Tipy na výlety v okolí Benátskej riviéry. Poraďte!

pepies
16. jún 2009

Poraďte prosím tipy na výlety v okolí Benátskej riviéry. Chystáme sa koncom júna do Grada s 10 mesačným synom.
Ďakujem. 🙂

pepies
autor
18. jún 2009

nikto nič? 🙂

eimiky
18. jún 2009

a čo ten mušličkový ostrov?

pepies
autor
18. jún 2009

eimiky napíš viac o mušličkovom ostrove. Ďakujem. 😉

eimiky
18. jún 2009

to som len našla niekde v téme.počkaj pozriem to

eimiky
18. jún 2009

http://www.saturnodageremia.it/deu/home.htm
neviem presne ale ide sa tam loďou asi nejaký celodenný výlet, je to niekde pri Grade, kde idete vy, tak by to mohlo byť fajn

pepies
autor
21. jún 2009

ahojte,
keďže ma tu všade naokolo strašia s počasím, tak snorím po nete a hľadám tipy na výlety, tu je zopár tipov:

http://www.topholiday.sk/index.php?page=zabava

pepies
autor
22. jún 2009

takže dávam si sama sebe tip na výlet do Benátok - z Grada chceme ist bud lodou alebo ak sa bude dat, tak vlakom .......
Zistovala som si plavby gondolami, tak romatnicka plavba gondolou po Benatkach stoji 80 EUR v case od 9-18 hod, po 18 hod. 105 EUR. Je to pre 6 osob. Da sa doobjednat aj flasa sektu za 6 EUR.
Kontakt:

Mein Name ist Fr. Dr. Kunz-Saponaro
Offizielle Fremdenführerin für Venedig
TouriNet GmbH

info@venedig.com
Tel: 0049 - (0)8171 - 911 60 84
Fax: 0049 - (0)8171 - 27 14 9

janka46
23. jún 2009

Pepies dakujem za tie Benatky, ja ich teda moc nemus, uz som mala tu cest,,,,,ale manzel nie a ten sa vyslovene na ne chysta...takze asi pojdeme pozriet 🙂

tina_
23. jún 2009

pepies,
ten mušličkový ostrov je super, boli sme tam s dcérou pred dvoma rokmi - mali sme len ig, je elitku od tesca, ostatné deti boli "vybavené" veľkými vedierkami, tých mušlí je tam na kilá (ako kameňov) 😀 ...bolo to super, aj plavba, taký asi 250 kilový kapitán lode nám pri ceste späť ešte podával hranolky a "ulieval" s otázkou "vino? aqua? vino? aqua?"

Z toho istého prístavu v Lignane sa dá ísť aj na výlet do Grada, resp. ak ste v Grade, tak aj do Lignana...🙂), my sme boli ešte v mestečku Marano Lagunare (iný rok), tiež loďou...chystáme sa aj teraz...

No a vrele môžem pre deti odporučiť Guliverlandiu v Lignane, tam je zábavy na celý deň (www.gulliverlandia.it), je tam aj Aquapark - Aquasplash (tam sme ešte neboli), ďalej pre menšie deti Juniorpark (kde sú šmýkačky, vláčiky, loďky, trampolíny...) a pre úplne maličké park Il Gommosi (alebo tak nejako, tam sme tiež neboli , je to v Lignane), môžem ti poslať prípadne linky...
V časti Riviera je potom ZOO, park papagájov,...

A pri Terrassa a Mare v Lignane (to je tá stavba v tvare mušle na mori, čo je tam bar a disko...), tak vedľa je pódium, kde každý deň je program, od 21-ej večer je tam také disko pre malé deti s pesničkami, animátori s nimi spievajú a tancujú (všetky animácie sú zadarmo) a tiež veďla je taká "ohrádka" pre decká - kde sú tiež animácie doobedu aj poobede (http://www.lignanosabbiadoro.it/index.php?pagin...)

janka46
24. jún 2009

Tina super a vdaka za tipy,ak mozem poprosit poslala by si mi IP linky na tie detske atrakcie...dakujem!

pepies
autor
24. jún 2009

Tina vdaka za tipy, uz sa tesime na vylety a aj pocasie sa umudruje - konecne !!!
na ten muslickovy ostrov urcite pojdeme, moja neter zboznuje musle, ked sme prisli z Egypta, bola sklamana, ze sme jej nedoniesli ziadne, museli sme jej vysvetlovat, ze z Egypta je to zakazane, tak sme sa bali ☹
takze tu jej to teda dufam vynahradime 😉

Janka46, v predoslych prispevkoch mas link na atrakcie, staci, ak si odpises z toho nazov a das si to do googla, ono Ti to vyhlada.

http://www.topholiday.sk/index.php?page=zabava

janka46
25. jún 2009

Pepies,ved som si to potom aj ponachadzala 😉 takze vsetko tlačím a začínam mat pocit,že ani k moru nejdeme 😀 😀 😀 už mam riadnu kopku nachystanu k tym atrakciam,len dufam,ze sa tam nejak lámavo dorozumieme 😀 😕 😎

ikulka
28. jún 2009

ahojky jani neboj dorozumiete tam bude slovákov až až......
aj my ideme 11´,7 a tiež sa chystáme niečo pobehať ja teda hlavne benátky by som chcela i ked som takm už bola ale to je moja láska na celý život........ 🙂 😉

eimiky
28. jún 2009

janka46 dohovoríš sa v pohode, anglicky nemecky celkom ovládajú v týchto prímorských oblastiach..
ikulka my sme boli aj v benátkach a len parkovanie vyšlo na 24€ ale teda stálo to teda zato, je to zaujímavé mestečko, určite sa oplatí vidieť 😉

ikulka
29. jún 2009

fuha eimi no to je dosť ale benátky su benátky i ked som ich už videla

evulik6
29. jún 2009

eimiky a nebol problem parkovat? cez ktore mesta ste isli z BA do toho lignana? som pozerala trasu na vselijakych mapach na nete, tak si chcem overit ze ci je to ok 😉