Používame cookies. Viac informácií tu. OK
jajuuus
6. aug 2011

ahoj žienka 😉
no dobre by bolo, keby si napísala aspoň lokalitu, kde sa budete nachádzať, keďže budete mať ako približovadlo len kočík 😉

jajuuus
6. aug 2011

@jankanelka 😀 😀 😀 teraz čítam, že Jasná... 😀 prepáč 😀

jajuuus
6. aug 2011

@jankanelka ja som síce z Liptovského Mikuláša, ale Jasnú až tak nepoznám... hanbím sa za to... 😅 😀

tamirka
6. aug 2011

Ahoj zienka, takze ja nie som z LM ale... v jasnej krasne prechadzky v lesiku, okolo plesa, smer lm - jasna chodi casto primestska linka- takze dalej navsteva jaskyne slobody a ladovej jaskyne, dalej v pavcinej lehote je bobova draha ( no ale asi tvoja mala je na to mala) ale su tam aj trampoliny a to by sa jej pacilo.. a tatralandia (super miesto) .. dufam ze som trochu pomohla..

jajuuus
6. aug 2011

@tamirka jaskyne ma tiež napadli, ale to asi takú malú kočku baviť nebude 😅 pre deti je veru najlepšie na vyšalenie sa tatralandia, prípadne westernové mestečko (aj keď to už nie je to, čo bývalo 😖 )

jankanelka
autor
7. aug 2011

@tamirka vdaka za tip, idem to okuknut, tu Pavciu lehotu, len neviem ako daleko/ blizko je z hotela bus zastavka.

alami
14. aug 2011

@jankanelka prechádzka okolo Vrbického plesa - busom až hore na konečnú k hotelu Grand, od neho cho´d hore po asfaltke, potom je smerová tabuľa dopreva, a tam pri Mikulášskej chate je jazero. Dá sa obísť aj kočíkom a nie je veľké, plávajú na ňom kačky, posedíte na lavičke a môžete ísť späť. je aj skratka od hotela Grand presne oproti zastávke autobusu taká cestička (iná tam myslím nie je) smerom do lesíka a hne´d si pri jazere, ale je to tam samí koreň stromu.

A potom dole pri Dem. ľadovej jaskyni je Kamenná chata - reštika. - je to od hlavného veľkého parkoviska, kde určite stojí aj bus vpravo - smerom k jaskyni. Je tam vonku pri nej posedenie s trampolínou, vláčikom, šmýkačkou, pieskoviskom. Dáš si kávičku, kým sa ti malá vyhrá 🙂

estherka73
14. aug 2011

@jankanelka
My sme sa práve odtiaĺ vrátili 🙂. Jaskyne by som pre tvoju Nelku neodporúčala, my sme tam boli aj s našim najmenším Matejkom, ktorý má 25 mesiacov a teda vôbec ho to nezaujalo, pre detičky je to náročné a odporúčaný vek do jaskyne je min 4 roky. Radšej by som odporúčala Tatralandiu, prechádzky po okolí, príroda je tam fakt prekrásna 🙂 ..

pitik
17. aug 2011

Ahojte,
manzel sa chysta na buduci tyzden so starsimi detmi do Hotela Grand v Jasnej na 5 dni. Deti maju 4 a 6 rokov, budu mat k dispozicii auto, ake vylety by ste im odporucali? Mimo lanovky, manzel ma zavrate z vysok a ani si netrufa sam s 2 detmi nasadat na lanovku.

anesim
17. aug 2011

@pitik my sme boli tiež toto leto v jasnej, išli sme do jaskyne slobody, je tam ešte demänovská jaskyňa, do múzea liptovskej dediny v pribyline, v pavčinej lehote , čo je kúsok od jasnej je bobová dráha, malej sa tam páčilo, vybehli sme aj na štrbské pleso, dá sa ísť do tatralandie, bešeňovej 🙂
A určite v hoteli je bazén, tak sa vyšantia aj tam

pitik
18. aug 2011

@anesim a ta bobova draha je vhodna uz aj pre mensie deti? vy ste isli s malou, alebo isla sama? Zmestili by sa tam aj traja, syn ma 4 a dcera 6 rokov. A tu jaskynu zvladaju aj deti, nie je to prisli dlhe? Ako tam treba deti obliect? Musim ist vsetko nachystat a vysvetlit 🙂

anesim
18. aug 2011

@pitik Traja sa do bobu určite nedajú, ale môže ísť prvý muž s malým, do druhého bobu malá a muž pôjde tak rýchlo ako bude chcieť a môže brzdiť tie druhé boby. je na ňom ako pôjdu rýchlo.Prvú jazdu išla so mnou adruhú už išla sama, ale ja som bola v boboch pred ňou a ona si aj sama brzdia. Jaskyňu v pohode zvládnu, moja mala akurát teraz sedem a zvládla ju v pohode a boli tam aj mladšie detičky. my sme išli do Jaskyne slobody - v nej je okolo 6-7 stupňov, Demänovská je chladnejšia, prehliadka trvala asi hodinu, malá mala len tričko s dlhým rukávom a tenkú vetrovku a ne hlave tenšiu čiapku, ale to bola jediná z tých detí, ostatní nemali nič. Najhoršie na tom bolo dostať sa do jaskyne, išlo sa dosť do kopca nejakých 10-15 minút, ale jaskyňu malá zvládla úplne bez problémov 🙂

anesim
18. aug 2011

@pitik a ako sa ide do autocampingu v demänovej, tak je tam šmyklavka aj hojdačka, aspoň na chvíľu sa zabavia, lebo hore v jasnej som už nič nevidela. Ešte ako je lanovka na Záhradkách tak tam bol nafukovací hrad a nejaké hojda 🙂 čky

pitik
18. aug 2011

@anesim dakujem 🙂

kukujka
18. aug 2011

nebol z vas nahodou niekto ubytovany v chate lanovka?

jankanelka
autor
20. aug 2011

@pitik ahoj, tak ja som sa s malou vcera vratila z Jasnej, byvali sme kusok od hotela Grand - hned blizko Grand-u je Tarzania, neviem, ci tam budu moct ist tvoje deti na lana, ale ak aj nie, je to prechadzka lesikom, parada, zvladla to aj moja 2-rocna dcerka. Na Zahradkach (cca 3 km, uvidia cestou na hotel) je vela atrakcii pre deti (smyklavky, trampolina, hojdacky, nafukavacia zirafa,... - moja ani nechcela ist odtial prec). Zo Zahradiek ide aj 6-sedackova lanovka (z ineho miesta ani nepremava), da sa v nej zatvorit, ja tiez vysky nemusim, ale lanovku som si nenechala ujst 😀
Vrbicke pleso je tiez kusok od Grandu - ako pisali dievcata. A este od hotela Grand ide asfaltka niekde do kopca, neviem, kam sa po nej dostanu, tam som nebola... ale chodili tym smerom na prechdzky s kocikmi)
No a pri hoteli Junior je super vybavene ihrisko (smyklavka, hojdacky, trampolina,...) a v utorok a stvrtok od 16.00 - 19.00 tam byva program pre deti s animatorkami. Do jaskyne som s nou nesla, ale myslim, ze tvoje deti ich zvladnu v pohode. A ked bude pekna a maju auto, mozu ist aj do Tatralandie, ja som mala len kocik 😀 aj to len na ozdobu na izbe 😉 Skoda, ze nejdes s nimi aj ty s malym, isto by sa Vam pacilo. Prajem pekny pobyt 🙂

pitik
21. aug 2011

@jankanelka dakujem, vyzera to, ze sa tm budu mat super, uz vyrazili 🙂 ja som aj uvazovala, ze pojdeme, ale malinky je naozaj este velmi malicky, ma len 3 tyzdne a bala som sa hlavne kvoli inym detickam v hoteli a pripadnym chorobam, aby nieco hned nenachytal. Stredny mi takto 5 tydznovy nachytal klebsielu v nemocnici a spustilo to kolotoc chorob, z ktorych sme sa dostavali 3 roky

jankanelka
autor
21. aug 2011

@pitik to mi je luto, ale starsim detom sa iste bude pacit, hlavne aby mali pekne pocasie, co aj hlasili, tak snad sa nesplietli 😀

jankanelka
autor
28. aug 2011

@pitik Ahoj, tak ako sa pacilo detom a MM v Nizkych Tatrach?

pitik
19. sep 2011

@jankanelka Ahoj, nejako nestiham odpisovat pri tych fofroch doma 🙂 . Pacilo sa im velmi, prisli odtial vsetci nadseni a ze buduce leto musime ist vsetci, uz aj s Theuskom, deti sa chystaju, ze nam to vsetko poukazuju. Myslim, ze ked bude mat drobcek rok, uz by to mohlo byt v pohode 🙂

sladkasue
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli