• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tipy na výlety v okolí Benátskej riviéry. Poraďte!

29. júna 2009 
Poraďte prosím tipy na výlety v okolí Benátskej riviéry. Chystáme sa koncom júna do Grada s 10 mesačným synom.
Ďakujem. :slight_smile:
16. jún 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nič? :slight_smile:
18. jún 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ten mušličkový ostrov?
18. jún 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eimiky napíš viac o mušličkovom ostrove. Ďakujem. :wink:
18. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som len našla niekde v téme.počkaj pozriem to
18. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.saturnodageremia.it/deu/home.htm
neviem presne ale ide sa tam loďou asi nejaký celodenný výlet, je to niekde pri Grade, kde idete vy, tak by to mohlo byť fajn
18. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
keďže ma tu všade naokolo strašia s počasím, tak snorím po nete a hľadám tipy na výlety, tu je zopár tipov:

http://www.topholiday.sk/index.php?page=zabava
21. jún 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže dávam si sama sebe tip na výlet do Benátok - z Grada chceme ist bud lodou alebo ak sa bude dat, tak vlakom .......
Zistovala som si plavby gondolami, tak romatnicka plavba gondolou po Benatkach stoji 80 EUR v case od 9-18 hod, po 18 hod. 105 EUR. Je to pre 6 osob. Da sa doobjednat aj flasa sektu za 6 EUR.
Kontakt:

Mein Name ist Fr. Dr. Kunz-Saponaro
Offizielle Fremdenführerin für Venedig
TouriNet GmbH

info@venedig.com
Tel: 0049 - (0)8171 - 911 60 84
Fax: 0049 - (0)8171 - 27 14 9
22. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies dakujem za tie Benatky, ja ich teda moc nemus, uz som mala tu cest,,,,,ale manzel nie a ten sa vyslovene na ne chysta...takze asi pojdeme pozriet :slight_smile:
23. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepies,
ten mušličkový ostrov je super, boli sme tam s dcérou pred dvoma rokmi - mali sme len ig, je elitku od tesca, ostatné deti boli "vybavené" veľkými vedierkami, tých mušlí je tam na kilá (ako kameňov) :grinning: ...bolo to super, aj plavba, taký asi 250 kilový kapitán lode nám pri ceste späť ešte podával hranolky a "ulieval" s otázkou "vino? aqua? vino? aqua?"

Z toho istého prístavu v Lignane sa dá ísť aj na výlet do Grada, resp. ak ste v Grade, tak aj do Lignana...:slight_smile:), my sme boli ešte v mestečku Marano Lagunare (iný rok), tiež loďou...chystáme sa aj teraz...

No a vrele môžem pre deti odporučiť Guliverlandiu v Lignane, tam je zábavy na celý deň (www.gulliverlandia.it), je tam aj Aquapark - Aquasplash (tam sme ešte neboli), ďalej pre menšie deti Juniorpark (kde sú šmýkačky, vláčiky, loďky, trampolíny...) a pre úplne maličké park Il Gommosi (alebo tak nejako, tam sme tiež neboli , je to v Lignane), môžem ti poslať prípadne linky...
V časti Riviera je potom ZOO, park papagájov,...

A pri Terrassa a Mare v Lignane (to je tá stavba v tvare mušle na mori, čo je tam bar a disko...), tak vedľa je pódium, kde každý deň je program, od 21-ej večer je tam také disko pre malé deti s pesničkami, animátori s nimi spievajú a tancujú (všetky animácie sú zadarmo) a tiež veďla je taká "ohrádka" pre decká - kde sú tiež animácie doobedu aj poobede (http://www.lignanosabbiadoro.it/index.php?pagina=beach-beachvillage)
23. jún 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tina super a vdaka za tipy,ak mozem poprosit poslala by si mi IP linky na tie detske atrakcie...dakujem!
24. jún 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tina vdaka za tipy, uz sa tesime na vylety a aj pocasie sa umudruje - konecne !!!
na ten muslickovy ostrov urcite pojdeme, moja neter zboznuje musle, ked sme prisli z Egypta, bola sklamana, ze sme jej nedoniesli ziadne, museli sme jej vysvetlovat, ze z Egypta je to zakazane, tak sme sa bali :frowning2:
takze tu jej to teda dufam vynahradime :wink:

Janka46, v predoslych prispevkoch mas link na atrakcie, staci, ak si odpises z toho nazov a das si to do googla, ono Ti to vyhlada.

http://www.topholiday.sk/index.php?page=zabava
24. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pepies,ved som si to potom aj ponachadzala :wink: takze vsetko tlačím a začínam mat pocit,že ani k moru nejdeme :grinning: :grinning: :grinning: už mam riadnu kopku nachystanu k tym atrakciam,len dufam,ze sa tam nejak lámavo dorozumieme :grinning: :confused: :sunglasses:
25. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jani neboj dorozumiete tam bude slovákov až až......
aj my ideme 11´,7 a tiež sa chystáme niečo pobehať ja teda hlavne benátky by som chcela i ked som takm už bola ale to je moja láska na celý život........ :slight_smile: :wink:
28. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka46 dohovoríš sa v pohode, anglicky nemecky celkom ovládajú v týchto prímorských oblastiach..
ikulka my sme boli aj v benátkach a len parkovanie vyšlo na 24€ ale teda stálo to teda zato, je to zaujímavé mestečko, určite sa oplatí vidieť :wink:
28. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha eimi no to je dosť ale benátky su benátky i ked som ich už videla
29. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eimiky a nebol problem parkovat? cez ktore mesta ste isli z BA do toho lignana? som pozerala trasu na vselijakych mapach na nete, tak si chcem overit ze ci je to ok :wink:
29. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok