Víkend s 2 - ročným dieťaťom na Slovensku. Kam ísť?

violetka1
21. okt 2008

AHojte,
Viem, že podobné témy tu už boli, ale potrebujem konkrétnu radu. S manželom budeme oslavovať 1. decembra výročie sobáša a chceli by sme ísť niekam na víkend, ale aj s 2 ročnou dcérou. Nemáte niekto skúsenosti s nie moc drahým pobytom uprostred zimy s malým dieťaťom??
Od západného po stredné Slovensko, východ je už moc ďaleko pre nás.
Ďakujem.

jasumat
2. nov 2008

Ahoj, my sme boli už 2x v hoteli Avena v Lipt. Jáne, bolo super, bazén, kľud a krásna príroda. Teraz na jeseň mávajú aj nejaké akcie, skú kuknuť🙂

ricky
3. nov 2008

aj my ideme v januari do aveny, sme zvedaví... potom sa nam hrozne lubilo vo vyhniach http://www.termalvyhne.sk/ , v okolo su termalne pramene na kupanie, aj v hoteli, hned za rohom banska stiavnica, kde je krasne a ked vam nasnezi tak sa da vsade sanovat, kopcov je tam kopa🙂 1,5 hodiny od BA ..pa

violetka1
autor
5. nov 2008

dakujem baby, skusim nadhodit ako tip manzelovi. ste zlaté!

minami
21. nov 2008

Tu Avenu mozem aj ja doporucit. Nebola som tam s detmi 😉 (zatial), ale boli tam rodinky aj s uplne malinkymi babulkami, aj s takymi, co uz vedia aj same chodit a vyzerali spokojne. Je tam vela moznosti ako si spravit program a aj personal je prijemny.

matac
15. jan 2009

ahoj hotel Hajnice v Hornom Vadicove je to kusok od Cadce. Je to tam super cely rok. v lete detsky par v zime lyzovanie welnes. Vyborna kuchyna samozrejme aj personal.

janetina
23. jan 2009

viletka kam si sa teda rozhodla pozeram aj ja ze kam v tejto mrazivej zime za relacxom s dvojrocakom 😉