V akom čase je lepšie ísť do ZOO?

deniskajakubko
18. aug 2009

Ahojte, chcela by som sa spýtať, že kedy je lepšie ísť do ZOO doobedu alebo poobede? Viem, že kolo obeda sú zvieratá zalezené, tak aby sme ich videli všetky.

mirka414
18. aug 2009

hlavne si najst den,kedy nieje taka horucava,my chodime do zoo casto a vacsinou poobede.

nikollette
18. aug 2009

No my sme boli okolo 14tej naposledy,a bolo teplo ako v ......
skoro sme umreli od tepla, malý bol spotený ako miška, zvieratká boli všetky poschovávané v ukrytoch pre teplom.. takže určite skor po tej 16tej,... vtedy začali už aj vyliezať zvieratá...
my sme si najviac vychutnali dinopak, lebo to bolo ako keby v lese, tam bol chládok 🙂

trixi
18. aug 2009

my chodime doobeda 😀 , zvierata su vacsinou vonku, umyvaju im klietky, krmia ich. Je menej ludi, da sa zaparkovat bez problemov (v Blave), do Lesnej tiez vyrazame rano - tam je aj rozvrh kedy ktore zvierata krmia a vtedy ich zarucene je dobre vidiet. V horucavach do ZOO nechodime. Naposledy sme boli v prazskej ZOO, prisli sme o 9.30 bolo malo ludi, po obede tam uz bolo husto, nebolo horuco, okolo 24 st, takze super pohodicka.

deniskajakubko
autor
18. aug 2009

my chceme ísť zatra do Košíc, asi pôjdeme doobedu, aby neboli zalezené a asi nebude ešte tak horúco

danciacik
18. aug 2009

Deniskajakubko my sme boli minulý týždeň v Košickej ZOO. My sme tam boli okolo 15:00 a boli všetky zvieratká dobre viditeľné ale keby som si mohla vybrať radšej by som išla doobedu.

atrami
18. aug 2009

Hlavne, keď nieje horko. Všetky zvieratá sú pozaliezané, tak nevidieť nič. Nám sa páčilo v Lešnej. Takmer každé zviera má výbeh vonku aj vnútri, deti si ich užili.

babatko88
18. aug 2009

naj je ísť ráno, čím skôr a nie cez leto, tak na jeseň a zimu je to super 🙂

kristina25
18. aug 2009

Najhorsie je ist v lete. My sme boli pred mesiacom v ZOO na Mlynskej doline. Vela zvierat bolo pozaliezanych a bolo strasne horuco. Mala sa najviac tesila,ze sa povozi na ponikoch,ale kvoli horucave sa nedalo a to sme boli doobedu. Ako pise babatko18 najlepsie je ist na jesen a v zime. Ale ZOO na Mlynskej by som odporucila kazdemu je tam dost vela zvierat a kazdy si tam nieco najde, je tam aj ihrisko pre deti a obcerstvenie a vstupne nie je vysoke.

greta24
18. aug 2009

Najlepsie je ist o 10 h, teplota 25 stupnov, bez dazda...

aplless
18. aug 2009

my chodime vzdy na velku noc a je super nie je az take teplo

deniskajakubko
autor
18. aug 2009

tak my pôjdeme hneď ako otvoria ZOO. Už sme to sľúbili Jakubkovi. A pôjdeme aj v jeseni, keď nebude tak horúco

majcik
18. aug 2009

My sme boli v ZOO koncom maja prvykrat s nasim Patom. Isli sme v nedelu pobede, ked sa vyspal. Bolo super, lebo v tom case este neboli velke tepla, ale bolo prijemne. Zvieratka boli vonku, nas maly mal vtedy takmer 14 mesiacov a velmi sa mu tam pacilo. Boli sme v Bojniciach.

titkovamiriam
20. aug 2009

tak my chodime vzdy poobede,naobed ked je takto horko aj tak vacsinou zvery spia a aj pre cloveka je to namahave.okolo 15-16 v pohode a samozrejme cez tyzden lebo vikend je hroza.
inak ak ste blizo ba alebo si chcete spravit vylet www.tigre.sk
😀