Reštaurácia s detským kútikom v Bratislave. Kam ísť?

pipo1777
21. okt 2007

poraďte mi, hladám nejakú reštauráciu alebo pizzériu kde je možnosť isť aj s dieťaťom myslím tým nejaký detský kútik alebo niečo také.Prosím poraďte hlavne nech je to v Ba a prijatelné ceny.

mipako
18. feb 2009

no to ano dnes uz je v tomto obore veeelmi velka konkurencia 😖

evaviki
12. nov 2011

znovuotvaram temu.. poraddte restiku v BA a okoli s dobrym detskym kutikom (nie pizzeriu). dakujem

martanka11
18. nov 2011

@evaviki niekolko dobrych tippv najdes aj tu http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie-a... vyfiltruj si
len Bratislavu Je to nova stranka a pisu ju samotne mamicky na MD

opateracertik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudinka
22. jan 2012

Bodaj by ich bolo stale viac a viac 🙂)

wwwphotokidssk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emilly55
27. feb 2012

dobrá reštika v Jarovciach Jarovecky dvor,detský kutik dobre vybavený a dieťa na dohľad,

emilly55
27. feb 2012

zabudla som dá sa tam dobre najesť a čo je hlavné v kľude posedieť,keď je tam viac detí tak sa hrajú spoločne a vy ich len od stola pozorujete 😵

lenusiatko
9. feb 2013

My mame Primi na prizemi v Poluse, deti si tam valkaju z cesta pizza panacikov, vykrajuju, gulaju, takze maju vyplneny cas, casnik im panacikov aj upecie a prinesie v kosicku. Su tam kucharske ciapky, balony, pastelky, vymalovanky. Jedlo vyborne a najma ta obsluha je na urovni a deti v akejkolvek situacii im neprekazaju, povedala by som, ze su vitane.

drobec222
12. feb 2013

mrknite www.kamsdetmi.sk....urcite si tam vyberiete http://kamsdetmi.sk/baby-friendly-restauracie/ alebo v ramci detskych kutikov su vacsinou aj kaviarne http://kamsdetmi.sk/detske-kutiky-a-herne-c/

csina
1. mar 2013

no možno sa vám netrafím celkom do noty .. ale.. my sme boli s mm v Casa Inka, je to peruánska reštika, majú skvelé jedlo, komplet nefajčiarska..a je to tam také malé, čiže nemá dietko kam ujsť a kútik majú taký akože pár hračiek, detský stôl a stoličky , kde napr môže kresliť alebo podobne.. ak si obsadíte alebo vopred rezervujete stôl hneď vedľa toho detského, atk kus reštiky vlastne slúži len vám... 🙂 sídlia v Jégeho aleji, blízko Miletičky, alebo z druhej strany zimák... 😉

lucifera12
4. okt 2013

Nedávno otvorili reštauráciu pre deti aj dospelych v Centrali. Vola sa Little Al Trivio a je na 2.poschodi. V pohode sa tam najedia rodicia aj deti, lebo pre deti su tam detske stoly pripojene k dospelackym, kludne si na nich mozu kreslit, lebo je tam papier, ceruzky. Inak hracky, duplo lego, koberec a specialne detske menu. Nielen, ze detske porcie a jedla urcene pre deti, ale aj na tanieri upravene paradne - losos s kasou a zeleninkou vyzeral ako tvar. Malemu sa velmi pacilo a my sme sa v klude najedli. Je tam 6 stolov, a cez vikend moze byt dost ludi, asi sa oplati rezervovat najma v case obeda.

rainee
12. jan 2015

Jarovsky dvor, polny mlyn karpatia - obe maju vonkajsie ihriska, takze v lete fajn posedenie s deckami

magdushhh
11. okt 2015

Ak mozem poradit, restauracia KUBU v Bory Mall ma detsky kutik a nefajci sa tam 🙂 je to sice taky mensi detsky kutik, ale vyzera utulne a myslim ze uplne postacuje, zase tolko deti tam nebyva. Restauracia KUBU je aj v Auparku, ale tam tusim ten detsky kutik nie je(kedze hned vonku su preliezky a ihrisko), ale to neviem na 100%.

erickaa
11. okt 2015

@magdushhh V Kubu V auparku pizzamajstri dajú deťom kúsok cesta, sú tam pre nich pripravené valčeky a vykrajovatka a po dokončení diela to deťom samozrejme aj upecu a môžu si vziať domov 🙂

magdushhh
11. okt 2015

@erickaa To ano to beriem ako samozrejmosť 🙂 to je aj v Kubu v Boroch, ale ja som mala na mysli skorej taky klasicky "detsky kutik" kde sa deti môžu hrať. tak ten som videla v Boroch 🙂

martanka11
12. okt 2015

TU je taky prehlad kam s detmi v BA do reštaurácie http://sdetmi.com/podujatia/detail/20924/tipy-k...

cucoriedka
22. okt 2015

Dnes som potrebovala dat obed v centre, tak aby sa aj malinka zabavila trochu a toto je vysledok mojho prieskumu:

Skoncili sme v Martinuse na Obchodnej. Bolo uplne super: jedlo vyborne, normalna tepla strava, polievka + mali na vyber asi z 3-4 normalnych jedal (neratam sendvice a salaty). Rebeka sa zahrala pri stoliku s hrackami aj na schodikoch, co su hned pri detskom stoliku. Dieta vie same z okna pozorovat ulicu, elektricky... Maju aj detsku vysoku stolicku. Velmi prijemne to bolo.

Ostatne co som preverovala:
Budha brothers sa asi stahuju, nefunguju momentalne (vraj mali mat destky kutik, treba sledovat ich stranku, snad daju aktualne info).

Enjoy coffee je krasna (aj pre deti maju hracky), ale je to skor kaviaren.

Savage garden ma detsky kutik iba cez vikendy.

Soupa bistro na Kozej, maju detsky kutik aj vyborne jedlo, ale cez tyzden maju velmi plno cez obed, cize tlacenica.

TUTO kaviaren ma aj teple jedlo, ale detsky kutik je zruseny/presunuty do Starej trznice, bude tam fungovat pocas trhov.

Este z vlastnej skusenosti doporucujem Al Trivio v OC Central na Trnavskom myte, ta je vyborna pre deti (kreslenie, kopec hraciek do veku aj 6-7 rokov, koberec na hranie, detske menu).

eaka
28. okt 2016

Očividne ešte stále dosť veľká diera na trhu.. :-/