Zaton Holiday Resort v Chorvátsku. Bol tam niekto?

zade
14. mar 2010

zacinam tuto temu, nakolko som ju inde nenasla. Zaujimalo by ma, ci ste niekto boli konkretne v tomto zariadeni v Chorvatsku blizko Zadaru. Ako sa Vam pacilo, jednodnoduch co to je vhodne miesto pre dovolenku s malym dietatkom

pepies
14. mar 2010

Zade, pozri si temu vo volnej diskusii Dovolenka v Chorvátsku, tam uz Zaton rozoberáme asi tyzden.

Zaton ma skvele referencie, boli tam uz viacere baby z fora, aj my sa tam chystame ist tento rok v septembri.
Oplati sa rezervovat priamo cez ich web, maju specialne ponuky a my sme si vybrali balik "Family Special."

Ak nechces rezervovat priamo cez nich, nasla som Zaton aj napr. v Satur a aj v Terra Reisen.

Ak rezervujes priamo cez nich, staci zaplatit zalohu 150 EUR, ak stornujes max. do 30tich dni ododna nastupu, zaloha sa Ti vrati .......... 🙂 Zvysok mozes doplatit na mieste v hotovosti alebo kreditkou.

Moj nazor - Zaton je ako stvoreny pre rodinnu dovolenku. Atrakcie pre deti, moznost dokupenia si polpenzie, vsetko co potrebujes, mas v rezorte, plaz je na dosah ruky a co je dolezite, je tam piesocnata plaz a zatoka s plytkou vodou 😉

zade
autor
14. mar 2010

waw, dakujem

zade
autor
14. mar 2010

len ma trapi to cestovanie...

pepies
14. mar 2010

Zade preco?

Nie je to az tak daleko, okolo 920 km 😉

tilly
14. mar 2010

zade neviem, odkial si, ale z BA je to cca 500-600 km, je to blizucko 😉

niekde som citala, ze je tam pieskova plaz, je? a nie je tam vela ludi?

pepies
14. mar 2010

tilly zalezi, v ktorom obdobi ides. v Chorvatsku mas cez top sezonu natresk vsade, preto chceme ist v septembri ......

Tilly, 500-600 km z BA je Istria na severe, toto je Severna Dalmacia - cize trosku nizsie a je to z BA 700 km ..... 😉

pepies
14. mar 2010

a plaz je situovana v zalive, piesočnatá, ideálne pre detičky 😉

tilly
14. mar 2010

boli sme v zadare, viackrat... takze pekna plaz... chceme ist aj tento rok po dlhej dobe do hr, len este nevieme kam...

tilly
14. mar 2010

je to 700 km 😉

pepies
14. mar 2010

Tilly ved som napisala, ze je to 700 km 😉
Zaton ale nie je v Zadare, je to blizko historickeho mestecka Nin, cca 15 km od Zadaru 😀

tilly
14. mar 2010

ano, ved som ti dala za pravdu... mm mi tvrdil, ze je to 500-600, tak som si to pozerala v route planer a je to 700... 😉
a vraj aj ten nin je pekny, vraj tam je niekde piesocna plaz, to je ta ista?

zade
autor
14. mar 2010

Podla fotociek sa mi to velmi paci. NO a cesta? Autom to u nas neprichadza do uvahy, nakolko moje dieta neznasa cestovanie. Mame problem docestovat k rodicom necelych 50 km, nie cez tisicku....
No a lietadlom je to asi len z BA, co je naozaj dost od veci. No verim, ze to nakoniec nejako vyriesime.

pepies - dik za tip na to objednanie cez centralnu webku.

pepies
14. mar 2010

tilly to je v pohode 😀 😀 😀 😀 😀
piesocnata plaz je priamo pred Zatonom, je tam krasne, plytka voda, idealne pre deti.....

Nin je take historicke mestecko - najstarsie kralovske mesto v Chorvatsku 😉 /som si precitala a robim sa teraz mudra 😝/

Zade letenky su dost drahe, letenka vyjde okolo 300 EUR na osobu, to sa Ti uz oplati all inclusive hotel v Turecku alebo niekde na greckych ostrovoch ............ 😉

pepies
14. mar 2010

inac ja som vyplnila do Zatonu taky rezervacny dopyt priamo cez ich stranku, skusala som to uz 3x a stale neviem, ci im to odoslalo, neskusali ste to niekto?
pisala som im aj minuly tyzden na ich e-mail adresu a informovala som sa o termin a cenu a zatial mi nikto neodpisal, tak stale cakam .... 😒

pepies
16. mar 2010

ahojte, skúšali ste niekto písať do Zatonu priamo cez ich web?
Mne už týždeň neodpisujú a ani neviem, či mi odoslalo rezervačný formulár, tak neviem .... ☹
Máte niekto nejakú skúsenosť s ich komunikáciou?

zade
autor
17. mar 2010

zatial, nie

tilly
17. mar 2010

a nebude to cez cestovku lacnejsie? lebo tie pultove ceny zvyknu byt dost vysoke...

pepies
17. mar 2010

ahoj Tilly, ja som si uz vybrala konkretny termin aj konkretny balik sluzieb Family Special a tento cestovky neponukaju ......
som zvedava, ci odpisu ..... 😉
ak neodpisu, pojdem cez Terra Reisen 😝

pepies
19. mar 2010

ahojte, tak už mi konečne odpísali zo Zatonu, máme predbežnú rezerváciu na september, balíček "Family Special", zálohu máme zaplatiť do 4 dní vo výške 150 EUR. Tak to asi zoberieme ..... 😀

zade
autor
21. mar 2010

pepies - dik za infosky, myslim, ze to tiez vyskusam. Predpokladam, ze je to lacnejsie ako cez cestovku 😉

pepies
23. mar 2010

Zade ten Family Special je velmi vyhodny, oplati sa to aj preto, ze tam mas uz zahrnute okrem polpenzie aj miestnu taxu + zaverecne upratovanie ......... tento balik neponuka ziadna cestovka, da sa objednat len priamo cez rezort.
Ak by si chcela len ubytko s polpenziou, rozdiel je tam mozno par euro medzi cenami v CK a rezortom...... a ak Ti nejaka cestovka ponukne este zlavu first moment trebars 10%, tak sa to uplati rezervovat cez cestovku.
to uz zalezi na Tebe, ze o ake sluzby mas zaujem. rozhodne sa oplati balik Family Special 😉

toni, ako je to tam s parkovanim? nikde to tam nevidim? parkuje sa priamo pri apartmanoch alebo je nejake velke parkovisko niekde blízko. Dakujem. 😉

toni64
30. mar 2010

Ahoj pepies,ani neviem,ci som ti odpisala ohladom toho parkovanie 🙂 ,takze je tam velke parkovisko pod borovicami zadarmo,len treb plachty na auto,inak je cele od zivice...

Brat aj so svagrinkou si uz tiez rezervovali v Zatone,chceme aj my len decka maju v lete taky Sommerfest v sklke a nevieme este termin,tak musime pockat ☹ ani by som nesla len maly ide do skoly a budu sa lucit s predskolakmi a budu im rozdvavat schultute,takze musime ist 🙂
Zatial papa

pepies
31. mar 2010

toni diky za info, uz som pisala aj do Zatonu, ze ci je to v cene - myslim parkovanie pre 2 auta, neviem, ci to nie je nahodou tak, ze 1 apartman = 1 auto. Dufam, ze typek co si s nim vypisujem pochopil, lebo niekedy im to dlhsie trva .....
Tak nakoniec aj VY pojdete do Zatonu? 😉 😉 😉 😉 Super. 😀

pepies
1. apr 2010

takže parkovanie je v cene, je jedno, či máš 2 autá alebo jedno ..................... 😉

toni64
1. apr 2010

Ahoj,no podla mna je uplne jedno ci jedno alebo dve,len sa mi zda,ze na recepcii treba potom taky parkovaci listok zobrat a dat za okno,tak si vypytajte dva.. 😀
A aj my pojdeme urcite do Zatonu,len ten termin stale neviem,ide ma porazit 😠 ,ked sa to tam nahodou obsadi tak zostanu len oci pre plac ☹

toni64
1. apr 2010

jej ja som asi trosku zabrzdena dnes Pepies 😀 ,vsak to ohladom tych aut nebola otazka ale oznamovacia veta 😀 😀 😀 ,len tolko ...
papa

pepies
1. apr 2010

ano, je to tak, s tym parkovanim, mi to tak aj odpisali. no nie vsade to maju tak, vacsionou mas parkovanie automaticky gratis pre 1 auto, za druhe musis platit. v Zatone to tak nastastie nie je. 😉

toni64
1. apr 2010

zajtra odchadzame k mojim rodicom,tesim sa ,decka sa vysantia v zahrade....a prezijeme tam aj velku noc,tak aj vam prajeme krasne velkonocne sviatky 🙂

geegee
20. apr 2010

My sme boli v Zatone minuly rok a chystame sa aj tento 🙂 Boli sme cez nemecku cestovku, a tento rok chcem ist priamo cez ich recepciu.