Reštaurácia s detským kútikom v Bratislave. Kam ísť?

pipo1777
21. okt 2007

poraďte mi, hladám nejakú reštauráciu alebo pizzériu kde je možnosť isť aj s dieťaťom myslím tým nejaký detský kútik alebo niečo také.Prosím poraďte hlavne nech je to v Ba a prijatelné ceny.

katy1979
28. okt 2007

pipo pizzeria a s detským kutikom je napríklad hore v auparku. V lete je kutik aj vonku na terase a teraz v zime vo vnutri a samozrejme maju aj vysoké stolicky.

maruschka
29. okt 2007

pipo a avion?Sú tam také reštaurácie-čínske,palacinkové a ja ešte neviem aké a majú tam aj dva veľké detské kútiky a aj detskú škôlku.takže si myslím,že tam sa dá ísť s deťmi 😎

emogeon
10. dec 2007

v tom avione je to ale riadne zafajcene,vsade naokolo su kaviarne ale klima je na figu.. 😒

sofik
11. dec 2007

To je na Slovensku najvacsi problem, zena s dietatom nemoze ist nikam do restauraciepretoze vsade je nafajcene. Uz aby sa to zmenilo.

emjee
6. feb 2009

ricky • 1d • Dnes o 00:04
Ak tu je taka tema tak ma prosim presmerujte, ale nic som nenasla...hladame reštiky v BA, kde by sa nenudila ani naša dievka.,...nejaky detsky kutik, abo aspon nieco prijemne, kde nejsu schody a kopec miestnosti, aby sme mohli aj chvilu sediet a furt za nou nechodit🙂) a kde sa hlavne nefajci...diki za tipy...

ricky
7. feb 2009

to som sa ale vela nedozvedela....ak mate niekto tipy tak vas poprosim...

katy1979
7. feb 2009

ricky ak taku najdes daj vediet. my sme este taku nenasli.

cil
7. feb 2009

ak to by aj mna zaujimalo, ale v KE..hlavne kde sa nefajci. Je to problem a uz mi to dost lezie na nervy, ze sa nikam neda kvoli cigaretam ist.

katy1979
9. feb 2009

v avione sa dá sice najest ale tam nám dieta zdrhá este aj z gumkácov, ho nahánam po stolickách v kaviarni ci po okolitých obchodoch v ponožkách.

zuzana581
10. feb 2009

Baby podla mňa najlepšia reštika nefajčiarska je v IKEA. Je tam decký kútik, nefajčí sa tam, jedlo fajn, za nízke ceny a ešte si tam deti môžu aj robiť skoro čo sa im zachce (vrámci slušnosti samozrejme).

mipako
11. feb 2009

ja som robila taky mensi prieskum ako je to s tymi restikami v ba a je to vazne bieda, v nakupnych centrach su ale ako v avione tak i v auparku je zafajcene prostredie a v auparku teda aj tie ceny nies u bohvie co, vacsina restauracii su super v lete ked su terasy, vtedy sa to da napr na dunajskej je jedna,aupark robinson a ine, ale v zime mame spolu 😠
joj uz som aj premyslala ze by nebolo na skodu zacat podnikat v tomto smere, restauracia baby-friendly, ale neviem ci by sa to ujalo, i ked som uz pocula vela staznosti na restauracie v ba ze mamicky nevedia najst ziadnu vhodnu...............je to diskriminacia 😉

mipako
11. feb 2009

v zime mame smolu, sorry za preklep

ena
12. feb 2009

suhlasim so zuzanou581, v BA je asi naj pre rodiny s detmi IKEA.

tulinocka
13. feb 2009

pripajam sa, tiez s detmi skoncime vzdy v Ikei

filipa
14. feb 2009

ako tak citam, vsetci tu spominate ikeu, tak tej sa my snazime vyhybat... nemam rada taku masovku, i ked s detskym kutikom, detskymi stolickami a inymi vymozenostami... ale, v zime velka koncentracia moznych chorob na jednom mieste, v lete - skoda sediet vo vnutri, ked sa da vonku, na vzduchu...
my sme, naopak, nikdy nemali ani najmensi problem v talianskych restauraciach... netvrdim, ze su typicky "baby friendly", ale vzdy sme sa stretli s chapavym a trpezlivym personalom, detske jedlo aj mimo jedalnicek je samozrejmost, a predovsetkym je to domacka vyroba, maly si volne moze po restike smirovat, nikto sa skaredo nepozera... ved taliani su nenadarmo povazovani za najtolerantnejsich rodicov... tak napr. talianska restauracia na Trnavke na Banselovej (super), v Rusovciach (Antica Toscana, super)... treba len vyskusat...

leteku
14. feb 2009

Ahojky. Odporúčam nefajčiarsku pizzériu Pohoda v Záhorskej Bystrici. Nemá síce detský kútik ale je tam kľud. Majú detskú sedačku a naozaj príjemnú obsluhu.

ricky
15. feb 2009

ja som nasla u nas v lamači domacu nefajciarsku restiku vola sa pizza a gril a varia tam len denne menu, cize maju otvorene len od 11-14 ale je to tam super, jedna miestnost, mala nema kam utiect a maju tam aj mileho havina, tak ked neni vela ludi tak ho pustia k nam a mala sa s nim moze hrat 🙂)

katy1979
15. feb 2009

mipako nad otvorením takej restaurácie som rozmýslala aj ja. ale nad takou aby sme vedeli ponuknut jedlo aj pre polrocné mimino.

filipa lenže vy už máte styri roky to už aspon co to chápe. ale to moje sidlo tazko. on mi neostane sediet ani v kočiku ani na stoličke. iba behá a vymysla. najradšej chodí za bar.
takže potrebujem restiku odkial mi nezdrhne, nie je nič v okolí čo by mohol zničit, nie su tam schody a nefajčí sa tam. a kde ho budu tolerovat ked tam bude poletovat.

dika
15. feb 2009

my sme vcera skusili Leberfinger, v prizemi sa nefajci, je tam detsky kutik, prijemny personal. Celkom sa nam pacilo, aj ked my nemame problem v akejkolvek restike, kde sa nefajci..... 😉

filipa
15. feb 2009

katy, ved ano, ale my tam chodime od jeho narodenia... netreba sa toho obavat...cim skor zacnes, tym skor je z dietata "slusny restauracny stolovnik" 😉 inak by sme doteraz sedeli doma...

katy1979
15. feb 2009

filipa my sme zatial chodili akurat na pizzu a to sme skocili do auparku, tam maju aspon smyklavku a stolik s ceruzkami, lenže akosi sa mu zachcelo zdrhat a lietat po auparku a tie schody v blizkosti su nič moc.
zatial z neho nie je slusny restauracny stolovnik a este dlho nebude takže detský kutik a nemožnost zdrhnut v tomto veku nam vyhovuje. ale urcite vyskusame banselovu.
leberfinger má dole kutik ale ich kuchyna ma neoslovila.
páči sa mi link od zuzitky, tam si viem predstavit že by vydržal. určite tiež vyskusame.

fine
16. feb 2009

Ahojte,
v Petrzke je jedna velmi dobra restika - Tarpan...je to vzadu akoby za ekonomickou - maju velmi dobre oddelenu nefajciarsku cast, je dost velka, takze decka sa tam mozu motat a pokial sa pamätam, tak tam mali aj celkom dobre vybaveny detsky kutik...jediny minus su dost vysoke ceny, ale na druhej strane su adekvatne sluzbam,jedlu a aj prostrediu...

adulik23
16. feb 2009

pozrite aj sem
http://www.kamsdetmi.info/restauracie-priatelsk...

+ brit na hranicnej v ba je cely nefajciarsky. maju tam vraj akvarko s morskymi rybickami, len neviem, ci maju aj detsky kutik. 🙂

ena
16. feb 2009

Filipa: antica toscanu mame niekedy v plane 🙂

katy1979: v pizzerii v auparku na terase si nas maly rozbil bradu na hojdacke, sice ma popruh okolo pasa, ale sa mu ho podarilo rozopnut ani neviem ako a lezal na zemi, proste sikulko.. takze nam jedno kde ideme, furt musime byt v strehu 🙂 .. ale IKEA sa nam lubi, lebo maly uz moze do detskeho kutika, tak aspon nieco, ked zatial nechodi do skolky.

nam by najvaic vyhovoval velky dvor s vysokym plotom 🙂 Inak v Petrzalke taky maju pri LEPSOM SVETE na Osuskeho, len uzavrety pre cudzich :( a na terase je kaviarnicka, fungoval tam ja mini detsky kutik.. ale teraz uz to tusim maju otovrene len na objednavky a akcie. V menu bola napriklad aj detska krupica 🙂

sirinka
17. feb 2009

inac aj v cinskych restikach je s detmi super...detsky kutik sice vacsinou nemaju,a le cinanky su an deti vysadene a tak sa vzdy s klarkou hrali a ukozavali jej vsetko moze a my sme mohli v klude papat...

brit na hranicnej je dobra restika, ale detsky kutik tam pokial viem nemaju...ked tak az ked bude teplo, mozu snad deticky behat vonku okolo jazierka...

adulik23
17. feb 2009

dnes vraj schvalili, ze restiky musia mat stevebne oddelenu fajciarsku cast od nefajciarskej. 😵 😵 😵 platit by to malo od septembra. KONECNE.

mipako
17. feb 2009

katy aj ja som mala na mysli taku restiku kde je aj detske menu pre tak male mimca, dalej samozrejmostou by bol prebalovaci kutik a kutik pre dojciace maminky, detsky kutikm, detske stolicky a samozrejme nefajciarsky priestor...................................len penazi nieto 😉

jannicka
17. feb 2009

kuknite aj na obedovat.sk maju tam baby friendly restiky uvedene

katy1979
17. feb 2009

mipako tak tak, penazí nie to a hlavne odvahy pustit sa do takého projektu.