Veľká noc 2017

maba
11. mar 2017

Chystáte sa niekam na Veľkú noc.?..tak prosím dajte nejaký typ ,ako ju stráviť mimo domu...😉 (môže byť aj mimo Slovenska ).Chcela by som ísť "niekam" s deťmi ( 15 a 25).Ďakujem vopred.Za každý tip pošlem srdiečko ..😉

puntadura
11. mar 2017

Pozývam Ťa s rodinkou na Veľkú noc na krásne miesto, do super apartmánov v Chorvátsku 🙂, len cca 700 km z Bratislavy. Počas Veľkonočných sviatkov si môžete prezrieť mesto Zadar. Nespočetné množstvo malých uličiek, kaviarničky, ale aj ,, Morské organy,, a ,, Pozdrav slnka,,. Len 7 km od Viru je 1. Kráľovské mesto Nin, potom sa môžete pokochať krásnymi plážami, nabrať energiu z mora a samozrejme spoznať ostrov Vir.
Vir je aj výborným východiskovým bodom na výlety do NP Plitvické jazerá a do NP Krka.

Viac info v skupine CHORVÁTSKO apartmány 🙂

catherinah
11. mar 2017

My tiez chceme niekam vypadnut. Som zvedava na tipy.

hettinka
11. mar 2017

pred 2 rokmi sme s rodinkou boli na chrvátskom ostrove Krk, hotel Corinthia, úplne super bolo a dokonca nás to vyšlo menej, ako keby sme trávili velkú noc niekde na Slovensku, kde nehorázne zdvihnú ceny (aj o 100 eur za osobu) a určite nás to vyšlo menej, ako keby sme doma vyvárali, vypekali a hostili šibačov.

adrianazs
10. apr 2017

Dobry den my ideme tiez na velku noc prec tento rok na slovensko donovaly minuly rok sme boli v chorvatsku aj rok pred tym tak uvidime aka bude velka noc na donovaloch ale chorvatsko ma ucarovalo na velku noc je to tam kludnejsie ako v sezone no teraz som posluchla manzela on vyberal tak krasne sviatky vam prajem a este pekny den

petrushka16
10. apr 2017

Dievčatá, my sme sa včera rozhodli, že pôjdeme do Budapešti. Našli sme apartmán v centre na 2 noci.

hettinka
10. apr 2017

my do HR, do rabacu na 4 dni, tešíím

novakkata
10. apr 2017

Tiež do Budapešti 😉

adrianazs
10. apr 2017

@hettinka v rabaci sme boli minulu vel.noc uzasne krasne mestecko aj pocasie nam prialo nech mate aj vy krasne slnecno ako my maly este aj do mora vosiel pekny den

hettinka
10. apr 2017

@adrianazs kde ste boli v Rabaci ubytovaní ?

adrianazs
10. apr 2017

Boli sme v hoteli narcis od centra mesta je cca 700-800 m.najlepsie boli tie prechadzky len par ludi a klud pohoda slniecko vyborna kavicka na namesticku moje dieta vysmiate manzel spokojny to je pre mna relax vy kde budete ubyt.mna v poslednom case chytilo chorv.za srdce v lete uvazujem nad chorv.len je velmi rusne teraz je tam klud pohoda

adrianazs
10. apr 2017

@hettinka hotel narcis 700-800m od centra vy kde budete ubyt.teraz je tam klud pohoda menej ludi ako v lete

hettinka
10. apr 2017

@adrianazs ideme do hotela Hedera. To je hneď vedľa hotela Narcis

adrianazs
11. apr 2017

@hettinka ahoj je tam velmi pekne aj ten hotel je pekny areal vsetko naokolo tak peknu dovolenku tu velkonocnu pekny den

hettinka
11. apr 2017

@adrianazs my veľa v hoteli asi nebudeme, chceme to dať ako poznávačku po Istrii, ale všetko závisí od počasia. Aký je tam ten bazén, myslím vnútorný?

adrianazs
12. apr 2017

Ahoj vnutorny bazen som cakala viac jeden velky bazen siroke schody do bazena cakala som aj pre deti oddelenu cast ale je to hohode inac je tam cisto okolo bazena su dostatok lehatiek sauna v pohode i ac zhrniem fakt dobry hotel no ten vonkajsi bazen sa mi pacil viac ale maly sme sa uzasne bolo kde spacirovat je tam krasne maj sa pekne a kuchyna je skvela potom po navrate mi mozes napisat aj ip ako bolo vo vasom hotely vyzera riez pekne aj v skutocnosti pekny den aj vylet

hettinka
12. apr 2017

My už malé deti nemáme, tak detský bazén nie je podmienka. Ozvem sa. ⛵

puntadura
22. apr 2017

Ahojte, tak asi budem posledná, čo ukončím diskusiu, ale aspoň Vám zašlem foto z našej Veľkej noci 🙂
Boli sme v Chorvátsku, na Vire a mali sme aj hostí a naozaj sme boli všetci veľmi spokojní.

Tak snáď, na budúci rok sa vidíme na Veľkú noc na Vire ... 🙂

https://www.modrykonik.sk/group/9109/

hettinka
22. apr 2017

@adrianazs ahoj. Bolo úplne super, počasie tiež vyšlo. Nakoniec sme boli len v Pule a v okolo hotela. A rodinka aj plávala v mori.

hettinka
22. apr 2017

Fotky nejaké ⛰ 🏖

adrianazs
23. apr 2017

@hettinka ahoj hettinka vidim ze bolo pekne slnecno no my sme malj snech a zimu sice nie az taku ale bolo citit lyzovali sme dva dni ,dalsie dni chodili po turach ,az ma tahalo do chorvatska ako som pozerala fotky super ze vam vyslo pocasie pekny den este pozdravujem