Zoologická záhrada Budapešť a oceanárium

xxxxxnnnnn
30. aug 2017

Ahojte, boli ste v ZOO Budapešť a pozrieť žraloky?
Je to hodné toho vstupného? Je potrebné mať forinty??

ludka140281
30. aug 2017

mi sme boli v Nyiregyháze v oceanáriu,aj tam su,možeš nakuknut mam album s fotkami,dalo sa platit aj kartou,ale ak deti tam dnu chceli zmrzlinku,vatu,kukuricu...tak len forintíky 🙂

xxxxxnnnnn
autor
30. aug 2017

@ludka140281 A oplatilo sa tam ísť? Je to oceánirium v Nyiregyháze krajšie ako v Budapešti?

bonovka
30. aug 2017

@xxxxxnnnnn ahoj,v ocenariu v Budapesti sme boli pred dvoma tyzdnami.zamienali sme eurace za forinty..ocenarium je pekne,ale vo svojej podstate sme boli sklamani z toho,ake je to male,predstavovali sme si nieco ovela vacsie..do 40min. sme to presli cele..ak to ale spojite so ZOO,tak to sa da,v ZOO sme sice neboli,ale pocula som,ze je tam velmi pekne.my sme si na zvysok dna odskocili na Balaton. 🙂 a tam uz sme platili aj kartou..

ludka140281
30. aug 2017

@xxxxxnnnnn v Budapešti sme neboli,ale v Nyiregyháze každý rok,,a oplatí sa mávaju vystupenia tuleňov, je to obrovská zoo,slohy,hrochy,hady,žifafy,tučniaky,ryby všelijake ,jaštery,krokodýl,vtáky,pštros,papagáj, nosorožce,tavy,opice,je tam tropikárium s vodopádom a rastlinami,supy,proste aj take zvieratá čo som nikdy v zoo nevidela u nas iba v telke,ku domácim zvieratkám sa dá vojst a hladkat-kozy,ovce
ja tuto zoo vrelo odporučam,,je to na celý den výlet 🙂 peši sme chodili aj 5 hodín

butyha
30. aug 2017

Ako pise @bonovka , nie je to nic extra.
Na druhej strane to je mozno tym, ze to porovnavam s oceanariom v Lisabone, z ktoreho som bola unesena...

https://www.oceanario.pt/en/

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilu7
30. aug 2017

V pesti je to pekne ale ano male....je to fajn si to spojit s nejakymi inymi aktivitami v meste.Boli sme viac krat deti boli unesene aj sa mohli dotknut meduzy😉

xxxxxnnnnn
autor
30. aug 2017

@lilu7 a viete aj poradiť nejakú aktivitu v Budapešti?

lilu7
31. aug 2017

My sme tam chodili k znamym a oni nas vodili na miesta zaujimave. Len pest je velka a 1den na pochodenie je malo