RS Vadičov. Odporúčate?

tilly
10. feb 2008

ahojte,

boli ste tam niekto? ako tam je? dosť ma oslovili fotografie a ten detský park tini, chceli by sme tam niekedy vybehnúť na víkend, odporúčate to?

danka777
26. mar 2008

Vo Vadičove je nádherne - krásna príroda a to detské ihrisko je jedinečné. Chodíme tam pravidelne s deťmi a veru sa im nikdy nechce ísť domov. Zobrali sme tam aj návštevu z BA. Tí sa čudovali, prečo ich trepeme 30 km kvôli nejakému ihrisku, ale ich deti boli také nadšené, že tam išli ďalší deň znova. Určite odporúčam ísť sa tam pozrieť. Určite sa tam budete radi vracať.
🙂

tilly
autor
6. júl 2008

my by sme tam chceli ísť na dovolenku asi to tej hájnice, oplatí sa? je tam čo robiť týždeň? ešte uvažujem nad silvestrom tam

tweety22
7. júl 2008

tilly, vyzera to super 🙂 ani som nevedela, ze nieco take u nas je 🙂

tilly
autor
7. júl 2008

že? len majú asi slabý personál a reklamu, lebo už som tam písala xy mailov a odpoveď žiadna 😖

tweety22
7. júl 2008

juj, hned by som tam isla 🙂 mne by asi vyhovoval kocovny zivot a tulat sa kade tade 😀

maaja
7. júl 2008

my sme boli vo Vadicove teraz v maji a boli sme velmi spokojni - je to usposobene potrebam detom, izby su fajn, restika tiez a decka sa tam ozaj vyblaznia 😉

mimochodom tilly, ja som to cele mejlom organizovala a nebol problem 😕

syssa
8. júl 2008

Ahojte,
zaujala ma vasa diskusia, kedze by sme radi niekam vyrazili, ale nevieme kam.
Je na nich aj nejaka mailova adresa? 😎

syssa
8. júl 2008

Ozaj, my sme minule boli v ZOO v Lesnej. Stravili sme tam styri hodiny a bolo tam velmi pekne. Väcsinou tam aj boli slovaci. 😀

tilly
autor
9. júl 2008

maaja, tak mi skús dať na nich mailovú adresu, lebo mne neodpisujú

akrima
31. júl 2008

baby a je tam čo robiť aj so 4-mesačným bábom.... Chceme s mužom niekam vybehnúť.....

tilly
autor
6. aug 2008

mne sa odtiaľ zas neozvali, tak ich kašlem, keď nestoja o pár rodín na silvestra... 😠

zuz11
6. aug 2008

nie je tam moc draha strava? 🤐

tilly
autor
11. aug 2008

neviem, ale keď mi neodpísali na dva maily, tak ich kašlem aj so stravou 😀

iwik
30. aug 2008

Tiez odporucam ihrisko Tini 🙂 Je tam uplne uzasne. nasa slecna si to uplne vychutnavala a velmi pekne sa tam hrala, dokonca stvornozkovala po tej trampoline a velmi sa jej tam pacilo. A aj nam. Neboli sme tam ubytovani, sli sme tam len koli tomu ihrisku 😀

tilly
autor
1. sep 2008

ozaj a neviete poradiť ubytko? chatu, penzión apod. v okolí? keďže HH Hájnice neodpisuje na maily, tak aspoň niečo v okolí...