Tábor pre deti s mamičkami. Viete o takom?

guga
27. apr 2009

Ahojte, poradíte mi prosím nejaký tábor pre malé detičky s mamičkami? Môže byť už aj teraz v jarnom termíne alebo aj cez leto. Hľadám niečo kde bude viac detí, ktoré sa môžu spolu hrať, budú mať každý deň nejaký program. Ale aby tam mali aj rodiča. Neviem či vôbec niečo také je, ale ak by niekto o ničom takom vedel, tak budem vďačná 😉

katy1979
28. apr 2009

guga a také nieco existuje??? tabory sa robia ale plavania. druhá moznost ist niekam kde su baby friendly ale nie styl aký je na SR ale taký kde je aj program pre krpcov.

claudinka
2. jún 2009

eejha bodaj by take nieco bolo 😵 😵

adetka
3. jún 2009

guga... bola som v takom hoteli... v tatrach... ale ten program pre deti bol skor pre starsie deti... so sutazami, cvicenim, vyletom, prednaskami vysokohorskych zachranarov, a podobne... Mirke (mala vtedy 19 mesiacov to nic nehovorilo)...

anickaajanko
3. jún 2009

u nas na hoteli bolo nieco take boli tam viac menej ceske mamicky s detickami tak do roka, vela maminiek tam bolo, mali cvicenia tance a tak, ale neviem preco konalo sa to len 1 rok, viac som o niecom takom nepocula, ale skus mailovat na ten hotel www.hotelkralova.sk ci to nahodou este nerobia

surfistka
3. jún 2009

Pre ake dieta potrebujete tabor? Lebo ja som pred dvomi rokmi objavila fantasticku CK Bombovo (ktorej som nenasla konkurenciu - nepoznam ziadnu inu cestovku, ktora by organizovala tabory aj s rodicmi), ktora robi uzasne animatorske akcie na roznych miestach Slovenska (pred dvomi rokmi som s nimi schudla tri kila 🙂), a tento rok prvy krat robia aj Bulharsko. Sest hodin denne sa animatori staraju o zabavu - sutaze, tvorba, zabava...). Pozrite stranku. Deti tam chodili rozneho veku, preto si ich zvykli rozdelit do dvoch skupin. Ale ocakavaju taky predskolsky vek, boli tam vsak aj starsie deti. Najzabavnejsie boli sutaze aj s rodicmi. Museli nas do nich nutit, ale napokon sme sa dobre pobavili.

claudinka
4. jún 2009

my myslime skor malicke deticky 😉

guga
autor
5. jún 2009

surfistka - tak ako písala claudinka 😉 pre maličké detičky - ešte ani nie zo škôlky - do dvoch rokov.

A myslela som skôr len niečo na Slovensku, nie zahraničie

surfistka
6. jún 2009

OK, tak nic. 😉 Mozno vam moj tip pride vhod o dva roky. 🙂 Iba tak rozmyslam... Preco potrebujete organizovat tabor pre babetka? Tie kolektiv nepotrebuju. Iba tak maminy. 🙂 A na to sa mozete stretnut kamosky, nepotrebujete platit animatora...

stvura
6. jún 2009

Pre par rokmi sa robil tabor pre deticky s maminkami alebo ockami cez Strom Zivota, velmi dobre, doporucujem. Jednalo sa ale deti od pat rokov...pre mensie fakt len to plavanie ako dovolenka...ine som nepocula. Ale bolo by to fajn, aj ja by som na take daco sla! 🙂

guga
autor
8. jún 2009

surfistka - ja si myslím, že deti kolektív potrebujú 🙂 samozrejme, že aj mamičky 😉
ide mi o to, aby sa tam stretlo viac detí približne v rovnakom veku a aby sa spolu hrali(samozrejme, ža aj s maminami). Chodila som s malou na cvičenie, preto viem, že aj tak malé deti sa vedia spolu hrať.

surfistka
8. jún 2009

Vedia, vedia, akurat mi pride luto tych penazi za animatora. Lebo tak male deticky sa hraju vacsinou niekde v piesku, same... Doporucujem napriklad rekreacne stredisko Vadicov, kde je krasna priroda a velke destke ihrisko vonku, myslim aj vnutorny bazen pisu na ich stranke. To sa dohodnite radsej tu, a neplatte animatora. S vacsimi detmi stavaju bunkre, tvoria, sutazia... A aj tie stvor - patrocnedeti scasto velmi tazko sustredia na takuto organizaciu... Casto odbiehaju, volaju po rodicoch... Skoda penazi.

zade
9. jún 2009

claudinka - skus leto s yamahou, robia hudobno - vytvarny denny tabor pre deticky uz od 1,5 roka do 6 rokov
www.yamahaskola.sk

kisorka
16. jún 2009

mam 1 a pol rocnu dcerku a v termine 27.jul az 2.august sa chystame na tabor pre maminky/rodicov s detmi vsetkych vekovych kategorii s nazvom Srdce rodiny v prenadhernej prirode na Zajezovej, blizko Zvolena.
😉 organizuje to Ekoporadna Zivica, viac najdete na www.zivica.sk

petaba
22. jún 2009

kisorka napis ako bolo... a hlavne co sa ti tam pacilo a co nie 🙂

rodinnevikendy2
10. dec 2013

Srdečne Vás pozývame na rodinné tábory ŠAŠOVINKY
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

rodinnevikendy2
15. dec 2013

ŠAŠOVINKY Vás srdečne pozývajú na pobyt ZIMNÁ ROZPRÁVKA do Terchovej počas polročných prázdnin
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tomyman
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rodinnevikendy2
27. feb 2014

Rozprávkový veľkonočný pobyt na Makove

VEĽKONOČNÉ JARNÉ ČAROVANIE srdečne vás pozývame
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/rodinn...

iwetka1
27. feb 2014

Ahojte mamičky..
S mojim manželom sme začali riešiť dovolenku pri mori, keďže v cestovách čím neskôr zareagujete tým je to drahšie.. S myšlienkou na leto a prázdniny sme sa začali pohrávať s tým, ako trošku postrčiť našu osem ročnú dcérku Livku medzi deti. Chceli by sme, aby sa trošku ostrieľala a zažila zážitky aj s kamoškami a kamošmi. Do teraz bola s nami, alebo so starými rodičmi či vzdialenejšiu rodinou. A preto sa na Vás obraciam s prosbou.. Čo navrhujete, aby sme využili? Kam dať dcérku?

Rozmýšľali sme o tábore na Šírave, v hoteli tam visel plagát o tábore Prístav snov. Vraj vymysleli nejakú novinku pre deti, ktoré pôjdu do tábora prvý krát. Neskôr som si pozrela ich stránku www.zabky.sk a celkom dobre to na mňa zapôsobilo, príde mi taký bezpečnejší a majú tam aj možnosť pre rodičov zúčastniť sa toho tábora prvé tri dni, hoc sme rozmýšľali, že tábora by sme sa nezúčastnili, tak napriek tomu to vo mne evokuje pocit, že sa neboja byť pod „drobnohľadom“ rodičov.. Čo vy na to? Ďakujem za rady.. ;)

janka263
3. mar 2014

takéto výborné pobyty pre rodičov a dietky má tábor Bombovo. Aspoň my sme boli s manželom veľmi spokojní, aj sme si oddýchli aj deti sa vybláznili. Tento rok určite opakujeme 🙂

ivetamas
15. mar 2014

skuste si dat do vyhladavaca zazitkovo - rodinne pobyty, alebo minitabor.sk - zaujimave pobyty pre deti a maminy ci rodicov. Ja sa na take nieco chystam tento rok s detmi - dcera ma 3.5r a syn 1,5r. Robia pobyt aj na Makove, Horska chata Backarka - uzasne prostredie, preliezky....skuste mozno vas to tiez zaujme

hada
15. mar 2014

odysea cez pupava.sk