Safari Park Gänsendorf. Ako to tam funguje?

katrin
31. júl 2009

Ahojte, boli ste niekto v tomto Safari Parku? Ak áno, ako to tam funguje? prip. mi prosim napiste web stranku, kde najdem nejake podrobnejsie info. Dakujem

titkovamiriam
31. júl 2009

http://www.schefferj.ps.hu/Zoo_SafariPark2.htm

len neviem ci to nahodou nieje ten zruseny park kde som bola ja ja raz s detmi je to kusok za hranicami?

leniciatko
31. júl 2009

katrin,ja som tam bola hrooooozne dávno,ale bolo tam super. zoo parádna,ale aj tak sa mi tam najviac páčili atrakcie a vystúpenie zo zvieratami. čumela som ako mucha puk - na všetko........... 😀
a myslím,že je to kúsok za hranicami 😢
ak by bol zrušený,je ho večná škoda.

titkovamiriam
31. júl 2009

ja som tu uz na jednej teme hovorila o safari kusok za hranicami,tak neviem ci je este jedno?isli sme cez zahorsku kompou a potom to bolo len kusok.

nanyka
31. júl 2009

toto je priamy link:

http://www.safaripark.at/

píšu, že bol zatvorený, ale mal by sa otvoriť najneskôr toto leto..je tam kontakt, tak asi lepšie im najskôr napísať

titkovamiriam
31. júl 2009

tak to bude super !!!mne sa tam velmi pacilo a hlavne ta lanova draha 😀

cessy
31. júl 2009

aj ja som tam bola a bolo tam veeelmi pekne.....urcite sa tam este pojdeme pozriet 🙂

emjee
31. júl 2009

podla mojich info je park davno zatvoreny a novootvorenie zatial nebolo 😅

margaretka11
31. júl 2009

ahojte, ja som bola v tomto safari parku, ale už dávno. Viem, že ho zatvorili, pokiaľ si pamätám tak preto lebo ho rakúska vláda odmietala naďalej dotovať a ten park sa sám neuživil. Aj napriek tomu, že bol teda fakt úžasný. Raz som natrafila na ich stránku a tam bolo uvedené, že v lete 2008 ho majú znovu otvoriť, ale viac neviem.

Mimochodom, bol tuším pri Hainburgu 😉

Veľmi rada spomínam nato, ako som kŕmila slona a žirafu, opice nám chceli vliezť do autobusu, zlaté boli papagáje na bycikloch a v autíčkach a ešte mám v živej pamäti horiaceho chlapíka, ktorý skákal z rebríka do vody 😉

margaretka11
31. júl 2009

jáj a bol bohovský pohľad na levy, ktoré lenivo vylihovali na slnku 🙂

margaretka11
31. júl 2009

jémine a tá hrúbka, oprava "na bicykloch" 😝

nanyka
31. júl 2009

margaretka 😀 ty si číslo..hrubka, nie hrúbka 😀

treba sa informovať písomne alebo telefonicky, na stránke je uvedený aj kontakt 😉

katrin
autor
1. aug 2009

baby, takže je to zatvorené... sme chceli rodinný výlet, ale bohuzial, pojdeme niekde inde 🤐 dík za info

potapac007
14. nov 2009

Prosím vie mi niekto povedať aké je tam vstupné,nikde som to nenašiel.Dakujem

ikke
14. nov 2009

potapac, precitaj si aj par prispevkov nad tebou a urcite prides aj na to, "aké je tam vstupné" 😉

potapac007
15. nov 2009

ikke ty si múdra aj tak som to nenašiel,asi som vadný alebo neviem.Tak napíš kolko to koštuje a je to vôbec otvorené.Mám to tady kusek 20km ale neviem či to fakčí a za kolko.Tak ťa prosím o info.Dík za to ti upletiem ešte jeden venček z púpav 🙂

paola.o1
15. nov 2009

nefachci to. inak zoo fachci a je tiez super. minuly rok sme si kupili celorocne neobmedzeny listok, za cca 26eciek.

annie13
6. apr 2011

neviete ci nahodou nebol otvoreny??

rainee
17. apr 2011

ten park je uz davnejsie zruseny, alebo???? 😕

eviva
12. mar 2013

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 😨 😨 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 n mnm .kl

anetas1
2. máj 2013

@katrin už je zrušený :(