Tatry s kočíkom teraz

lulu282
3. jan 2018

Ahojte, dá sa ísť teraz do tatier s kočíkom na Prechádzku? Myslím napríklad hrebienok alebo štrbské? Ste tam niekto?

classymom
3. jan 2018

Neviem, či ti to pomôže. My sme boli v Tatrách pár dní do zadu. Mali sme kočík, ale uprednostňovali sme nosič. Už aj kvôli tomu, že mladšia dcérka neznáša sedieť v kočíku. Nejaké veľké túry sme tak neabsolvovali. Ale videli sme dosť kočíkov. Dokonca aj na skalnatom plese a doteraz rozmýšľame, ako ich tam ľudia dopravili 🙂. Asi platí, že kde je vôľa, tam je cesta, hehe.

nadika
3. jan 2018

My sme momentalne v Smokovci. Mame nosic, zajtea ideme na Strbske pleso, mozen potom podat hlasenie 🙂

marthuska
3. jan 2018

S dietatom v nosici po klzkej ceste si niektori dospeli neuvedomuju, ze ohrozuju vlastne deti. Ked je poľadovica a zrovna vtedy cerpam dovolenku a som v horách, nebudem sebe a dietatu stoj čo stoj 'lamat krky'.

jvlo
3. jan 2018

Hrebienok s kocikom pocas zimy? Nerealne.....po tej ceste by to nemuselo dobre dopadnut, skor sanky, alebo nosic. V lete sme absolvovali s kocikom rainerovu chatu, lebo ju odporucali ako vhodnu s kocikom. Ten co to odporucal si to asi nikdy neskusil, niektoré casti boli tak na znicenie kocika

marthuska
3. jan 2018

Hrebienok s kočíkom? Akoze ok ale bez dietata. Inak pls volajte socialku.

jeemima
3. jan 2018

hrebienok asi urcite nie s kocikom ale videla som ze si rodicia vanicku z kocika upli do sanok s opierkou a isli tak

dazdovka
3. jan 2018

Na Hrebienok v snehu s kocikom v pohode, mame terenny. Aj na Popradske pleso chodime, boze este kde sme to boli, este niekam, uz si nepamatam pred par rokmi sme sli tiez v Tatrach na celkom slusnu turu s kocikom, musim sa spytat muza... My berieme aj sanky a vzdy aj kocik a podla stavu snehu na cestickach a chodnikoch sa rozhodujeme co vytiahnut, lebo ked je snehu tu a tam menej, tak sankami sa neda vsade.

dazdovka
3. jan 2018

O ano, Reinerova chata to bola a este nieco v Rohacoch sme dali, nejake pleso, nespomeniem si na nazov...

marthuska
3. jan 2018

@dazdovka v rohacoch tatliakova chata resp r.pleso. To je po asfaltke, lenze miestami strmo

zuzana247
3. jan 2018

@lulu282 na Hrebienok urcite nechodte peso ani hore ani dole. Ked sa tam sankuje je to velmi nebezpecne ked letia ludia na sankach 🙂

dazdovka
3. jan 2018

@marthuska Ano! 🙂 Tatliakovo pleso, v pohode cesticka, udrziavana, dali sme aj so skejtom za kocikom 🙂

janifer
3. jan 2018

znama takto prisla o babatko v brusku, dieta v 34tt.posmykla sa na lade pri chate na Skalnatom plese a padla rovno na brucho. Cize za mna ak s babatkom na hory, tak prechadzka po asfalte, po odhrnutej ceste. Ja nosim tiez, ale netrufla by som si ist do neupraveneho terenu a obdivujem vsetky kamzik matky, co tak robia a chodia aj do lesa na vychadzky.

dazdovka
3. jan 2018

Na ten Hrebienok sme my nesli po ceste ako jazdia sankari, ale po pesej cesticke povedla trate lanovky, potom to zabieha mierne do lesa, bez problemov...

stankadu
3. jan 2018

my sme sa pred pár dňami vrátili z Tatier, boli sme na Hrebienku aj na Lomnický štít sme chceli ísť, no nedalo sa, všade samý ľad. A to mám už velké deti, no mali sme čo robiť, aby sme sa nepošmykli. Aj teraz hlásia na horách silný vietor. Možno ked pôjdete neskôr, bude lepšie počasie.

terezka1947
4. jan 2018

Včera sme boli na Štrbskom a esicku.....kočíky boli,je posypané,ale treba dávať pozor,lebo je ľad pod posypom a novým snehom
Ja som sa až zarazila,keď som videla ako ocko mal v nosiči malé bábo podľa mňa tak pol roka malo,začalo dosť snežiť,fúkať....a čo má úplne dorazilo,na lyžiach,potom lyže dal dole....držal v rukách,v druhej palice,v lyžiarskych šiel .....aaaa spadol s bábätkom
Ja viem,že stat sa to môže aj v lete,že človek s bábätkom spadne ......ale toto,čo dnes rodičia s malými deťmi riskujú kvôli vlastnému egoizmu,lebo si neodopru nič,to už je silná káva....my sme s deťmi veľa chodili... odmalička....ale ak sme aj šli trebárs do Tatier v zime,tak s kocuarom sa jeden z nás prechádzal po rozumných udekoch a druhý riešil adrenalín alebo sme adrenalín nechali a užívali si iba miesta bezpečné pre deti....stále maličké nebudú

zuzana247
4. jan 2018

@dazdovka ja som to len kvoli tomu napisala,ze my sme na tie sanky chodili ked sme nemali babo a veru ludia si tadial bezne chodia peso skoro po strede aj s malymi detmi.

kacena177
25. jan 2018

Takže baby keď chcem ísť na hrebienok pozrieť ladove sochy, tak S kočom nemáme šancu? Či je aj iná možnosť? Lanovka alebo niečo?

marusia12
25. jan 2018

Na Hrebienok ide lanovka, ďalej sa s kočíkom nedostaneš... ak nebude k prvej chate, čo je asi 200 metrov dole kopcom odhrabaná cesta.
Okolo Štrbského sa kočikom v zime moc nedá... je tam klzko, sneh a ľad. Inak všade sa dostaneš po Plese normálne, je to predsa len kultivovaná obývaná časť 😀

marusia12
25. jan 2018

@dazdovka pýtala sa na cestu s kočikom.... 😀 Išli ste na Hrebienok po lese s kočikom? Ahaaaa

zuzana247
25. jan 2018

@kacenka177 ano je tam pozemna lanovka. Len tam s kocikom sa pohybovat je dost namahave,skor nemozne. Skor nosic,sanky,alebo tu chvilu na rukach,lebo to je len tam okolo tie sochy 🙂
Mala poznamka,ak chcete ist do Tatranskeho dómu,tak sa informujte dolu pri kase ci tam nieje svadba,alebo nejake podujatie. Vlastna skusenost 😃

kacena177
25. jan 2018

@zuzana247 Ďakujem

lulu282
autor
25. jan 2018

@zuzana247 ďakujem pekne ideme nakoniec až na konci februára a keďže máme 7 ročného a polročneho syna neako si neplánujeme aby sme boli v bezpečí a zároveň aj niečo videli skúsili. Ďakujeme ešte raz

zuzana247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana247
25. jan 2018

lulu282 aj my tak chceme ist 🙂 mali sme ist teraz 18teho,len maly mal soplik a aj pocasie bolo kadiake. My mame 1 rocneho 🙂 predtym sme chodili sami vzdy zaciatkom roka,tak uz to mame celkom zbehane ako to tam vyzera v zime 😊
@kacenka177 rado sa stalo 😊😊
Prajem Vam pekny pobyt žienky 😚

ozy
25. jan 2018

@kacena177 my sme tam boli s kočíkom v deň otvorenia bolo veľa snehu na pozemnej lanovke aj s kočíkom sme sa vyviezli prešli v pohode pozrieť sochy 😁

shmorica
25. jan 2018

Boli sme s 15-mesacnou kocikom na hrebienku a nosicom v bachledke na chodniku v korunach stromov minuly tyzden a vsetko v pohode. 😊

bobricek1979
25. jan 2018

Odporúčam radšej nosič

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz