Termy Gorancy Potok zlá skúsenosť

annamivo
12. aug 2018

Ahoj žienky som taká napalena a frustrovana z návštevy tohto zariadenia že až 😤. 1. Facka- chces lístok pre 2 na 2,5 hodiny dajú ti 2x celodenný, však prečo nezaplatíte o 28€ navyše, chces storno zabudni, oni chybu neurobili to ty si máš preratat na € a tak zistiť či ti dali správne vstupné pred tým ako ho zaplatíš, neskutočna arogancia a drzé správanie personálu... 2. Facka - chces sa prezliecť, to si sa mal už
domaleb...týchto pár kabiniek na prezliekanie

deti95060810
12. aug 2018

ešte som o nich nepočula... ale vieš kedy zarobia ak nie teraz v lete? 😉

annamivo
autor
12. aug 2018

@annamivo stačí tak pre 30 ľudí nie pre 1000 a to nehovorím o sprche to už vôbec nie - na dvere zabudnite, pred sprchou riadok na wc pre pánov a dámy, tak si povieš stačí mi umyť tvár, ostatné doma ... Ideš platiť pri odchode za jedlo ďalšia facka ( boli sme partia) - majú na písané že ak platíš za jedlo nad 30zl pridajú ti pol hodinku, jasné ale iba ak si to prizries inak im tu polhodinu pekne zaplatíš ty, však si prečerpal limit... Za nacatu polhodinu máš doplatiť 0,2€ pýtali od nás 2€ za každú polhodinu na osobu ( bolo ich 5, potiahli sme hodinu navyše) , ale keďže nám povedali sumu ktorú máme platiť a prerátali sme si ju ( však nás už raz ošuškali) a zistili sme že chcú od nás 80€ tak my zboro že za čo???? 😱😱😱 A on že za jedlo, za nadčas strávený v bazénoch a tak mu hovoríme že čo majú na nete tak to neochotne skresal na 37€... Krása však...neodpustil si hlúpe poznámky na našu adresu, takže tak. ... A že poďme si urobiť výlet a nervy v ....

annamivo
autor
12. aug 2018

@deti95060810 boli sme už hocikde ale toto vyhrava v negatívnom zmysle... Je to v Poľsku za Nowym Targom.. to nie je o zarábani, to je o klamaní, ak chces niečo na čo aj máš nárok musíš si to vydobyť sam, ochota 000000

sorciera24
13. aug 2018

ved si psiala, ze vam zaratali celoddenny vstup, tak potom aku polhodinu navyse ste doplacali?....my sme tam boli pred tyzdnom a teda nic z toho sme nezazili......(napr. o tom, ze ak precerpas nad 30zl jedlo tak ti pridaju polhodku, som este enpocula a nie ej to ani v cenniku.....ja neviem, ako ty....ale 10zl. za zacatu polhodinu nie ej 0,20E......
https://www.goracypotok.pl/cennik
ako, je fakt, ze do Polska chodiem casto a sme velmi spokojni, aj ekd tiez tento aquapark pre nas nebol uplne top....vhodnejsi je Chocholow alebo Terma bania....ale zas, ze by nas niekto osuskaval....to nie....

annamivo
autor
13. aug 2018

@sorciera24 mne s MM zarátali celodenný vstup a ostatnej rodine čo bola s nami priratavali za prečerpanie. O tomto že za jedlo ti pridajú majú veľkú tabuľu vnútri v reštike a aj na pokladni im to potvrdila, keď im vazila jedlo... Včera tam bola latino akcia... Aj my chodíme často - Chocholov a Bania máme obehnute a práve preto sme boli znechutený z tohto zážitku...

sorciera24
13. aug 2018

@annamivo hmmm....neviem, ja som si tio pri jedle nevsimla (asi to nie je vzdy)........vsak, ked vam zaratali celodenny, tak ste ho nemali zapaltit......vsak vidim, kolko mam platit.......ja by som im nezaplatila....
my sme tam nastastie boli bez deti, lebo chybal mi tam studeny bazen.......mam rada horuce bazeny,a le zas nie, ze vsetko okolo 40........ s detmi by som tam ani nesla, ked tak chocholow, este v Krakowe v aquaparku sa nam paci

annamivo
autor
13. aug 2018

@sorciera24 veď áno nezaplatila, ale keď jasne povieš že chces lístok na 2,5 hodiny( ešte som mu to povedala aj v poľštine) tak si v tom že platíš za 2,5 hodiny, zaplatila som a keď mi podal účtenku pozerám že celodenný a suma 38,90€, tak som ho chcela stornovať, slušne, však každý sa môže pomýliť, ale keď začal do mňa vrieskať že to je moja vina , že ja som chcela celodenný ( načo by nám pri malých deťoch bol- čas sme natiahli v reštike) atď.. proste žiadna slušnosť, snaha vyriešiť problém... Ako hovorím 1. A aj posledný raz ... A ako hovoríš ty Chocholov je oveľa lepší, len sme chceli skúsiť aj iný rezort, naša chyba.... Neviem ako je to s tým jedlom ale včera to tam bolo, inak by sme tam ani nešli jesť, ako jedlo chutilo len nám ho znechutilo ostatné...

sorciera24
13. aug 2018

@annamivo to ano, aj my sli skusit,a le som rada, ze sme boli bez deti.....nebolo to zle...ale ano, v okoli su lepsie.....my sme zas mali akurat 1. negativnu skusenost u Poliakov s ubytkom, cestou nazad sme si rezervli Willu Paulu a teda tam nas tiez chcela osmeknut.......meisto 2postelovej izby nas ubytovala v 1postelovej a presviedcala nas, ze je to 2......hlavne, ze este aj an stranke to mala ako 1...ale endali sme sa, kym nam aspon prachy nevratila.....

annamivo
autor
13. aug 2018

@sorciera24 my chodíme často do Pl a ešte sa nám to nikdy nestalo... Aj má jeseň sa chystáme do Zakopaneho 😉

lenulik88
14. aug 2018

@sorciera24 tiez suhlasim, my chodime do Polska na svahy a stale si doprajeme aj nejaky wellness, poskusali sme viacero, ale therma bania je top. celkovo ceny su ovela lepsie nez u nas na SR a ja teda musim povedat, ze aj sluzby a personal.

adri266
15. aug 2018

@annamivo Boli sme tam pred rokom a nam sa tam vobec nepacilo, na vstup sme cakali skoro 45 min na ostrom slnku, dnu spina v bazenoch. Najhorsia skusenost zo vsetkych aquaparkov v PL