Skákanie na trampolíne. Kde sa dá v Bratislave?

ansle
22. mar 2009

Kto mi poradí, kde v Bratislave sa dá skákať na trampolíne. V lete chodíme za Aupark, ale teraz netuším, kam by sme mohli ísť. Ďakujem za Vaše rady.

zuzitka
25. mar 2009

v klube palisady je detska trampolina 😀
aj smyklavky, bazenik s gulickami a ine hracky.....

http://zuzitka.blogspot.com/2008/11/klub-palisd...

emogeon
25. mar 2009

zuzitka fakt tam..a je to tam bezpecnejsie ako niekde trampolina v masovkach 😉

petaba
26. apr 2009

aj na partizanskej luke su teraz trampoliny 🙂

ricky
6. máj 2009

pri strkovci v ruzinove- areal hier a radosti...su tam aj paradne preliezky a bazenik v ktorom su lodicky-super sa v nich vozi🙂

svistinka
6. máj 2009

V Avione na tej strane ako je DM-ka 🙂 a je tam aj šachovnica s veľkými figurkami

zuzana581
7. máj 2009

Ja som včera videla trampolínu aj na miletičke na trhu... 🙂

nastenka
9. jún 2009

Ja som kúpila deťom domov na dvor, takú 122 cm, ale tešili sa.... 😉

vocko3
21. sep 2009

ahojte, chcem sa spytat, ze ci je trampolina a tie skakacie hrady vhodne aj pre dvoj rocne dieta. nasa mala to ma velmi rada, ale ona sa tam tak hadze na zadok, ze sa bojim ci jej to nenici chrbticu.

danona
24. sep 2009

maminky ktore mate trampoliny, poradte pls znacku, alebo obchodik kde kupit DOBRU trampolinu... pozerala som uz, je ich vela druhov, jedine co viem ze chcem, je priemer tych 244cm... chcem kupit dcerke na tretie narodky... 🙂 Dakujem za rady!!!

danona
24. sep 2009

nikto nic??????????? 😨

jarka34
24. sep 2009

dadona skús mimibazar.sk

danona
25. sep 2009

jarka-dik, uz som aj tam pozrela, je tam viac druhov, myslela som, ci nema niekto konkretne s nejakym druhom dobru/zlu skusenost, no budem sa musiet rozhodnut sama 😀 .. no dik za tip 😉

jarka34
25. sep 2009

Danona aj moja malá veľmi rada skáče na tramolíne, ja som pozerala ten skákací hrad z guelle stojí okolo 34 eur. Tie tramolíny sú dosť drahé. Ak niečo nájdeš za dobrú cenu daj vedieť. Dik

danona
29. sep 2009

jarka-trampolinu som uz objednala - priemer 244cm, nosnost 120kg, je s ochr. sietou aj schodikmi, aj s kurierom som platila 156€... nie je to najlacnejsi spas, no verim, ze to deti vyuziju 🙂 /mozno aj ja 😀 😅 /

jarka34
29. sep 2009

Ahoj danona, môžem sa spýtať odkiaľ si to objednávala. Zatiaľ dik a dobre sa vyjašte.

danona
30. sep 2009

jarka - na aukre, stale ju maju v ponuke http://www.aukro.sk/item757844221-znackova-tram...
objednal mi to ocino-ja tam niesom zaregistrovana..na tu nosnost aku ma vychadza cenovo najlepsie - na www.insportline maju dodnes akciu tusim 151-155€ za tramp. s tym istym priemerom, no nosnost ma 80kg a je bez rebrika... 😉

tigri
30. sep 2009

trampoliny su aj na zlatych pieskoch v nakupnom centre 6 min 1€

erikasadek
2. okt 2009

danona, prave to riesim aj ja , chcem pre mojich drobcov cosi domov, a aby to nebolo len do zahrady.. ja som nasla
http://www.eveiletjeux.com/Produit-128719/tramp...
strasne s ami paci, nie je velka nafukne sa, nosnost 65 kg a priemer 157 cm.. ideal pre deti. 😉