Terapia hrou pre mamičky

granulka
24. aug 2008

Preposielam vam ponuku od mojej spoluziacky, ak bduete mat niektora zaujem alebo hocijake otazky, prosim napiste mi na mail: granulka19@yahoo.com

Dobrý deň,

Som poslucháčka 5. ročníka Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, odbor liečebná pedagogika.
Vo svojej diplomovej práci by som sa chcela venovať hre detí v súčasnosti.Zamerať sa chcem hlavne na vek od1-3rokov. Keďže pre svoju prácu potrebujem aj praktické zručnosti, rada by som ponúkla pravidelne individuálne stretnutia mamičiek s deťmi, kde by sme sa zamerali na hru. Je to možnosť dozvedieť sa viac o hre ako takej,
o terapii hrou, či spoločné trávenie s dieťaťom pri samotnej hre. Cieľom stretnutí je lepšie pochopiť vlastné dieťa prostredníctvom jeho hry, naučiť sa zručnostiam, zlepšiť kvalitu výchovy, spolupodieľať sa s dieťaťom na jeho hrovej aktivite, stráviť chvíle v príjemnej atmosfére.
Teším sa na vás !
S pozdravom Petra

granulka
autor
24. aug 2008

aha a este detail...
jej cielova klientela su slobodne mamicky s detmi, ale pisala som jej ze ci je mozne aj zmeny tej cielovej skupiny (kedze uz mam pre nu nejake kontakty) 🙂 tak dam po pripade vediet ale kazdopadne sa ozvite a to sa prisposobi🙂