Skúsenosti s polročným vo Family Parku v Rakúsku?

eva8945
21. jún 2019

Ahojte kočeny,
boli ste niektrorá vo Family Parku v Rakúsku? Chceme tam ísť so sestrou a jej maličkým (6 mesiacov).
Je to OK? POtrebujeme miesto kde kojiť, prebaľovať, kde sa bude malý hrať...veď to poznáte 🙂

abbey1
21. jún 2019

6 mesačné dieťa si tam nemá čo užiť. Atrakcie sú pre deti, ktoré už vedia chodiť, povoziť sa, poclapotat vo vode. A vy dve sa budete po jednej striedať na atrakciách? My teda cestujeme s deťmi od narodenia, ale zábavný park v tomto veku a konkrétne tento, určite nie.

wewe4
21. jún 2019

Ja by som to od roka odporučila.. 6m si môžeme iba popozerať a bude toho asi na neho veľa..
Da sa s ním ísť na par atrakcií, kde si ho na seba posadite. Ale ono z toho ešte nijaky extra zážitok mat nebude.
Ja mam zabavne parky strašne rada a mam 9m dcerku a staršieho 9r syna takže sa chystám aj tam a aj do energylandie v Poľsku.. Ale teda malá bude obzerať z kocika, babka ju tlačiť a zabávať a ja zo synom dáme nejake tie dráhy 🤣🤣🤣

dominika6
21. jún 2019

@eva8945 bola som tam asi 5x ale s deťmi od 3r.

wewe4
21. jún 2019

Ako ono sa to dá, keď už to dieťa sedí, chodí a hlavne stíha vnímať toľko vnemov..su tam viaceré atrakcie, kde vieš s dieťaťom ísť spoločne.. Takže za mňa tak od 1r z toho niečo dieťa má.. Aj rodič 😉🤣

eriksonka1234
21. jún 2019

@eva8945 my tam chodíme každý rok, ale pre 6m.dietatko to nie je vhodné.

lorela
21. jún 2019

@eva8945 Fantastické miesto, ak idete viacerí, teda kopec detí a nie je to vyslovene výlet pre to polročné. Inak, miesta na dojčenie a prebalovacie pulty problém nie sú.

kikina84
23. jún 2019

@eva8945 co sa tyka kojenia a prebalovania su tam zony..nuz 6 mesacne dieta si tam nic neuzije..mozno len pozorovat okolie..podnety by boli

wewe4
23. jún 2019

@kikina84 presne, súhlasím..