Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Terapia hrou pre mamičky

granulka
24. aug 2008
Preposielam vam ponuku od mojej spoluziacky, ak bduete mat niektora zaujem alebo hocijake otazky, prosim napiste mi na mail: granulka19@yahoo.com

Dobrý deň,

Som poslucháčka 5. ročníka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, odbor liečebná pedagogika.
Vo svojej diplomovej práci by som sa chcela venovať hre detí v súčasnosti.Zamerať sa chcem hlavne na vek od1-3rokov. Keďže pre svoju prácu potrebujem aj praktické zručnosti, rada by som ponúkla pravidelne individuálne stretnutia mamičiek s deťmi, kde by sme sa zamerali na hru. Je to možnosť dozvedieť sa viac o hre ako takej,
o terapii hrou, či spoločné trávenie s dieťaťom pri samotnej hre. Cieľom stretnutí je lepšie pochopiť vlastné dieťa prostredníctvom jeho hry, naučiť sa zručnostiam, zlepšiť kvalitu výchovy, spolupodieľať sa s dieťaťom na jeho hrovej aktivite, stráviť chvíle v príjemnej atmosfére.
Teším sa na vás !
S pozdravom Petra
granulka
autor
24. aug 2008
aha a este detail...
jej cielova klientela su slobodne mamicky s detmi, ale pisala som jej ze ci je mozne aj zmeny tej cielovej skupiny (kedze uz mam pre nu nejake kontakty) 🙂 tak dam po pripade vediet ale kazdopadne sa ozvite a to sa prisposobi🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli