Výlet s deťmi v okolí Bratislavy. Poraďte nám

zuzana581
19. apr 2009

Ahojte. Našla som tu tému KAM V BA, ale mňa by zaujímalo, okolie BA. Nenašla som takú tému, tak ak je, prosím presmerujte ma. Boli sme včera na biofarme za Stupavou a celkom pekné prostredie, pár zvieratiek, jedno decké ihrisko, ale jedlo mne osobne moc nechutilo (aj keď podla referencií si to ludia vychvalujú). Chceli by sme s malou chodiť na výletiky spojené s obedom a aby tam boli zvieratká, ihrisko a proste nejaká zábava, hlavne pre ňu, ale neviem o ničom takom. Maminky ak máte typy, tak cca do 30 km od BA, tak budte také dobré a hoďte sem nejaké linky a skúsenosti. Môže to byť aj v Maďarsku, alebo Rakúsku blízko hraníc. Ďakujem.

milan_branik
22. okt 2014

najhorsie je to ked je taketo zle pocasie ako dnes

http://pocasie.pozri.sk

vsetky obchodne centra, kutiky sme uz povymetali.......... jedine ze by sme o nejakom nevedeli......... 😒 😒 😒 😒

hexena
22. mar 2015

ahojte, my nemame auto a preto prosime kto vie porait vylety v okoli BA dostupne vlakom? tak do 1 hodiny, max 1,5 dlhsie maly asi nevydrzi vo vlaku...nieco co by zujalo 5 rocneho chlapca, kludne aj zvieratka, ci nejake zaujimave mesto, pamiatky, ihriska, bazeny...v ramci SR, dakujeme

remuska
27. máj 2015

@zuzana581
ahoj, skuste toto http://www.zoo-farma.sk/, nam sa tam vsetkym velmi pacilo, je to ale trosku dalej
dalsi tip je muzeum vcelarstva http://www.muzeum.sk/?obj=muzeum&ix=mvns,

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisasisska
17. jún 2015

Caute maminky,
chcem Vam dat do pozornosti novy web o vyletoch
pre rodiny s detmi v Bratislave a sirokom okoli:

www.kidstown.sk

Najdete tam aj info o miestach, kde sa robia detske oslavy,
kazdy tyzden tipy o podujatiach v tomto regione
a ine zaujimavosti.

pathi
28. jún 2015

Ja sám som robil tento druh práce - plemien zvierat. Moc sa mi páči, ale to je problém s chovatelske potreby, ale veľmi dobre, že tam sú niektoré online obchody.! http://semilton.sk/zoo/

mircalla
16. júl 2015

Nase tipy - Rakusko - Neusiedlerske Jazero (Poderdorf, Rust, Neusiedl am See),
Smolenice, Cerveny Kamen, Devin, Schlosshof
Koliba, Horsky park horaren, Biofarma Stupava, ZOO bratislava, Polny Mlyn, Zochova Chata, Zelezna Studnicka
Madarsko - Dunakiliti - bazen, ihrisko, jazero, restika
Kupaliska - St. Marten, Bruck an der Leitha, Aquapark Senec, Rosnicka Dubravka, Hainburg, Biobazén Borovica (dost studena voda), Motel M Malacky
Cechy - Lednice

urcite este skusime

Hallenbad
http://www.abeland.sk/

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traffic
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kublo
27. aug 2015

Dobrý deň, určite by som Vám rád odporučil Park oddychu INSPIRO, je to skvelé miesto pre rodiny s deťmi. Nachádza sa hneď vedľa železničnej stanice v Ivanke pri Dunaji. Takže vlakom ste tam za minútku. Dejú sa tam rôzne aktivity, ale prísť si sadnúť na kávičku, palacinku, či šalatik môžete vždy. K dispozícií je detský kútik aj outdoor ihrisko. Vstup je free takže sa určite oplatí ísť kuknúť. 😀

tatana01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milan_branik
7. dec 2016

Nad modrou je nova farma, ale uz je asi zima.....

katarinkaulany
8. dec 2016

Ďakujem za túto tému 🙂

kubinka1
22. jún 2017

MAĽOVANIE S BÁBATKAMI 29.6.2017
Po úspešnom minuloročnom maľovaní budeme opäť maľovať a môžete sa vyšpliechať v nafukovacom bazéniku v záhrade nášho detského montessori centra 🙂
Prídite sa zabaviť so svojimi najmenšími, maľovať prštekmi, nožičkami či noštekmi bruškami…Naše ,,prstové” farby sú určené najmenším deťom na maľovanie na veľký papier a sladké ochutnávanie 🙂. Maľovať budeme lekvárom, rozmixovanou zeleninkou, ovocím či pudingom🙂

Všetko zdravé a ľahko zmývateľné z ručičiek, nožičiek či bruška.

Po maľovaní na detičky čaká bazénik s vodou, loptičkami a šmýkačkou na vyšantenie 🙂

rainee
25. jún 2017

@mircalla ahoj,chcela by som sa ta spytat na dunakiliti,asi to mate pochodene. Nasla som tam wellness rezort tusim diamant hotel sa to vola a zamok-golf.rezort,ale ten nie je asi pre verejnost otvoreny,vyzera to skor na sukr.klub. Este by tam mala byt daka konska farma a vodne dielo,len neviem ci je to pristupne. Da sa tam este nieco vidiet? Dakujem za info.

mircalla
25. jún 2017

@rainee ahoj, cele je to jeden areal - jem tam jazero s lodkami a byciklami, daju sa pozicat, vedla je obrovsky travnik s ihriskom a trampolinami, je tam toho dost. tiez zvieratka a dobra restika..hotel diamant hned vedla. ma bazeny - jeden detsky vonkajsi, dospelacky vonkajsi a vnutorny. da sa tam ist normalne kupat ako hostia - za poplatok, lacne to zrovna nie je, ale uz si nepamatam, treba sa pozriet na stranku

mircalla
25. jún 2017

@rainee
konska farma a golf su tam tiez, neboli sme, koniky ak sa pasu vonku su vidiet z prispupovej cesty, ked prichadzame

rainee
25. jún 2017

@mircalla diky ano to som uz pozerala na nete,len ma zaujimal nazor niekoho,kto tam uz bol. A na ten zamok sa asi neda ist poprechadzat,ci?

mircalla
25. jún 2017

@rainee o zamku nic neviem. akoze aj moje kamosky tam chodia a chvalia

maminecka2
21. mar 2018

Ahojte, nevie niekto, Oaza sibirskeho tigra je aj pre malicke deti? Mam deti 6,4, a takmer 2- tak zistujem aby nas pred vchodom neotocili. Dakujem.

rainee
25. mar 2018

Ahojte, chcem sa spýtať niekoho, kto chodí na výlety sa sandberg alebo býva v dnv, kde sa dá najlepšie v okoli zaparkovať a ktorá trasa by bola s deťmi najľahšia? Ja som tam bola ešte ako mala, išli sme z dnv ale už si to nepamätám . Viem že sa dá ísť aj z Devína a Dúbravky, ale mám 2,5r dieťa tak aby mi to preslo.

zuzanka.zuzu
25. mar 2018

@rainee najlepsie na pieskovcovej alebo rovno na slovinci... uz teraz je tam rampa ale miesto sa vzdy najde 😉

evkamotka
24. júl 2019

Aj v modre je taka kontaktna farma a da sa tam aj najest. Vstup je volny

sasheek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rainee
17. aug 2020

Ahojte, obnovuje tému. Postavili nám tu peknú novu vyhliadku na Devín. Kobyle, boli ste pozrieť? Je lepšie ísť z DNV alebo Dubravky s detmi? A ešte by ma zaujímalo, kto to pozná, ako trafiť na biele skaly. My sme to nenasli a to sme došli až k raketovej základni 🙈 Nikto, koho sme sa pýtali tiež nevedel, ľudia tam bludili, neviem kde všetci nakoniec skončili 😂

impro
9. jún 2021

ahojte
Zadajte si do goole že: kniha Detsky sprievodca Bratislava - je tam strašne veľa inšpirácií a okruhov + celá kniha je vo forme pátračiek a hľadania - deti to baví a aj sa niečo nové dozvedia 🙂