Výlet s deťmi v okolí Bratislavy. Poraďte nám

zuzana581
19. apr 2009

Ahojte. Našla som tu tému KAM V BA, ale mňa by zaujímalo, okolie BA. Nenašla som takú tému, tak ak je, prosím presmerujte ma. Boli sme včera na biofarme za Stupavou a celkom pekné prostredie, pár zvieratiek, jedno decké ihrisko, ale jedlo mne osobne moc nechutilo (aj keď podla referencií si to ludia vychvalujú). Chceli by sme s malou chodiť na výletiky spojené s obedom a aby tam boli zvieratká, ihrisko a proste nejaká zábava, hlavne pre ňu, ale neviem o ničom takom. Maminky ak máte typy, tak cca do 30 km od BA, tak budte také dobré a hoďte sem nejaké linky a skúsenosti. Môže to byť aj v Maďarsku, alebo Rakúsku blízko hraníc. Ďakujem.

ivetah
20. aug 2010

Boli sme na ranci www.babica-bojna.sk je to tam velmi pekne, maju vselijake zvieratka, leva, andulky, tavy, lamy, kozy.... a su okolo takeho celkom pekneho rybnika. su tam ihriska, smyklavky, hojdacky, a tak
no a potom sme sa presunuli na http://www.zoofarma.sk/zoofarma/
bol to skvely zazitok, obrovske hnede chlpate kravy, ovce, kozy, klokany, bizony.... pekna prechadzka po velkom pasienku 😅
kazde je tak na pol dna, cize idealne to takto spojit. na prvom ranci sa da najest, na druhom nie. deti boli nadsene a vecer sme boli vsetci patricne unaveni 😀
a caro tohto vyletu spocivalo aj v tom, ze sme isli mimo dialnic vychutnavali sme si krasy slovenska 😅

klementina
9. okt 2010

neviete odkedy je zajtra otvorena biofarma v stupave? pisu, ze v lete od 10, v zime od 11. tak neviem, ci je oktober leto alebo zima, nech sa tam zbytocne netocime. sme totiz zajtra same doma, tak vymyslame nahradny program. na tu 11 sa mi tam uz neoplati ist doobeda, lebo o 12 ide mala spat, ale o tej 10 by to bolo fajn. dakujem vam, keby ste vedeli a dali mi vediet.

viera27
18. okt 2010

Paradna vec je Marchenpark v Neusiedel am See.

freefamme
28. máj 2011

@titkovamiriam Miriam, ty mas uzasne tipy, tato tema je uz trosku stara a preto ta chcem pekne poprosit, ci nepoznas nieco aktualne teraz v BA a okoli? My mame este len 1r hasica, ale treba sa podkut 🙂 Dakujem krasne!

titkovamiriam
28. máj 2011

@freefamme ja som rodená Bratislavcanka tak chodím kade tade kde si spomeniem kam som chodila ako dieta či pubiska,niečo najdem na nete-veľký pomocník 😀 ,niečo poradia kolegovia.Kedže je marek vo veku že už može chodiť dlhsie cesty tak do jesene by som chcela toho zasa vela pochodit-najbližšie tu botanicku,potom Kamzík ,kedže sa mi na železnej pacilo chcea by som isť vyššie na snežienku a lanovku.Kačín,Devín to su dobré vylety.devín lodou 😀 -to bol zažitok vždy aj pre starsie deti 😉 .Som maniak na muzea-narodne milujem okrem stalych vystav je tam vždy aj niečo nové,Hrad a podhradie,muzeum hodím,Michalska veža....Neviem ako to je nad Krasnanmi volakedy sa tam pri horarni dalo opekat,biely kríž je dobry na prechadzku do lesa,Pezinská baba,chystam sa aj na ranč v stupave a jasne že blízske okolie Rakuska,škoda že to safari pri hraniciach zrušili so staršími som tam bola dva razy a ked som to hladala teraz uz to neexistuje ☹ .a vidis dnes v u nas v ivanke bola vystava psíkov orieškov🙂

titkovamiriam
28. máj 2011

Najviac casu teraz venujem navsteveVelkeho medera kedze tam mame babinku no to je už trosku dalej,ale za vylet na kupalisko to stojí zato,je tam aj lanova draha,perfektne ihriska a samozrejme bazeny 😉

freefamme
28. máj 2011

Dik moc 🙂 Na oplatku ti mozem odporucat tu farmu pri Stupave, teraz tam byvame a je tam velmi prijemne, mozno pohladkat zajaciky, macicky, kozicky, poobzerat ovce, kozy, prasiatko, koniky, dokonca maju krasneho gycoveho somarika 🙂 V restauracii sa da pojest ich vlastne maso a vyborne mliecne veci (tie neviem ci su ich) a aj tam su hracky a mocu sa tam macky a psy 🙂 aj cez tyzden je tam vela deti (co vnimam ako pozitivum 🙂. Tak prijemne vyletovanie!

titkovamiriam
28. máj 2011

to verím !zo skolky aj zo skoly tam chodievaju deti na vylety 🙂

ria_zuzolova
30. jún 2011

Ahojte, trochu špecifická otázka: kto prezradí, kam sa dá ísť na maliny? 😅 Bez auta, niečo, čo sa dá dosiahnuť hromadnou dopravou, s malými deťmi.

klementina
30. jún 2011

@ria_zuzolova myslim, ze na to ti nik neodpovie, lebo aj ked vie, ma to ako tajnu skrysu a nechce aby sa tam nahrnula cela ba. 🙂 alebo sa mylim?

ria_zuzolova
30. jún 2011

@klementina 😀 😀 však som si myslela... ale možno sa nájde nejaký dobrák, čo mi to IP-ne. Lebo napríklad o černiciach na Kolibe sa vie, ale aj tak ich je každý rok dosť. 😉

lenka0283
7. júl 2011

ahojte chcem, sa opytat mam priatela a mame 6 mesacne babatko...on nas nikam neberie na ziadne vylety iba raz sme boli v zoo a bolo fajn...hovori ze pojdeme ked mala bude starsia ze teraz je mala...mozem ist niekam na vylet aj so 6 mesacnym babatko? nie niekam daleko len niekam blizko...dakujem 🙂

titkovamiriam
7. júl 2011

@ria_zuzolova tak to neviem kam-ja ich mam v zahrade,viem že rastu v okolí Baby 😉 no nechodím na ne.
@lenka0283 možes ist kan kolvek-co zvladnes,neviem či kojiš,alebo by si musela nosit so sebou vodu a mlieko,no dnes su termosky tak nevidim problem ist hocikam 😉

lenka0283
7. júl 2011

@titkovamiriam uz bohuzial nekojim ale mas pravdu a urcite ho presvecim a niekam pojdeme..dakujem 🙂

titkovamiriam
7. júl 2011

🙂 jasne s detičkami sa treba potulať 🙂 tak ti drzim palceky 😉

marta72
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
14. júl 2011

@marta72 super to som ani netusila 🙂
http://www.hotelnivy.sk/

rodinnevikendy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fanka33
31. júl 2011

Ahojte, rad by som nejake nove tipy na vylety, poradite,
Chceli by sme ist zajtra alebo pozajtra do Medera, myslite ze sa da ist aj s malym 1 rocnym ?
Vo stvrtok ideme do Tropicaria v Budapesti, lebo prave vo stvrtok sa krmia zraloky, tak sa tesime.

titkovamiriam
31. júl 2011

@fanka33 ahoj ja som fanusik Medera kukni moje fotky,jasne je tam vnutorny maly bazenik ten velky asi moc este nevyuzijete a v tomto pocasi ani ten maly vonkajsi.

fanka33
31. júl 2011

@titkovamiriam Fotecky super, tak sa velmi tesime, hlavne Hanka. Este sme tam neboli, potom dam vediet ako bolo.

titkovamiriam
31. júl 2011

Teraz je tam najlepsie ist po vikende v takomto pocasi je tam hlava na hlave ☹ ,je to tam fajn,ved tam mame super babinku 😀 😀 😀 😀 ak ti ma kto postrazit deticky si to uzijes v masaznych bazenoch -tak prijemný dniček!!!

titkovamiriam
10. aug 2011

teraz akurat davali v spravach že v oaze sibirskeho tigra maju maciatka-je to tam velmi pekne 🙂
http://www.tigre.sk/

domeli
18. aug 2011

Ahojte. Chodí-bol niekto toto leto na kúpalisku v Lipote v Maďarsku? Niečo som sa dočítala, ale uvítam aktuálne informácie "z pravej ruky" 🙂. Máme 15 mesačnú dcérku a radi by sme šli s ňou niekam k vode, kde to bude pre ňu vhodné a nie ďaleko z BA. Ďakujem.

tortelinka
18. aug 2011

@domeli my tam obcas chodime, je to fajn

lenka03
12. sep 2011

tuto nedelu na zámku Schloss Hof budu kone, vyzera to zaujimavo 🙂
Na hrade Cerveny kamen su sokoliari, uz som tam par krat bola a pacilo sa mi. Ale az kym som tam nesla s dvojrocnym dietatom nevedela som ake super to moze byt. Paradne si to drobec uzil a my tiez.

horana
13. sep 2011

lenka03: prosim nemas blizsi link (info co ako, kedy presne, za kolko) na tie kone na Schloss Hofe? Pozeram ich stranku a neviem ci zle, ale nevidim tam nic take aktualne, okrem toho ze kazdy vikend moznost previezt sa na poniku ci koci ale co ty pises bude zrejme nieco viac....

A dalej baby co tam ste uz boli, prosim, ja som sice z BA ale neboli sme este! Zaujali ma na fotkach zamocke zahrady, no na strankach je nejednoznacne info o vstupnom. Pisu okolo 30,-E rodinne vstupne na den co sa mi zda sialene vela. Okrem toho nase male deti by zamok - interier, este tak ci tak nezaujal, mali by sme zaujem len o zahrady, popozerat. Tak je kolko vstupne?

Dakujeeem 😎

lenka03
13. sep 2011

@horana poslala som ti IP, s tym vstupnym neviem ako to je, ak zistis daj vediet. My tento vikend nemozme ale len co sa bude dat tak tam vybehneme

slavkicek
13. sep 2011

@horana, @lenka vstupne je tak ako uvadzaju na stranke 11e pre dospeleho...a 7,5e pre deti starsie ako 6 rokov, nie je rozdiel ci ides len do zahrady alebo aj do zamku, vstup je mozny len do jedneho zamku plus este do nejakych mensich budov.
My sme tam uz boli 2x a urcite sa oplati, je to tam krasne, deticky mozu ist medzi zvieratka, maju tam kozy, lamy, tavy, byvoly, srnky 🙂
prajem pekny vylet