Vianočné trhy v Budapešti

mhas
18. nov 2014

Nikde som nič takéto nenašla tu na fóre, takže... Čo by ste mi poradili ohľadom absolvovania vianočných trhov v Budapešti? Dá sa to zvládnuť autom? Alebo radšej ísť na pohraničie a odtiaľ vlakom alebo pod.? A stoja za to? A celkovo, oplatí sa ísť na vlastnú pesť? Vlani sme boli na viedenských, teraz chceme pozrieť niečo iné... 🙂

lucindao
18. nov 2014

@mhas viem ze byvaju vianocne trhy a ze sa aj oplatia.na vlastnu pest sa oplati ak sa vies dohodnut po madarsky.mi sme boli pred mesiacom v pesti vlakom iba tak na blink na vikend, ale muz sa vedel dohovorit takze nebol problem.

bianca
18. nov 2014

@mhas ja som bola davno davno ale so zajazdom .Za neake smiesne peniaze nas odviezli na trhy,aj do mesta a plus sme mali vyklad o Budapesti a vylety na pamiatky.Jediny problem bol pri ceste spat,lebo sme nestihali na wcka po ochutnavke mararskych specialit 😀 isla by som hned zasa.Milujem Budapest

janinah
18. nov 2014

chceli sme ísť,ale nakoniec ideme do Krakowa,nemám nervy takto chodiť autom,motať sa a nemať kde zaparkovať...idem radšej so zájazdom,mám výklad pri pamiatkach,nemusím šoferovať,nemusím abstinovať /neopijem sa,ale nejakú medovinu si dám/a nie je to extra drahé...

mhas
autor
19. nov 2014

Ďakujem za rady. Ale zájazd neprichádza do úvahy. Inak je to dobrý nápad, ja osobne by som to hneď využila, ale keďže som chcela ísť s deťmi a také "diaľkové" busy mi vôbec nevoňajú, hľadám alternatívu. No, ešte porozmýšľam, ako sa tam dostať 🙂

martinella1
19. nov 2014

My ideme do Prahy a Viedne-vlakom, mame detske kupe,tak snad to prezijeme 😀