Štátne škôlky v Bratislave - v Starom Meste

nataliadomini
11. apr 2017

Ahojte mamičky moja malá má 3 roky a od sept by mala nastupit do štatnej , len mam problem ze som este nepodala prihlasku..je uz neskoro na to tu v BA v starom meste? ktoru skolku odporucate v starom meste najlepsie by bolo kde sa dobre naucia aj anglictinu? byvame pri racianskom mýte. Dakujem

loginexistuje
11. apr 2017

Chod na urad kam patrite podla obvodu sa informovat ale nerataj ze skolku dostanes

moni244
11. apr 2017

Kazda skolka ma zverejnene, dokedy je treba doniest prihlasku a uz si si davno mala zistovat, ake skolky su dobre v tvojom okoli

moni244
11. apr 2017

A Racianske myto nie je Stare mesto, ale Nove mesto

loginexistuje
11. apr 2017

Ak chces s kvalitnou vyucbou anglictiny potom len sukromnu a aj tam su uz poradovniky niekotre statne skolky umoznuju anglictinu ako kruzok ak si ju rodic priplati ale az pre predskolakov treba ale primarne hladat podla vasho trvaleho pobytu ak ho mas na racku tak v novom meste aj to budes rada ak ju vobec dostanete

esther03
11. apr 2017

@moni244 pisala byvame pri Racianskom Myte, takze pokojne to mozu byt ulice Mytna, Legionarska, Radlinskeho... a mlion dalsi spadajucich pod stare mesto a zaroven su pri RM, treba citat s porozumenim.

moni244
11. apr 2017

@esther03 to uz je troska dalej, ked niekto napise,ze byva v okoli racka, necakam, ze byva na mytnej, legionarske a podobne

nataliadomini
autor
11. apr 2017

Ale ano byvame na Ľadovej to je priamo ulicka pri parku zo sancovej.😊

nataliadomini
autor
11. apr 2017

Dakujem..ja som chcela nejake odporucenie na skolky. osobne skusenosti😊

esther03
11. apr 2017

@moni244 sa tade prejdi ako je to daleko 😀