Škôlka v prírode. Posielate tam svoje deti?

lienocka235
22. feb 2009

Davate svoje deti do skolky v prirode? kolko za nu platite?

andrea.m
22. feb 2009

ja Filipka nedávam. platila by som tuším 2000, ale to presne neviem. a nedávam ho preto že ešte nikdy nespal mimo domu bez mojej prítomnosti a nezvládol by to. pred spaním potrebuje mliečko z fľaše a.....je toho viac

junovka
22. feb 2009

lienocka, ja som tiez nedaval Timeiku do skolky v prirode.Jednak to bolo drahe, 2800 Sk....a neviem si predstavit ako by tam sama zvladla hygienu, cesanie......aj ked viem, ze su tam ucky, ale pri tolkych detoch|????Dakujem neprosim 🙂 😉 Az teraz ked je na skole, tak bez problemov ju davam 😉

lienocka235
autor
22. feb 2009

u nas je cena 3600 /120 euro/ idu v pondelok a v sobotu sa vracaju... idu k zlatym moravciam.. a to ubytko mi prijde take no.. komunisticke.. nic moc.. a aj cesta tam nebezpecna...

tak vaham..

edita33
22. feb 2009

no ja som tiez minuly rok vahala,ked chodil do pripravky ci ho dat,pretoze on nechcel ist bez nas spat ani ku jednej babke,,nebol este bez nas,,,ale nakoniec ma ucitelky aj mamicky ukecali,tak som ho dala,platili sme okolo 2000 sk,,boli vo vernari a bolo im super,,jedneho coho som sa bala,bola cesta autobusom,,ci dojdu,,ved viete,ako,,,ked som volala na druhy den ze ako to zvlada,tak nam ucitelka vravela ze deti ani nemaju casu mysliet na rodinu,tak sa zabavaju,,akurat ked som zo synom volala tak sa chystali na pyzamovu party,,mne sa tisli slzy do oci,tak mi chybal,ale on bol cely bez seba ze ako tam je super,a ze mu ja nechybam ,lebo aspon nekricim na nho,a nerozkazujem, 🙂 a pri odchode autobusu on kyval a ja som plakala,,az muz na mna krical ci ho chcem tiez rozplakat,a pri prichode kupil kazdemu maly darcek,,,mali plno fotiek,zazitkov o ktorych rozpravali v skolke,a ti co neboli len smutne pocuvali,,,takze ked vahate,,pustite ich,,len vravim,ze dnes sa bojim len tej cesty,,,, 🙄