Ubytovanie v Prahe s dieťaťom. Kde prespať?

miriam79
18. mar 2009

Ahojte mamicky
ak ma niekto dobru skusenost s ubytovanim v Prahe potesim sa odporucaniam... co hladam? nieco kde ste boli so svojim drobcom..cize vhodne pre dieta..nieco na par dnovy vylet a za co najmenej bobakov 😀 ...dakujem pekny den

vivere
30. mar 2009

ahojte, tiez by som vam bola vdacna za nejake odporucania na ubytko v prahe... nejaky penzion na predlzeny vikend, chceli by sme si urobit vylet 😉

mata2
30. mar 2009

aj ja chcem vidiet prahu 😎

ewa1311
2. apr 2009

Hotel Leon - Ortenovo Nam Praha Holesovice...
leonhotel
je to v kludnej stvrti....blzko k metru 3 zastavky od vaclavaku....Vela zdaru 🙂

father
2. apr 2009

Ano ano HotelLeon je Good, poznam ho tiez....je to prijemne ubytko za prijemnu cenu 😉

titkovamiriam
3. apr 2009

hrady/penzion-hotel/ubytovani-649

egyptanka
3. apr 2009

ked sme boli s muzom minuly rok v Prahe tak sme boli ubytovani tu:
pensionjulie
prijemne, tiche ubytovanie cca 5 minut peso od metra a minutka od busovej zastavky. Vhodne aj pre deticky.

titkovamiriam
3. apr 2009

jasne aj ten poznam len som nevedela najst link-ten je dokonca lepsi ako ten moj prvy 😀 😀

saskarisko
10. feb 2010

Ahojte,
opatovne otvaram tuto temu. napiste mi prosim Vas nejake tipy na vyhodne ubytko v Prahe. popr. aj nejaky dobry tip na aquapark. dakujem

trixi
10. feb 2010

saskarisko, aquapark je pred Prahou v Pruhoniciach.

saskarisko
11. feb 2010

Trixi - dakujem za info 😉

tyli
6. apr 2010

Ahojte,
poraďte mi prosím kam s 2,5 ročným synom v Prahe.
Potešia ma komplet rady... ubytovanie, zábava, reštaurácie....

Zatiaľ máme naplánované Zoo Praha, Aquapark, Podmorský svet.
Všetkým mamičkám ďakujem vopred za rady.

zuzaxa
12. apr 2010

Ahojte!
My sme boli v Prahe pred mesiacom a bývali sme na koleji za 250 Kč na noc na osobu,
VŠCHT Praha, Správa účelových zařízení
K Verneráku 950, 148 28 Praha 4 - Kunratice, pekný intrák VOLHA, pred ním zástavka na bus a dve zástavky k metru Chodov (kde je metro zástavka pri nákupnom centre), a ako sa príde do Prahy tak druhý Exit a hneď sme to našli. My sme tam len prespali a celý deň sa flákali, takže hotel mi pripadal zbytočný.
http://www.vscht-suz.cz/cze/ubytovani/ (treba pozrieť a napísať tam)

martinano
15. máj 2010

ahojte
prosim poradte mi dobry hotel, pripadne penzion v prahe
pozerala som tu odporucania,ale ak ma niekto dalsie budem rada

lussy23
23. júl 2011

Obnovujem túto tému. V Októbri chceme ísť do Prahy. Radšej hľadám ubytovanie už teraz, lebo potom bude škola a nebudem mať toľko času a ostanú mi len drahé hotely =( Prosím vás potrebujem nejaké lacné ubytovanie. Môže to byť aj chatka, lebo my s alen vyspíme, inak budeme mesto obdivovať. ideme tam na tri noci. nemusí byť priamo v Prahe, môže byť aj nejaká dedinka pri /Prahe. Vopred ďakujem.