Tropicarium Budapešť. Páčilo sa vám tam?

layla
1. jún 2009

Baby boli ste niektora v Tropicariu v Budapesti? Pacilo sa vam?

samika
2. jún 2009

layla, my sme boli, ale už pred 5 rokmi a bolo super 😉

emjee
2. jún 2009

ano boli a bolo to super 🙂

darina77
2. jún 2009

My sme boli v októbri. Páčilo sa nám a je to v ochodnom centre Campona, tak sme si aj pokúpili čo to.

judita80
2. jún 2009

layla, nám sa to páčilo, boli sme tam s 1,5 ročním synom. on tie menšie rybky až tak nevnímal. nám na tropicaruium stačila 1,5 hod. a ako píše darina77 máte tam možnosť robiť si tam nákupy, prípadne si naplánujte ešte ďalšie výlety v Bp. ak ste už tam.

liliandax
2. jún 2009

aj my sme boli.. 2 tyzdne dozadu. Bolo super!

tomaskokat
2. jún 2009

Ahojta , kolko ste tam cestovali z BA?

layla
autor
2. jún 2009

dakujem za odpovede 😵 som nevedela ze je to v obchodnom centre 😅 ale aspon pokukame... a tiez by ma zaujimalo ako dlho trva cesta?

pepies
4. jún 2009

ahojte,
aj my sme boli, predstavovala som si to trosku vacsie, bolo to strasne malicke, moc ma to nenadchlo, takze nic moc................................... bola som sklamana.
presli sme to vsetko za chvilu, 5 rocnu neter najviac uputali raje na konci v takom bazeniku-mohla sa ich aj dotknut...............
nakoniec sme pol dna stravili v shopingu, neter sa vytesovala v detskom kutiku........................
Ked do Budapesti, tak do Vidam Parku 😉 😉 😉
Alebo skombinovat viarero atrakcii, Budapest je nadherna a je tam co robit.... 😉

Layla ak ides z BA, tak je to asi 200km, da sa ist po dialnici alebo potom cez cele mesto, ale musis si kupit dialnicnu ak dialnicou a madari maju dost drahe dialnicne........................ my sme isli od Sturova, nie po dialnici, museli sme ist cez cele mesto a kedze Budapest ma 2 miliony, trvalo nam to celu hodinu len cez mesto.
Odporucam teda dialnicu, je tam urcite exit na ten shoping.......

A ak sa stratite a neviete po madarsky, hotova katastrofa 😉

layla
autor
5. jún 2009

pepies 😀 diky. hadam nejako rukami nohami 😀

cipsinka
15. jún 2009

aj my sme tam boli minuly rok v auguste,nehovorim je to pekne ale strasne malicke som si to predstavovala oooooomnoho vacsie tak to ma trosku sklamalo a aj ten tunel so zralokmi som si predstavovala vacsi ale inak pohodicka ale zarucene nie na cely den,to je tak na hodinku a hotovo.My sme sa potom vrhli na nakupy v tom obchodnom centre a tam to bolo super a aj ceny boli bombastickeee 😉 😉 😉 😉

cipsinka
15. jún 2009

akurat som si pozerala obrazky co tu baby dali linky,no tak na tych to vyzera fascinujuco obrovske 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale zdanie klame 😅 😅 😅 😅 😅

pepies
16. jún 2009

presne tak, zdanie klame ...... 🙂

cipsinka
16. jún 2009

pepies 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ukmima
19. jún 2009

ahojte, odporucam radsej zoo v Budapesti..a zabavny park, tropikarium ma sklamalo..malinke, vela ludi...a dost vstupne..

babatko88
24. jún 2009

no super, my sa tam za dva týždne tiež chystáme s malým, tak to ste ma moc nepotešili, a koľko tam bolo vstupné? dík

pepies
24. jún 2009

jednoznacne Vidam Park odporucam aj ja.............. Tropicarium o nicom 😝

dadak
7. nov 2009

Avojte, tak ja byvam v budapesti, tak ak este ma niekto zaujem o nejake info tak nech sa ozve...pisem trocha neskoro...

andel7766
3. aug 2010

ahojte baby, boli ste tam niekedy teraz? kolko je tam vstupné??? je možné platiť aj eurami, alebo musím mať forinty...vdaka za odpovede

kika6
3. aug 2010

Treba forinty, ale dajú sa zameniť pri Tropicariu. Vstupné sme platili 2deti, 2dospelí 7 200 forintov

andel7766
3. aug 2010

@kika6 dakujem, a dlho ste čakali na vstup dnu? my chceme ísť v sobotu... a to tam bude asi nával

daniela1978
4. aug 2010

@andel7766 - my sme tam čakali v rade asi tak 45 minút, platiť sa dalo iba forintami, ani kartou sa nedalo a bolo to tam o ničom, čakali sme viac.

kika6
5. aug 2010

@andel7766
My sme boli v piatok doobeda a nečakalo sa dlho.

sedmolinka
18. sep 2010

Ahojte, ja som tam tiež bola pozrieť ešte v januári, nečakali sme vôbec, bolo to menšie ako som čakala, ale pre detičky určite odporúčam 🙂

annie13
23. júl 2011

prosim vas neboli ste niekto teraz niekedy
ze by mala byt v blizkosti tropicaria aj ZOO chceli by sme to spojit do jedneho vyletu len neviem najst tu zoo na mape
neviete jej nazov
pripadne ako daleko a na aky smer je to od tropicaria

annie13
9. máj 2012

@dadak ahoj prosim ta ten zabavny park s kolotocmi je daleko od tropicaria? cenovo kolotoce su ako?

tatuso4
23. apr 2013

Vie mi niekto povedat,ci sa da platit v tropikariu platotobnou kartou alebo si treba zamenit forinty?
Dakujem

daniela1978
24. apr 2013

@tatuso4 ked sme tam boli my, tak sa kartou nedalo platiť, čo sme nemali ani tušenia, vystáli sme si radu a pani pri okienku, že len forinty......no potešila nás, ale nakoniec sme nahrabali a malého tuším pustila zadarmo....

gabuci
2. máj 2013

@annie13 našla som ti link,dá sa prehodiť jazyk na anglicky,ked aj nevieš madarsky ceny si vieš prečítať,aj otváraciu dobu.Poprípade skús preložiť čo chceš.
http://www.zoobudapest.com/