Šírava alebo Veľký Meder? Kam zobrať kúpať malé dieťa?

lubenka77
30. máj 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste niekto boli s malým (teda ročným) dieťaťom na Šírave, ak áno, v ktorom stredisku a ako ste riešili kúpanie. Starší má 6, o toho obavy nemám, len malého dať do tej vody ...neviem, neviem 😉 Kedysi som tam chodila často, ale naposledy som tam bola pred 12 rokmi, tak teda neviem, ako to tam vyzerá. Tiež by ma zaujímalo, či je v Paľkove a Kamenci štrková pláž, lebo za tých dávnych čias nebola 🙂
A druhá letná možnosť je Veľký Meder, tam by bolo kúpanie poriešené, ale zaujímalo by ma, čo sa dá robiť v meste a okolí, a nejaké dobré ubytko, ak máte skúsenosť.

titkovamiriam
30. máj 2011

Širavu neporadím,no vo Veľkom mederi som už ako doma.Kupalisko je asi jasne okrem neho je tam super lanova draha priamo v objekte.V meste je velke detske ihrisko-tuším vlani ho vybudovali-niake foto najdes aj v mojich albumoch.Inak v meste tak nic moc-klasika obchody,restiky,cukrarne,daju sa robit vylety do Komarna alebo Dunajskej/tam je tiež kupalisko/.Privaty su na kazdom rohu skoro v kazdom druhom dome.Takze to skus pokukat niake referencie na nete.

lubenka77
autor
30. máj 2011

Ďakujem za info 🙂 Ja som tam bola veru ešte ako žiačka ZŠ 😉 ubytko som už pozerala minulý týždeň, celkom sa mi to aj cenovo pozdáva, aj malý (teda väčší malý) by sa mal kde vyšantiť...veď uvidíme 🙂

adrioska
11. aug 2011

Chceli by sme vyskusat Thermal Corvinus vo Velkom Mederi. Boli ste tam uz? Oplati sa tam ist? Najma ma zaujimaju vnutorne bazeny, kedze neviem, ci nam vyjde pekne pocasie na kupanie vonku...dakujem za info 🙂

titkovamiriam
11. aug 2011

ja tam idem cez vikend za synom-vnutorne bazeny su 4-kukni moje fotky alebo:
http://www.thermalcorvinus.sk/kryty-komplex-bazeny
aj ja dufam ze vykend bude teply a zaplaveme si vonku 😀 😀

osobne milujem toto kupalisko lebo ma okrem kupania aj pekne ihriska a aj ked je tam vela ludi na tej ploche sa to strati.a este jedna rada ak nemusis ist cez vikend pondelok-utorok to nebyva tak plne 🙂

adrioska
11. aug 2011

@titkovamiriam dakujem za info. 🙂 No ja by som radsej isla cez tyzden ako cez vikend, muz ma dovolenku, takze by sa dalo... 🙂

marikac
11. aug 2011

ahoj, ja tu byvam....Siravu mame na skok. Neviem aky typ sluzieb uprednostujete....ale mam pocit, ze kvalita z roka na rok upada a ceny rastu a rastu.... na Palkove su bazeny, resp. tie su uz v kazdej rekreacnej oblasti na Sirave..kupanie v samotnej Sirave sa uz dlhe roky neodporuca, lebo nie je vhodna voda.....co sa tyka plaze na Palkove, je tam travnata plocha http://www.palkov.sirava.sk/

provoke
16. aug 2011

@adrioska Ahoj. my sme boli vo Veľkom Mederi teraz v nedelu a bolo super. boli sme najmä v tom rodinnom krytom bazéne. Dcérka sa tam riadne vyčľaptala :D keby to od nás nebolo tak daleko, bola by som tam s dcérkou každý den 🙂

lili777
24. aug 2011

Veľký Meder vrelo odporúčam. Úžastné miesto, veľa atrakcií pre deti, PRIJATEĽNÉ ceny vo vnútri areálu, čo je dnes raritou. Všade chcú neskutočne zarobiť a tu sa dalo slušne najesť, kúpiť pivo, kofola, zmrzlina deťom. Krásne ihrisko, od minulého roka majú aj vnútorné vodné ihrisko kryté - super. Nemám jediné negatívne slovo.

stardust
24. aug 2011

urcite do Velkeho Mederu (alebo do Calova, ak chces 🙂 ) !!!!

lucia1181
24. aug 2011

baby a ako to je s toboganmi v mederi???este stale su spoplatnene samostatne,alebo uz je to v cene stupneho???my sa tam chystame zajtra s 10 rocnou dcerou,7 rocnym synom a malym 3 mesacnym synom.prave k tomu drobcovi sa chcem opytat....su tam nejake prebalovacie kabinky,kde sa da babo prebalit a dat mu papat? 🙂.predpokladam,ze do vody s nim nepojdem,ci moze sa kupat aj take male babo v bazenoch?

titkovamiriam
1. sep 2011

tobogany su v cene,pre babatka je tam spravený taký kutik na poschodí kde su tie vnutorne tobogany,tusim tam aj niake masaze pre miminka robili,priamo v satni som si nevsimla-lebo som nieco take nehladala

lulistek
4. dec 2013

Ahojte,
zeny ktore ste boli vo Velkom Mederi na termalnom kupku
dalo by sa tam ist s 8 mesacnym babatkom?

DAKUJEM

lenka1993
4. dec 2013

Sirava urcite nie. Ceny vysoke sluzby nulove. A pre deti tu nie je nic.

alenanr
10. feb 2014

Meder je uplne bombovy aj pre male deti. bola som tam niekolko krat aj na pobyte aj si tam len tak skocime na jeden den.