Tropicarium Budapešť. Páčilo sa vám tam?

layla
1. jún 2009

Baby boli ste niektora v Tropicariu v Budapesti? Pacilo sa vam?

gabuci
2. máj 2013

@annie13 http://maps.google.sk/
Získať trasu nahod tam Budapešť ZOO a potom druhu trasu Budapešť Tropikarium.Ja som to skúšala,pekne to ukáže cestu.

annie13
2. máj 2013

@gabuci ja som sa to pytala vlani 🙂 a aj sme boli pred rokom, dakujem

gabuci
2. máj 2013

@annie13 http://www.vidampark.hu/2009/hun/
znovu Budapešť Tropikarium a potom Budapešť Vidámpark-máš hned trasu.
Ináč k Vidámparku je Zoo blízko.(všetko som ti len tak vyhladala,my sme tam už veľmi dávno neboli)

gabuci
2. máj 2013

@annie13 🙂🙂🙂no videť že je ráno a len v rýchlosti som sa sem pozrela.Zbadala som posledný príspevok a ostatné ako aj tovje príspevky som si ani nevšimla akým su dátumom.No neva však snaha bola,možno pre iné baby to bude užitočná informácia.🙂

annie13
2. máj 2013

@gabuci urcite

artep1982
8. júl 2013

kde je lepšie zameniť eurá za forinty?? na hraniciach alebo v banke??

zuzanka7834
8. júl 2013

my zvykneme menit na hraniciach, vacsinou mavaju lepsi kurz.

amelie123
8. júl 2013

@artep1982 aj my menime na hranici vždy. ale keď tu je reč o tropicariu, odporucam radsej Nyiregyhazu. Je to tam väčšie aj krajšie.

kikina84
10. júl 2013

@layla je tam krasne..fantasticky

artep1982
16. júl 2013

ahojte, tak v nedelu sme sa vrátili z pobytu v nyiregyhaza. bývali sme v http://www.limba.com/sk/ubytovanie_madarsko/pen...
ubytovanie bolo v pohode si myslím (trebalo by vymeniť koberce a záclony) a na izbách orientovaných ku ceste to bolo dosť hlučné. Húkali stále sanitky, hasiči, aj autá bolo dosť počuť. Ale personál v pohode, snaživý ústretový. Mali sme aj raňajky tie boli fajn. čo sa týka kúpania úplne super, teplá voda, deti si prišli na svoje. Boli sme aj v ZOO tá je úžastná, takže odporúčam všetkým. ak potrebujete ešte nejaké info, píšte. Rada odpoviem, ak budem vedieť.

terinka6565
12. jún 2014

Chcem sa Vas opytat ako sa tam da platit ci kartou alebo treba zamenit florinty 😀
Dakueeem

tanina1505
12. jún 2014

My sme boli teraz v sobotu - platili sme forintami - myslim, ze kartou sa neda...zmenaren je aj priamo v nakupnom centre.... ale je to tak na 1 az 1,5 hodky....ale malá bola spokojná, páčilo sa jej...a boli sme aj v zoo... tiez pekné...oproti zoo krásny velký park... pekny vyletik sme mali...

nikushka2521
13. jún 2014

@tanina1505 a kolko se platili na dospeleho a dieta ? dakujem

monika11m
13. jún 2014

je to tam super aj pre detičky ale aj pre dospelich! fakt krása oplati sa ! a aj zoo vo viedni je kránse !

tanina1505
13. jún 2014

@nikushka2521 isli sme ako skupina-viac ako 10 osob-tak to vyslo 3300forintov..ako je vstupne normalne-je na stranke tropicaria..

peanutslm
8. júl 2014

ak to niekomu pomôže - platiť kartou vstupné sa dá, ja som tak platila a 2 dospelí + 1 dieťa bolo 5800 forintov do 4 rokov deti zdarma

jankastubka
18. jan 2015

@dadak dobry den, neviem ci este stale byvate v budapesti. Ak ano chcela by som sa opyrat, ako je to tam s mhd. Chceme ist s 2 rocnou dcerkou, budeme chodit aj s kocikom. Je potrebne za nu a za kocik platit nejaky listok?
pre dospelych sme chceli kupit 72 hodinove karty na mhd.
Tiez sa chcem opytat, ci viete odporucit nejake ubytkom- neviem ci je lepsie byvat v centre, alebo radsej mimo, aby zase nebol problem s parkovanim.
Pripadne nejake ine dobre tipy. Dakujem