Rozprávkový festival v Bojniciach alebo v Trnave

tamia
22. jún 2009

boli ste niekto na tomto festivale v bojniciach alebo v trnave? Aké to bolo, oplatí sa za tým cestovať? čo všetko môžu deti vidieť? je to formou rozprávky, laebo sa tak tie postavičky iba prechádzajú? Ďakujem za info!
www.rozpravkovyfestival.sk

titkovamiriam
22. jún 2009

ja pojdem tento vikend prvy raz 😀 😀

lucaska
22. jún 2009

tamia, my sme boli v piatok v bojniciach na zamku.....bolo to fantasticke mne sa to strasne pacillo a aj lucasko bol stasnucky.......na zamku to bolo formou rozpravky Peter Pan........na zaciatku nas cakalo dievcatko Vendy a s nou sme potom chodili po zamku s komnaty do komnaty a hladali sedem listkov z Petrovho kabatiky....v kazdej nas nieco cakalo vily, pirati, indiani.......................trvalo to hodinku a pol a bolo suuuuper

lucaska
22. jún 2009

aha az teraz som kuk ze ty si myslela ten festival v mestach ,tak tam sme neboli............my sme boli v bojniciach na zamku.........

tamia
autor
22. jún 2009

lucaska,
aj mi sme tam boli, bolo to dobré....
ale toto je iné podujatie... ale dakujem za príspevok 😉

aplless
22. jún 2009

my sme boli na tom festivale teda ak je to ten pat a mat? tak to bolo ako v kine sme sedeli a tie postavicky tam vystupovali bola to taka divadelna rozpravka ale boli to ozajstny ludia nie premietanie na platno bolo to pekne ale skor pre detit do 7rokov,,, bol tam aj večernicek traja chrobaci mato a klincek a matko kubko

aplless
22. jún 2009

kuknite mam aj foto v albume

tamia
autor
22. jún 2009

aplles,
a ako dlho trvalo predstavenie? tebe sa to páčilo? oplatí sa za tým cestovať nejakých cez 100km? Lebo ked to nebolo nič moc radšej kuknem niečo iné bližšie...
ďakuejm!

aplless
22. jún 2009

tamia asi tak trištvrte hodinu to trvalo predstavenia zacinali kazdu hodinu takze sa ani dlho nečakalo

beasi
22. jún 2009

My sme boli na tom v Trnave.Dceram sa páčilo.Postavičky(Pat a Mat,Maťko a Kubko,Maťo a Klinček,Traja chrobáci,deduško Večerníček,Majka)vystupovali v ucelenom príbehu s piesňami.Tento víkend by to malo byť ešte v Bratislave.

katka76
23. jún 2009

tak super, my sa na to chystame do blavy, tereza vkuse poletuje po byte a vykrikuje maja, maja, ked to reklamuju

amatula
23. jún 2009

mi sme boli v bojniciach!!!
bolo to super!!!!!!!!!!!perfektne tancovali a spievali a boli perfektny..a Pat a M at uplne dokonaliiiiiiii 🙂 😉 😀
a deti mali super zazitok!!!starsí to tyzden kazdemu opisoval a mladsi pri predstaveny a ni nedychal 😵
mam Pata a Mata foto v albume 😉 ako asi vyzerali----
len pozor hraju ich dospelaci tak su nadmerne velky proti tim v telke 😀

lea123321
5. máj 2011

Ahojte 🙂 Chcem sa vás spýtať .Plánujem aby sme v lete mužík,ja a dcérka šli do Bojníc.Znaámy tam maá chatku buď by nám ju požičal,alebo nejaký motel.Len sa dosť bojím ,žeby malá nezvládla tú preliadku zámku :( Čo si myslíte o tom?Teraz v apríli mala rok ... Čp by sme spravili s kočíkom?Dal by sa tam niekde odložiť?Smú tam aj také maličké detičky?Ja som tam bola 9rokov dozadu ,už si príliš veľa nepamatam 🙂 Ale viem že tam bolo dosť schodov 🙂...Myslíte ,žeby sa nám trošku prisposobili ,alebo ak by sme niečo z prehliadky vynechali?...alebo by malá zvláadla všetko? 🙂 ...ďakujem za rady 🙂..

maruschka
6. máj 2011

lea, kočíky sa tam dajú odložiť za vstupnou bránou je miestnosť, ktorá je strážená a tam si môžeš odložiť bicykel alebo kočík..My chodíme každý rok, od narodenia drobcov..Predstavenie trvá asi 1,5 hod.. 😉 Môžem ti povedať, že ich to zaujalo vždy - tuším iba raz menšia vystrájala, keď mala dva roky - ale to sa potrebovala do všetkého zapájať, stále rozprávala, komentovala všetko a každého 😀 😀 😀 😀 Ak by to malá nezvládala, môžeš sa vrátiť - vždy tam stojí nejaký sprievodca, ktorý ťa pustí smerom dozadu alebo nejakou skratkou 😉 😉 😉 Problém je - vystáť radu na lístky - trvá to okolo 1 hod a viac, takže to je zabijak pre decká, najmä ak praží slnko a nedá sa nikdy skryť.. 😖 😖 😖 😖 Ak už malá vníma rozprávky, pesničky a vie ju to potešiť, tak choďte.. 😉 😉 😉 😉 😉