Rodinné centrum Južanček v Trenčíne. Pridajte sa!

lucaska
22. jún 2008

AHOJKY, super napad napisat aj na konika.....dufam ze si to precitata kopec ludi a pripoji sa k vybudovaniu centra, bude potrebnych vela sikovnych ludi............ 😉

lucaska
autor
22. jún 2008

AHOJKY, super napad napisat aj na konika.....dufam ze si to precitata kopec ludi a pripoji sa k vybudovaniu centra, bude potrebnych vela sikovnych ludi............ 😉

drobec.z
22. jún 2008

ahoj, tak dufam,ze to nakoniec vyjde a nejako to spolu zvladneme, aby sme aj my tu na juhu mali svoje centum 😉

dannynka
22. jún 2008

jeeeej super temicka 🙂

lucaska
autor
5. júl 2008

12.jula o 16.00-opekacka na brezine........... 😉 najdite si cas a dojdite........

domka2323
9. júl 2008

ahojte aj ja s JULIANKOM sa pridavam ,na opekacku,,,,, 😎

domka2323
12. júl 2008

AHOJTE takze na opekacke bolo super , deticky dostali krasne diplomy.Dakujeme 🙂 🙂 🙂

lennie7
13. júl 2008

aj nam sa na opekacke pacilo, tesime sa na dalsiu akciu 🙂 😉

juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lefika
15. júl 2008

ja som byvala juzanka, teraz som uz od TN daleeeko, ale velmi vam vsetkym drzim palce 😵

domka2323
15. júl 2008

ahojte tak skoda nevedela som ze dnes sa ideme pozriet na priestory zmeskala som to.nebola som vcera zapnuta.a nik to nespominal.boli ste tam niektory? 😔 😔 😔

juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec.z
17. júl 2008

ahojte, tak som rada, ze nakoniec juzancek bude, dnes ideme s babami povyberat nejake hracky tak kto chce tak 17:45 v juzanke 😉

lucaska
autor
17. júl 2008

drobec si ma predbehla, sikulka.................takze sa stretneme v juzke.............papa

juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juzancek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hejdusan
28. okt 2014

Mamičky a detičky 🙂 rodinné centrum opäť funguje, v kultúrnom centre juh, nad knižnicou.

Po, pia: 8:00-12:00
Ut,štv: 8:00-15:00
Str: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

Prídite nás pozrieť, zohriať sa kávičkou, čajíkom, príjemne si posedieť a pohrať sa s detičkami. Na mesiac november máme pre vás pripravené množstvo aktivít 🙂

erienka
2. nov 2014

@hejdusan ahoj,mozes prosim ta napisat nieco viac o tomto centre? Kolko je vstupne? Dakujem🙂

hejdusan
2. nov 2014

Juzancek funguje na baze dobrovolnictva, nemame zamestnancov, je to jednoduche, pokojne a prijemne miesto pre rodicov na materskej dovolenke a ich deticky (0-3). Kazde dieta sa u nas zahra 🙂 Od utorka zaciname novembrove aktivity (2x tyzdenne). Najdete nas aj na FB. Prijmame dobrovolny prispevok za navstevu (napr. 0,50 eur/hod) radi vam zdarma ponukneme cajik, kavu 🙂 pridite sa pozriet