Výlet s 20, 17 a 12 ročným dieťaťom

martul
28. júl 2020

Ahojte baby, mám deti 20,17 , 12 rokov a chceli by sme vybehnúť niekde na 1dňový výlet doobeda niečo pozrieť - pamiatky a poobede okúpať, poradíte?
Ja som chcela ísť Banská Štiavnica a potom Počúvadlo okúpať sa, ale som čítala že na počúvadle je veľmi studená voda.
Ďakujem.

bozzie
28. júl 2020

@martul banska stiavnica je krasna, to odporucam!

danieli
28. júl 2020

Chodte v Stiavnici do bane stolna Bartolomej, vodu sme neskusali, ale Stiavnica sama o sebe je ocarujuca

miskooo1987
28. júl 2020

@martul tajchy su v horach.... teda studena voda... akoze, domaci su mozno zvyknuti, ale ja sa dalej ako po stehna nedostanem. Nie je jasne aku dopravu chces... ale ak ides autom, kusok su Vyhne - kuplaisko.... ono nepises pohlavia deti... takze mozno niektore kusy budu spokojnesie s turistikou na Sitno a potom si dat pivo dole v krcme... 🙂

catherine1989
29. júl 2020

@martul tak choďte zo Štiavnice do Sklených Teplíc, tam je tepla voda

ivetz
29. júl 2020

@martul Za mňa Oravský hrad, plte na Orave a aquarelax Dolný Kubín /možno by sa im páčil a zippline na Kubínke/.

mirage
29. júl 2020

nie su to pamiatky ani kupanie, ale ak mas dobrodruzne deti skuste adrenalin.. ferraty . https://turisticky.sk/turistika/ferrata-skalka/

jumama
29. júl 2020

Na tom Pocuvadle nie je nahodou nudaplaz? My sme tam boli cca pred 15 rokmi, A potom cca pred 2-3 rokmi sme sli a veru tam vacsina ludi nahati sa opalovali. Boli sme veru prekvapeni. Na vela takychto zasitych jazerach, co sme boli v poslednom case, vsade sa nasli nahaci 🙂 Dokonca vcera pri riecke Bela tiez sa tam nahaci vyvalovali...