Výlet s deťmi v okolí Bratislavy. Poraďte nám

zuzana581
19. apr 2009

Ahojte. Našla som tu tému KAM V BA, ale mňa by zaujímalo, okolie BA. Nenašla som takú tému, tak ak je, prosím presmerujte ma. Boli sme včera na biofarme za Stupavou a celkom pekné prostredie, pár zvieratiek, jedno decké ihrisko, ale jedlo mne osobne moc nechutilo (aj keď podla referencií si to ludia vychvalujú). Chceli by sme s malou chodiť na výletiky spojené s obedom a aby tam boli zvieratká, ihrisko a proste nejaká zábava, hlavne pre ňu, ale neviem o ničom takom. Maminky ak máte typy, tak cca do 30 km od BA, tak budte také dobré a hoďte sem nejaké linky a skúsenosti. Môže to byť aj v Maďarsku, alebo Rakúsku blízko hraníc. Ďakujem.

typko
25. máj 2009

Ahojte,

boli sme s deckami na Cervenom kameni, na sermovacke 2009.
Detom sa to celkom pacilo, az na to, ze je tam troska tlacenica.
Boli tam aj pekne predstavenia pre deti - zabavne.. nie len same boje
a zabijania, ale aj humor a sranda.

tu je link na fotogaleriu zo soboty

http://www.shareapic.net/content.php?gid=638774

mozno keby roztiahli aj do dalsich casti hradu atrakcie, bolo by to lepsie
a lepsie by sa s detmi dookola chodilo.

titkovamiriam
27. máj 2009

ta sermovacka bola fajn no fakt ze bolo plno!!!

titkovamiriam
12. jún 2009
jahodka11
12. jún 2009

jeej, my sme na tom boli 2 roky dozadu a bolo super 🙂 akurat ma potom bolela strasne hlava z toho hluku..... tento rok este nejdeme, Danielko je malicky, asi o rok.....ale odporucam 😉

nicolkarin
2. júl 2009

titkovamiriam, mohla by si hodit nieco aktualne v okoli BA? dakujem

titkovamiriam
3. júl 2009

fuu teraz nemam prehlad lebo idem na 14 dni prec dost mimo ba

titkovamiriam
3. júl 2009

http://kamvyrazit.szm.sk/krajtt/vystava/index.p...

skuste toto pokukat je tam toho dost 😀 😀 😀

libka1
13. júl 2009

teda titkova, hm, dakujem.. 😉 chystame sa na dovolenku do BA 😀 tak to pouzijeme vsetko 😀

pemar
16. júl 2009

http://www.hradcervenykamen.sk/_zamkyA6.gif - DEN PLNY COKOLADY 😵

neviem sice ked budu taketo horucavy ako bude chutit cokoladova fontana, ale keby sa trochu ochladilo, mohlo by byt fajn 😉

titkovamiriam
4. aug 2009

tak pridite na ivanske jazero chytat meduzy-vcera to davali v spravach na markize-mne to tu vzdy prioadalo uolne normalne ,su na nom uz min 10r. a ake mame aj krasne musle slavky 😀 😀 😀

peterb
5. aug 2009

Ahojte,
my sme skor turisticky naladeni, takze so sedackou na chrbte je pekny vystup na Pajstun, velmi pekna tura je na zrucaninu na Ostrom kameni.

Minuly tyzden sme absolvovali jaskynu Driny - jednoducha pristupova cesta z jahodnika po chodniku asi 15 min. cca 30 minutova prehliadka, maju to dobre vymyslene a detom ukazuju skamenenych trpaslikov, hus, korytnacku atd. A deti to velmi zaujimalo. Akurat si so sebou treba zobrat teple veci, v jaskyni je stabilnych 8 stupnov. Odtial asi 5 minut autom Smolenicky zamok, pred a pod nim su velke luky a male jazierko. Vsade po ceste nejaka zmrzlina 🙂 Ale je to cca 60 km od BA.

Ak sa chce troska slapat, pekna prechazdka po hrebeni je aj z Devina na Sandberg, az asi na dva useky pohodova cesta, len pred mesiacom tam bolo dost komarov.

Cerveny kamen a predvadzanie dravych vtakov sa velmi pacilo nasmu krpcovi, este viac ich nasledna prehliadka v zahrade, ked len tak posedavali na pnikoch.

titkovamiriam
30. aug 2009

http://www.ivankapridunaji.sk/

budeme mat 800 rokov tak ak by niekto chcel ...

bibula
31. aug 2009
murcos
7. sep 2009

odporucam v lozorne www.abeland.sk

ena
8. sep 2009

ten abeland vyzera zaujimavo

tilly
8. sep 2009

ja odporúčam zoo gyor, je menšia ako BA zoo, ale je všetko tak pokope, že sa človek ani nenachodí a zvery sú v podstate tie isté 😉

ricky
20. sep 2009

my sme boli v utorok vo fanparku v brne, je to tam super, boli sme tam sai, bo cesi nemali sviatok tak tam nikto nebol🙂 nasa draha sa nechcela odtial pohnut🙂 je tam aj uuzasna restika, sice draha, ale detske porcie su take velke jak pre dospelych tak sme sa aj normalne najdeli🙂 kuk www.funparkbrno.cz

pemar
22. sep 2009

ten abeland vyzera super, len nasa starsia este nema ani dva, mozem ten program pre deti absolvovat spolu s nou a s babatkom v satke? nevie niekto nahodou???? dik

titkovamiriam
7. okt 2009

Obec Dunajská Lužná vás pozýva na Jablkové hodovanie, ktoré bude dňa 10.10.2009 v sobotu od 9.00 do 15.00 hod. v Dunajskej Lužnej pri Boni Fructi s.r.o., Lipnická 3035/162. Na programe je degustácia jabĺk, jablkovej šťavy, ochutnávka a predaj jablkových koláčikov a jablkových špecialít, predaj jabĺk za akciové ceny v maloobchodnej predajni. Je zabezpečený aj kultúrny program : 10.30 hod - DFS Červené jabĺčko, 11.00 hod. - divadelné predstavenie „O psíčkovi a mačičke, 11.45 hod. – DH Lužanka.
V Alžbetinom dvore v ovocnom sade bude prehliadka sadu, predaj ovocných stromkov, samozber jabĺk, vozenie detí na traktore, plošine a štvorkolke, vyhliadkové lety balónom v čase medzi 12.00 – 15.00 hod. Kyvadlová doprava je zabezpečená

murcos
14. okt 2009

pemar, ja ked som bola v abelande, maly mal rok a pol....a boli sme s kocikom. bez problemov.
takze, ked bude teplejsie, lebo teraz je fakt koooosssaaa tak tam urcite chodte.

titkovamiriam
16. okt 2009

http://www.ivankapridunaji.sk/
krasna vystava a byva tam aj vcelar s medom-poctivym slovenskym 😀

brop
30. máj 2010

pekna prechadzka je v Bad Deuch Alterburg pri dunaji ale aj v Petronelli tam su rímske ruiny

rainee
31. máj 2010

Cerveny kamen, Pajstun, Devin, Biofarma priroda pri Stupave, Danubiana, Vieden.
Petronell a okolie ma sklamal na plnej ciare 😝

rainee
31. máj 2010

a este sa da spravit mensi vylet do Hainburgu na tu zrucaninu nad mestom