Wellnes hotel Patince vaše skúsenosti, je vhodný pre deti?

maximilian
8. sep 2008

Ahojte, aké máte skúsenosti s týmto hotelom?Chceli by sme vybehnúť aj s drobcom na víkend. Dakujem 😵

maaja
8. sep 2008

kamoska tam bola a veeeelmi spokojna. ... aj my sa chystame tento vikend, tak uvidim co z toho bude

charlinka
15. sep 2008

Ahoj, já jsem nezustala v hoteli, ale do wellnesu jezdím dost často a jsem velmi spokojená. Myslím si že i hotel bude na urovni a s dobrou obsluhou.

katika1
15. sep 2008

my sme tam chodili celý rok plávať.. pekné, ale predražené 😉

libka1
12. okt 2008

Kukla som ich stránku len tak zbežne, predražené je slabé slovo 😕 Doplatok za plnú penziu, t.j. za poondiaty obed 490 Sk a úplne na hlavu mi pripadá že pýtajú za destkú postieľku 250 Sk/noc, veď to by mal byť úplný štandard zadarmo v normálnom hoteli... Možno je to tam pekné, ale takéto praktiky podporovať nehodlám 😀 😝

ricky
12. okt 2008

Ahoj, my sme tam boli, nam sa lubilo, ale sme sa tam nestravovali lebo to bolo fakt dost drahe, vecera bola tusim 400 sk na osobu...chodili sme iba na ranajky...a boli sme tam v lete, cize vsade boli otvorene stanky, tak sme sa stravovali vonku, alebo v restikach...izby boli krasne zariadene, bazen super, tepla voda, vsetko fajn, len ta cena🙂)) lepsie tam je asi ist ked je teplo, je tam toho viac...aj sme si bicykle pozicali, maju aj s detskymi sedackymi, boli sme sa clnkovat, na kolotococh a tak...len nevem ci tam este v zime daco bude...pa

orchidka
13. okt 2008

Ahoj, tiez sme tam boli s detmi a bolo to tam velmi dobre. Samozrejme, deti nechceli ani z vody vyliezt. Restauracia sice drahsia, ale s obsluhou velmi priatelskou detom, postielka nebola problem, dokonca aj dve, kedze sme mali so sebou dve male deti, detska stolicka v restauracii takisto. Ani raz sme nemali problem kvoli detom, odporucam navstivit. Boli sme naozaj velmi spokojni 🙂

libka1
14. okt 2008

Orchidka a za tie postele ste platili tak ako to majú napísané na stránke?

libka1
15. okt 2008

Orchidka nie si ty náhodou manažérka z toho hotela? 😉 Obľubujem keď má niekto na konte 2 príspevky, žiadne údaje v pase a bije sa do hrude za niečo... Pôsobí to veľmi dôveryhodne... 🙄

maurizia
27. nov 2008

tak aj ja sa pridam, boli sme pred par tyzdnami na predlzenom vikende, vsetko baby friendly, spokojnost..i ked romanticky pobyt pre 2 osoby by som si asi z uvedenho dovodu vopred rozmyslela 😀

tehula
27. dec 2008

libka1: urcite nie je manazerka. manazment sa sice menil, ale......... 😀

pipi1211
9. júl 2009

ahojte baby, my sa chystame v auguste do tohto hotela tak som sa chcela spytat ci ste tam niektora nahodou tento rok nebola 🙂 ze ako bolo 🙂

jannuulik
10. júl 2009

ja som bola na jar, ešte bolo tak chladnejšie. Boli sme na víkend, neviem si vynachváliť,...teraz tam dokonca majú akcie na ubytko a určite aj okolie bude fajn. Oli mi v tej dobe spával len v kočíku cez deň a keď som sa prechádzala po okolí živú dušu som nestretla 😕 , také mesto duchov, ale v lete to tam určite žije 😉 Teraz cez leto sme sa rozhodli ísť do Tatier, ale keď som uvidela akcie čo majú rozmýšľam aj nad víkendom v Patinciach 😎

pipi1211
10. júl 2009

no my sme vyuzili akciu pre rodiny 🙂 tak sa tesim, dakujem 🙂

katka.21
24. máj 2010

ahojte, ja by som sa chcela spytat ci je tam aj niaky detsky kutil pre nase ratolesti?dakujem 🙂

mima76
14. sep 2010

Boli sme toto leto a mozem vrelo doporucit, ale kvoli cenam treba sledovat akcie pre rodiny, prip. tam ist cez Monadu, davaju skvele ceny za rovnake sluzby. Je to idealne pre rodiny s detmi,pre ktore tam je vyzitie vnutri aj vonku, skvela herna aj s opatrovatelkami, rozny program,detske disco 🙂 nasmu 2-rocnemu synovi sa velmi pacilo. Ubytovanie a personal velmi na urovni, len tie ceny....

hasleerka
14. aug 2011

chcem sa spýtať, kto bol v hoteli v patinciach ... videli ste nejaký podobný bazén aj niekde inde .. ja som tam bola a veľmi sa mi páčilo, ale chceme ísť kuknúť aj niekam inam, ale s podobnými službami

medulienka75
14. aug 2011

@hasleerka
my chodime casto do Patiniec a na lepsej urovni sa mi zdal tento hotel v Budapesti, ale je to omnoho vacsie
http://www.ramadaresortbudapest.hu/cz/packages/...
vrelo odporucam 🙂

hasleerka
14. aug 2011

@medulienka75 díky za radu, ale som skôr myslela niečo na slovensku

monami
19. aug 2015

Mamičky, tatinkovia, starí rodičia!
Už od nedele 23.8. - 27.8.
Wellness Hotel Patince**** a Aqua baby klub Mobík si pre Vás a Vašich malých nezbedníkov pripravili škôlku plávania detí a bábätiek plnú šantenia. Takže ak ešte Vaše dieťatko nevie plávať, je najvyšší čas sa s ním prihlásiť ! Čo nevidieť je tu už začiatok pobytu, takže šup - šup prihlásiť sa nech sa Vaše malé budúce plavecké eso už môže tešiť na čľapkanie u nás smile – 🙂

http://www.wellnesspatince.sk/pobyty-a-ceny/sko...

lu_cia
7. máj 2017

Mile mamicky s detickami od 6 mesiacov do 6 rokov. Opat tu mame skvely zazitkovy 5dnovy pobyt vo wellness hoteli Patince****, ktory je organizovany v spolupraci s aqua baby klubom MOBIK. Ide o pobyt spojeny s doobednym aj poobednym plavanim pre deticky pod dohladom certifikovanych instruktoriek detskeho plavania. http://www.wellnesspatince.sk/pobytove-baliky/ Tesime sa na vas.

adawada
5. jún 2019
Používateľ adawada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adawada.

Ja mam cerstvu skusenost a recenziu na Patince https://www.sikovnamamina.sk/hotel-pre-deti-patince/
jedlo ok
izba ok aj ked trochu neutulna
atrakcie ok ale nic extra
bazeny super
bajky si radsej doneste svoje
sauny ok
personal je v pohode