tam výťah. Priestorovo je to dosť maličké. Sú to dve miestnosti, ale keď tam bolo 5 detí aj s mamičkami, tak sa dá povedať, že tam jeden po druhom skoro stúpa. A kočík musíš nechať na chodbe.

jahodka11
2. mar 2009

ena a ta herna funguje aj poobede?

ena
2. mar 2009

jahodka11- dooobeda je to spojene aj s nejakymi aktivitami, to sme dnes nestihli, vraj bubnovali na bubienkoch, alebo sa kresli a pod.. a poobede je to vraj otvorene pon-piatok, ale uz len ako herna a neviem od ktorej je to otvorene, nabuduce zistim podrobnejsie info, som myslela, ze detaily najdem na webe, ale nic tam nie je :(
ale v lete mozno spojazdia aj nieco vonku pred hernou, pieskovisko, aj nejaku hojdacku.. ale to su este len plany.

jahodka11
2. mar 2009

ved presne tak, na nete skoro nic..... tak nevadi, aj herna je super, kde sa maly zahra s detickami...v tomto pocasi... doobeda nestihame ist domov, maly by zaspal v kociku a doma by uz nespal.... to mi nevychadza..... ved uvidime...mozno, ked bude krajsie pocasie, stihneme aj doobeda, tak na hodinku a pred jedenastou budem utekat domov 😀

ena
2. mar 2009

jahodka11: no ved mozes potom ten cas co bude spat prekocikovat vonku, dnes je napr. vonku celkom fajn.. ci chces mat aj ty relax, kym maly spi ?🙂
mne dnes Marek zaspal tesne pred vytahom, ale nastastie, nezobudi sa, ked ho vyberam z kocika a povyzliekam, tak som ho hned supla do postielky. Ale zato starsi nechcel spat, aj ked chvilu polezal,ale potom si pozbieral hracky a puzzle do postele, tak aspon chvilu bol KLUD 🙂)

bajama
2. mar 2009

ja som tam bola dnes prvykrat a ta pani, co to prevadzkuje, mi vysvetlila,ze 200 sk je clenske na polroka a potom sa plati za kazdu navstevu 1 Euro..z toho clenskeho sa potom vraj nakupuju hracky a podobne...dnes som clenske neplatila, vraj, ked sa rozhodnem,ze tam budem chodit nejako pravidelne, tak az potom...

Jahodka11 dnes sa mi tiez stalo presne to co ty nexces....maly mi zaspal cestou domov v kociku a potom nie a nie zaspat, ale nakoniec sme sa uspinkali...musim trosku skor odchadzat...

hiha
2. mar 2009

Babky,na tej Gessayovej to je kde,ake cislo?D.A U Salezianov bude v stredu o 10hod.prednaska o masazi deti a 13-14.3.detska burza.

ena
2. mar 2009

tusim je to 6 tka, je to budova ako byvaju zvycajne materske skoly.

hiha
2. mar 2009

Eni,diky,uz som si to nasla na nete 😉

jahodka11
2. mar 2009

ahojte,tak sme dnes neisli hladat budatko, nechcelo sa nam ist tak daleko...a dost ste ma aj odradili tym, ze je to malicke a v suterene... 😒 zajtra pojdeme s kamoskami pozriet hernu...a zatial nam to staci a este omrkneme aj krtka 🙂

dajana31
2. mar 2009

no tak co zajtra? ja by som niekam sla, ale neviem kam, sa dohodnime kam 😉

guga
2. mar 2009

ja idem zajtra do mesta - do Prešporkova, kto chce nech sa pridá. Idem s malou na fitlopty a potom ostávame v herni

jahodka11
2. mar 2009

ja planujem ist pozriet hernu....len netusim o kolkej, lebo kamosky maju mensie deticky, tak sa doobeda dohodneme, kedy nam to vyhovuje a ci vobec.....vlastne cez obed prideme domov spat,tak napisem, ako sme sa dohodli 🙂

vydata
2. mar 2009

Ahojte prosim vas boli ste niekto v tom Clube Lilly???? je to tam velke chodi tam vela mamiciek????a kde to presne je na tej krasnohorskej.konecne som nasla nieco kam by sme s mojou Emmkou chodievali len neviem ci to este funguje DAKUJEM !!

ena
3. mar 2009

vydata: k lilly sa dostanes tak, ze ako je tusim na betliarskej ul. LIDL a kostol, tak prejdes na druhu stranu a ked sa tam pomotkas a popytas, tak to najdes, je to terasova bytovka a lilly je zdola, ja ked som to hladala, som sa tam po terase vsade motala.. ale ide sa tam normalne z chodnika, zvonka to vyzera ako obchod s vykladom.. ked sme tam boli, ale to uz bolo davno, odvtedy aj interier zmenili, tak pomaly az pred vchodom parkovali auta.

tu je galeria http://www.clublilly.sk/galeria.php

pre take babo ako mas ty okolo 1.5 r mozes ist asi na vsetky miesta co sa tu spominali.. gessayova, krtko, ... preskorkovo...
ja sa asi fakt pojdem popytat do tej herne na hrobakovej, lebo toto bolo super pre take mrnave deti, 1 velka miestnost- takze si mala dieta furt na ociach, nemohlo ti zajst za roh 🙂) , deti sa hrali a normalne sa aj pokecat popri nich dalo 🙂

dajana31
3. mar 2009

no, ako citam, tak v tom budatku sa na tu jogu treba dopredu prihlasit, takze tam asi nepojdeme :(

jahodka11
3. mar 2009

ena, tak zisti hrobakovu....my by sme chodili.....a ak sa da pokecat aj s mamickami....no co moze byt pre nas lepsie? 😀
dajana-ja som im dnes pisala, ze neprideme....som sa akoze prihlasila, ale pani mi odpisala, ze mam prist na prvu hodinu a podla toho ako sa nam bude pacit, sa zariadime.....ale dnes nam to nevychadza....tak som pisala mail, zatial ziadna odpoved....mozno ani nebude.....
nestihame s kamoskami ist pozriet hernu, tak pockam na manzela a pojdem asi s nim,..uvidim, lebo maly nechce byt v kociku, teda, neunavi sa, ked mi tam len sedi...a chodi zatial tak, ze sa rozbehne a utekaaaaaa a samozrejme opacne ako treba....takze este nam chvilku potrva, kym bude pekne chodit vedla kocika 🙂

dajana31
3. mar 2009

:D jahodka, presne ako sofia, ja som s nou bola vcera vonku bez kocika a raz isla dopredu, raz sa otocila naspat.. stale sla inym smerom.. ku mne dnes pride sestra na prazdniny. moze aj ona do MC? ci to len rodicia mozu

guga
3. mar 2009

dajana: do MC môže ísť aj hocijaký tvoj doprovod 😉

bajama
3. mar 2009

ahojte, ja by som dnes poobede chcela ist pozriet do toho Presporkova, chysta sa niekto?

dajana31
3. mar 2009

bajama a maly uz vstal? to je na zoske, ci kde? aj by som sla

katy1979
3. mar 2009

dajana na groslingovej- my urcite nie my este ani nespime 😠

dajana31
3. mar 2009

bajama, tak ak sa ti chce ist so mnou, tak mozme 🙂 a ak chce, tak sa moze niekto pridat... bozeeee, sofinka papa a zas si dala jedlo do vlasooov.. dnes som jej pustila pesnicku Slovenske mamicky a chodila po izbe so zapchatymi usami :D

guga
3. mar 2009

ja som tam bola do obeda a teraz ideme plávať

katy1979
3. mar 2009

guga my sme mali ist do presporkova doobeda ale zmenil sa nám plan takze sme neboli. boli sme sa pozriet na nove plavanie. menime alvu a ideme do zabiatka. tak som zvedavá