Pracujúce maminky. Ako riešite bábätká?

tinni
29. aug 2007

Dúfam, že sa tu také najdu... Chcem sa spytat, ako riesite svoje babenka, ked potrebujete pracovat? 😕

misi78
20. feb 2010

Ja se chystam do prace, v rijnu, malej bude mit rok a pul. Uz je zapsany do jeslicek. Urcite to prospeje nam obema, malej je hrozne rad mezi detma a ja uz proste nemam silu byt "jen" doma.

tinika
23. feb 2010

🙂 nahoou som nasla opat tuto temu a aj svojpríspevok z pred roka. Dnes u mam 3 mesačneho synčeka a ako som písala pred rokom, tak pracujem aj na materkej, zatiaľ to zvladame, ešteč mesiac a bude kludnejsie 🙂 držim palce všetkym pracujucim maminam 😉

ludusa
26. mar 2010

caute maminy ktorá mi vie poradit nejakú normálnu a serioznu prácu na doma?súrne by som ju potrebovala a zatial som natrafila len na klamárov už som z toho zúfalá kolko klamárov žije na tejto planéte. ☹

linduskaxxl
30. mar 2010

ludusa-ahojcek ja pracujem pre jednu nemecku firmu lepenie vzoriek do casopisov napr.nivea,dove,douglas vychadza to cca 180-270 eur mesacne / podla vykonu,ja mam 2 rocne dieta tak nestiham viac / nie je to obrovska suma ale na privyrobenie uplne staci ak vies po nemecky uplne staci im napisat a poslu ti formular sice musis zaplatit 86 euro za evidenciu ale oplati sa to a nepodvadzaju

evitita
11. apr 2010

ahoj linduskaxxl - tiež by som chcela nejakú robotu na doma, mám trojročného syna a ďalšie dieťa na ceste. POtrebovala by som dorovnať náš príjem, no zo slovenských firiem som len sklamaná. Mohla by si mi poslať kontakt na tú nemeckú firmu? Po nemecky viem plynule, ďalej si už poradím. Veľmi Ti ďakujem. Tu je môj kontakt: evica83@gmail.com

danny7
12. aug 2010

Neposílejte peníze linduskaxxl - jde o velký podvod, kde pošlete peníze a už se Vám bohužel nidko neozve. Nikam nic neposílat. Píše sem uživatelka i pod jinými přihlášeníma, tak pozor - žádné práce ze zahraničí. Poklud někdo bude chtít, napíšu víc

misa.ottovka
12. aug 2010

Ahoj. Já se vracím do práce v lednu, malé bude 20 měsíců, z finančních důvodů. Símu bude hlídat babičkaa manžel mezi směnami. Ale abych pravdu řekla, od malé se mi vůbec nechce!

smejo741
20. aug 2011

@linduskaxxl ako sa pls vola ta nemecka firma? a nevieš ešte o nejakej inej firme kde by sa dali lepit vzorky alebo nieco podobne? dakujem

kubuliatko
6. jún 2012

prosim vas a co robite v tom pripade ked pracujete a namate v meste kde byvate ani jednu babku? ani nikoho z rodiny? kam davate potom vase deti?

kubuliatko
6. jún 2012

zaujima ma to lebo ja som v podobnej situacii a jedina vec je opatrovatelka