ZOO Lešná. Viete poradiť nejaké ubytovanie v okolí?

libka1
13. júl 2009

Ahojte, boli ste niekto v tejto zoologickej zahrade aj tak ze by ste sa tam niekde pobliz ubytovali? Neviete poradit nejake prijemne ubytovanie vhodne aj s drobcom za prijatelnu cenu a hlavne nejake vyletiky po okoli? Chceli by sme tam ist aspon na 3-4 noci, tak nech sa pomotame po krasnych miestach co tam su 😵

reni111
30. aug 2010

Dakujem ti krásne Delikates, to je dobrá správa...Mali sme to naplánované aj skor, no to počasie sa vždy nejako zvrtlo, buď dažde, alebo horúčavy. Nejako už neverím tým prepovediam, lebo ani u nás to velakrát nevyjde, hlásia dážd a tu nepadne ani kvapka, no o 30 km je lejak ako hrom. Preto som chcela radu priamo Zlína, nech sa nám ten výlet podarí.

romana29
30. aug 2010

Osobně můžu říct, že Lešná je opravdu nejlepší a nejhezčí ZOO - Brno, Olomouc se nedá srovnávat, kdo nebyl, neuvěří 😀 . Jen v létě tam byl pomalu problém se dostat, plné parkoviště, fronta na vstupenky hoooodně dlouhá, ale stojí to za to.

reni111
30. aug 2010

@romana29 dúfam, že teda ak sa tam teraz dostaneme, toto nás nepostihne 🙂 ale už sa teším, naozaj o zoo čítam a počúvam samé chvály. Radi by sme pozreli aj ten zámok, tak strááášne dúfam, že sa počasie umúrdy.

juli71
7. sep 2010

ahojte ja som tam bola koncom augusta s dcerkou a vrelo odporucam krasna ZOO!

blanka.k
8. sep 2010

Ahoj, jak jsou pavilony a průchozí výběhu přístupné s kočárkem? Sice jsem tam byla loni, ale to ještě před těhu, tak jsem takové věci neřešila a jak člověk navštíví za ten rok víc zoo, tak už se mu to trochu plete 😅

@romana29 to je fakt, podle mě taky nej ZOO v ČR, i když ZOO Brno a Olomouc není zrovna žádná sláva, takže bych veřila, i kdybych v Lešné nebyla 😀 😀 🤐

trixi
8. sep 2010

@blanka.k su dobre dostupne. Pavilon-amazonsky prales (ten velky sklennik) prejdes bez problemov, okrem lanoveho mosta a dolne 3 akvarka (schody a maly priestor), pavilon ziraf, pristupny aj s kocarkom, potom sa musis vratit a ist cestou pre kociky (okolo vybehu), pavilon slonov s kocikom pristupny zdola, treba obist, ale o nic neprides (mozno len o pohlad na slony z vrchu 🙂 ), ostatne ako pavilon opic-bez problemov, vybeh klokanov zvladnete s kocikom (len niekto musi pridrzat dvere, nepamatam si presne volieru supov, ale myslim, ze da sa aj s kocikom. Celkovo je to prisposobene aby si stravila pekny den aj s miminkom v kociku v ZOO. 😉

blanka.k
10. sep 2010

@trixi díky 😉

hannah23
21. sep 2010

@trixi nevím, ale žirafy přístupné kočárkem nejsou, nebo je tam výtah ale nějak nešel otevřít... 😒

trixi
21. sep 2010

@hannah23, pristupne su kocikom 😉 , ale len jednym smerom (ako som uz pisala), musis ist nie smerom od spodu od slonov, ale vrchom od sezonneho vstupu doprava, okolo restauracie, tych vtakoch, popri stene a vybehu ziraf, nosorozcov a zebier. Potom tym kocikom sa musis vratit okolo toho vybehu a zatocit za vybehom doprava smerom dole ku slonom 🙂 . My sme to absolvovali s kocikom aj s golfacom 🙂

trixi
27. sep 2010

ahojte, vcera sme mali cestu okolo Lesnej, tak sme sa tam zastavili (bolo minimum ludi). Ked sme prisli do arealu, citila som sa ako majitel ZOO, nebolo tam ani nohy. Sice mierne mrholilo, trochu prsalo, aj tak tam bolo krasne. Velmi sa mi paci nova cast Etiopia. Velmi pekne urobene, citlivo napojene na vybeh slonov, s ostrovom Lemurov. Krasa.

bubinko83
16. apr 2011

ahojte vie mi niekto povedat ake je momentalne počasie v tomto regione kde je ZOO? Chceme tam ist zajtra ale pokial prši tak nebudeme riskovat .Dakujem

urbisa
16. apr 2011

@bubinko83 ahoj,u nás je dnes slunečno,prostě krásně,stačí pouze mikina,zítra myslím má být podobně,snad ještě tepleji,nyní na slunci máme 31 stupnu,at se vám výlet podaří co nejlíp.ZOO je super,lepší neznám,snad jen Praha,ale tam jsme zatím nevyrazili

dzio2
20. apr 2011

Ahojte chcela by som tam ist na vel sviat , neviete nahodou dat nejaku adresu na ubytovanie vhodne pre deti? potrebujem aby to splnilo kriteria 13r a 1,8mes deticky , mozno nejaky bazenik a ihrisko dakujem

reni111
22. apr 2011

JUhuuuuu, zajtra rano odchádzame do ZOO Lešná 🙂 Prespíme jednu noc ,kukneme zámok a možno bude aj 3D kino 🙂 🙂 Dúfam, že všetkodobre dopadne !!!!!!!!

sarkulka
24. apr 2011

ZOO Lešná je najkrajšia ZOO akú som ja v živote videla 🙂 Boli sme tam s dcérkou minulý rok a chceli by sme si to tento rok zopakovať, naozaj nádhera 🙂

kacena78
25. apr 2011

tiež ZOO Zlín odporúčam boli sme tam 3 krát velmi sa nám páčilo naposledy sme boli aj ubytovaní v penzione blízko zoo boli sme spokojní ,len počasie nebolo velmi dobré ,ale nevyberiete si a čo sa tíka Bojnickej ZOO tak so Zlínskou sa to nedá ani porovnať aj ked to máme bližšie do Bojníc

musko
2. jún 2011

Súhlasím - Lešná je najkrajšia ZOO akú som kedy videla :o))))

raada
16. jún 2011

musím se přidat, ZOO Lešná je na vysoké úrovni, přirovnala bych k té Vídeňské ZOO. Doporučuji!!!

zuba
20. jún 2011

Ak by ste sa niekto chystali v blízkej doby do www.vsemina.cz, tak nam tam zosatal jedna rezervacia - teda zaloha 1000,-Ck nakolko jendna mamicka nemohla prist, ak by o nu mal niekto zaujem dajte vedet. Je platna 3 mesiace - teda do do nejakého 15.septembra.

jaro2008
21. jún 2011

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat...chystáme se na celodenní výlet do Lešné a máme malého syna (necelých 15měs.)...na stránkách zoo jsem našla, že tam je několik restaurací...nevíte, jestli je tam k dispozici mikrovlnka nebo jsou tam v nabídce nějaká dětská jídla? Tady v Ostravě v zoo jsou jen stánky s občerstvením a všechno smažené. Tak jsme jeli jen na odpoledne a oběd měl doma...ale Lešná je dál...díky.

zuba
21. jún 2011

@jaro2008 No v tej čo sme boli , tak ako špeci detské tam nič nebolo, ale minimálne ryžu alebo zemiaky so zeleninou si vieš vypýtať všade. MY sme boli v reštiek Limpopo, ael skúsila by som na tvojom mieste skôr reštiku pri zámku Neapolitano, to vyzeralo serióznejšie.

jaro2008
21. jún 2011

@zuba děkuju 🙂

zuba
6. júl 2011

Tak dávam do pozornosti znovu, že ak by mal niekto záujem keď pôjde do lešnej niekde aj prespať, tak nám zostala jedna rezervácia v www.vsemina.cz. MY sme tam mali stretnutie mamičiek a jedna rodina bohužiaľ nemohla prísť, no a sami tam ísť nechcú a že ak má niekto záujem tak za polovičnú cenu to venujeme. 😉

skuba
6. júl 2011

zuba a na kolik je to nocí?

petusko
15. júl 2011

ahojte, boli sme v Zlíne predvčerom a je tam naozaj krásne 🙂 Zážitok mali nielen deti, ale aj my veľkáči 🙂

zuba
24. júl 2011

@skuba

Rezervácia je na dve noci.

rainee
22. júl 2012

ahojte, my sa tam tiez chystame pozriet ale podla toho co pisete zvolime asi az september a mimo vikendu, ja neznasam masovky 😉 ale mna by zaujimalo co take sa este da v okoli vidiet, kukla by som si rada nieco na styl lednice-valtice tj nejake hrady zamky a ine zaujimavosti, ak mate tipy budem rada 😉

pampeliska1
22. júl 2012

@rainee bydlíme asi 5km od ZOO 😉 Doporučila bych lázně Luhačovice, zámek Buchlovice a hrad Buchlov, zřícenina hradu Lukov..

rainee
22. júl 2012

@pampeliska1 tak ten zamok buchlovice je fakt prerfektny dik za tip

tonny
22. júl 2012

@pampeliska1 a co by bylo tak dobré na výlet s malým mimčem? Ten zámek a hrad asi ne, což je škoda, ráda jsem vždy chodila na prohlídky...