ZOO Lešná. Viete poradiť nejaké ubytovanie v okolí?

libka1
13. júl 2009

Ahojte, boli ste niekto v tejto zoologickej zahrade aj tak ze by ste sa tam niekde pobliz ubytovali? Neviete poradit nejake prijemne ubytovanie vhodne aj s drobcom za prijatelnu cenu a hlavne nejake vyletiky po okoli? Chceli by sme tam ist aspon na 3-4 noci, tak nech sa pomotame po krasnych miestach co tam su 😵

katka.pn
17. aug 2009

A čo hovoríte na ZOO Olomouc? Boli sme tam aj v Lešnej a veľmi sa nám páčilo, majú tam veľa zvieratiek a hlavne sú mladé nie takí starci ako sú napr.v Bojniciach.

aida
19. aug 2009

My sme vcera boli v zoo Lešna a velmi sa nam pacilo 🙂

hancas
18. sep 2009

olomouc taky pěná zoo aji docela velká každá zoo má něco do sebe

trixi
8. mar 2010

Ahojte, v sobotu sme sa vybrali na "zimnu" navstevu ZOO Lesna, bolu super, malo ludi, klud, ale aj poriadna zima 😎 . Aj zimna ZOO ma svoje caro. Nadchli nas tygre-vlastne tygrica s tromi malymi, slony, nosorozce, zirafy, opice ... vlastne vsetky zvieratka. Okrem teplomilnych vtakov sme videli vsetky zvieratka. Samozrejme najteplejsie a najprijemnejsie bolo v amazonskom pavilone 🙂 .

pepies
8. mar 2010

Trixi boli ste v Lešnej? aj my sa chystame, je to naozaj najlepsia ZOO, aku sme doposial videli .......... uz sa tesime na jar a leto a urcite sa tam vyberieme.
😉

monca301
10. mar 2010

ahojte. My by sme chceli ist do zoo na velku noc,ale bali sme sa ci budu zvieratka vonku. Ale ako cuitam tak sa tam oplati ist aj cez zimu. Uz sa tesime. 😵

trixi
25. máj 2010

ahojte, 30.05. bude v ZOO Lesna program pre deti na ploche pred zamkom, viac tu:

http://www.zoozlin.eu/cz/aktualita/244-letem-fi...

katty1
28. máj 2010

Mám otázku...chceli by sme isť do tejto ZOO, ale naša 5 ročná dcéra nemá pas. Vadí to? Neviem ako je to ked sa ide iba toť, za roh.
dik za info.

trixi
28. máj 2010

katty, nevadi, pokial Vas nezastavia policajti alebo colnici. Mne sa to este nestalo a to ma Matko skoro 3 roky. Ja ho mam zapisaneho v pase, ale na pas nikdy nemyslim, ked ideme do CR a to chodime casto. Dokonca ani nerobim poistenie. Inak podla predpisov aj ked ides tot za roh dieta do 5 rokov staci ked je zapisane v pase rodica alebo potom moze mat vlastny pas. Ak nemas ani jedno ani druhe, nemysli na to a urobte si pekny vylet 😉

katty1
28. máj 2010

Dik za radu...no pas už nemám ani platný.....nejako nebol čas...no uvidíme...

petrark
6. aug 2010

baby, neviete koľko sa platí parkovné pri zoo?

trixi
6. aug 2010

@petrark ja si presne nepamatam, ale nejako sa mi mari ze 60,- CZK, ale netvrdim to na 100%

p.e.t.u.l.k.a
6. aug 2010

@petrark 60 kč

kaktusik007
6. aug 2010

@petrark tiez sa mi mari 60czk....

petrark
6. aug 2010

dakujem, potrebujeme približne vedieť koľko peňazí si zmeniť.a nejaké atrakcie ktoré sa tam platia? (napr. fotenie na ťave alebo vozenie na konoch)neviete?resp. koľko si meníte, my ideme 2 dospelí a 2 deti

dada2007
6. aug 2010

@trixi ahoj...a rodný list by nestačil???? chceme tam ísť, ale nestíham vybaviť pas...tak reku...keby nás nááááhodou kontrolovali...že by som mala rodný list, kartičku poistenca(i medzinárodnú)...nevieš? dík

trixi
6. aug 2010

@petrark ja si peniaze nemenim, pretoze tatino je Cech a ma prijem v CZK, takze mame 2 penazenky 🙂 a v CR plati vsetko on. To fotenie na tave a vozenie neviem, nepamatam si to, v nedelu asi pojdeme, tak tu potom napisem co co stoji. Jedlo teple je tak 70-100 CZK, porcia.

@dada2007 zo zakona to nestaci, pretoze ides do ineho statu, hoci v EU, ale ako som uz niekde pisala, casto cestujem do CR, malokedy si vezmem pas, kde mam maleho zapisaneho, nosim akurat medzinarodnu karticku poistenca maleho. Zatial ma nikto nekontroloval a to maly bude mat 3 roky. Dokonca rovno z porodnice v CR sme isli na Slovensko a hoci zo zakona mal mat maly cestovny doklad, tak sme isli len tak, s rodnym listom. Maly ma aj ceske obcianstvo, ale tatino ho nema v dokladoch zapisaneho.
Nechcem Ta vsak nahovarat na porusovanie predpisov. Pisem len moje skusenosti, takze je to len na Tebe, ci pojdete bez dokladov. My tak jazdime, casto aj do Rakuska (vdaka mojej zabudlivosti).

petrark
6. aug 2010

trixi dik, my plánujeme ísť 14-teho v sobotu, ešte nikdy sme tam neboli, tak dúfam že tam trafíme a budeme spokojný

jarkah
6. aug 2010

Ahojte, tak čo som sa ja dočítala, určite by som to bez cestovného dokladu pre dieťa neriskovala. Náhoda je blbec. Náhodná policajná kontrola (hoci aj dopraváci) vás môžu obviniť z únosu dieťaťa, vziať vás na cudzineckú políciu - s niekoľkohodinovým vyšetrovaním, pokuta alebo až vyhostenie z krajiny na 3, 5 alebo 10 rokov. V nejakej diskusií som čítala konkrétne zážitky niektorých mamičiek s takouto kontrolou, ktorá dopadla v ich neprospech, len už si nepamätám, na ktorej stránke to bolo. ☹ Takže my len s pasmi. 🙂

trpezliva
8. aug 2010

ahojte, my sme tam teraz boli, fakt krasna zoo, nestihli sme ani vsetko kuknut, lebo sme prisli neskoro a o 18tej zatvaraju. Vstupne 99 KC pre dospelych, pre deti do 2rokov zadarmo.
Na konikov a tavy sa plati 40 CZK, co je celkom fajn. Na vlacik tiez 40 CZK. Je tam velke ihrisko, tam sme sa tiez nedostali. Naaaajviac sa nam pacili slony, kengury, tucniaky,ktore tu v BA nemame.
A deti v pase nemame a ani sa nebojim kontroly, nemusite podla mna tak stresovat kvoli tomu 😝 .
Ak by ste chceli suepr ubytko v blizkosti, poslem do IP. my sme tam boli tyzden, a je to paradne miesto pre deti, detske ihriska, trampoliny/3ks/,bazen, herna vnutri, koniky pri hoteli..a nebolo to vobec drahe, 490 na noc s polpenziou.

dada2007
8. aug 2010

@trpezliva super, dík za info o cenách...a poslala som ti IP 😉

trixi
8. aug 2010

@trpezliva nie je pre deti do 3 rokov zdarma? Tak mali este pred sezonou a maju tak uvedene aj na www strankach. Vlacik tiez zdrazili, my sme naposledy platili len 30 CZK.
My sme dnes nesli, nebolo pocasie, tak skocime cez tyzden.

trpezliva
13. aug 2010

Ahojte, doslo mi toooolko IPciek, ze radsej napisem takto spolocne, snad mi to admin nezmaze, lebo nechcem robit reklamu, len poradit, lebo toto ubytko bolo naozaj vynikajuce. Je to hotel vsemina v SLusoviciach kde sme byvali. Od Zlina cca. 12 km, do ZOO Lesna sa da ist aj skratkou, za 15min. ste tam. Okrem toho cely hotel je babyfriendly, je tam velka herna, vnutorny bazen so slanou vodou, pred hotelom dve velke jazera na kupanie, ihrisko, hojdacky, trampolina, lezecka stena, pri hoteli 700m Ranc Vsemina s konikmi, mozete sa povozit aj na ponikovi, nasa dcera mala z toho velky zazitok. V hoteli su animatori, ktori vymyslaju pre hosti program na kazdy den. Urcite si nieco najdete, je to sice pre vacsie deti ako tie nase, strelba z luku, skakajuce boty, paintball, malovanie na sklo, na hodvab, skakanie lanom cez jazero/toto bolo super, za 50 CZK taky tarzany skok, 200 m dlhy nad jazerom/ a este plno dalsich aktivit. Okolie je nadherne, daju sa robit rozne vylety aj na bicykli, a v pripade zleho pocasia ist do Zlina do zabavneho parku http://www.galaxiezlin.cz/home je to tam super, na Slovensku som nic podobne nevidela /50 CZK/hod/. alebo sa da ist druhym smerom asi 17 km do Vsetina, kde je aquapark pre deti..no ale hlavne ta ZOO stoji za to, ako som uz pisala, je to tam velke a velmi pekne.
@trixi asi mas pravdu, ze to bolo do 3 rokoch zadarmo, ja len viem, ze pre nase baby sme nic neplatili.
Takze toto bola nasa super dovolenka v Hoteli Vsemina, cez google ho lahko najdete. A na recepcii boli tiez hrozne ochotni, museli sme odist domov o den skor, lebo starsia dcera ochorela..a ked sme sa isli z hotela odhlasit, tak nam vratili celu sumu za tu jednu noc! to si neviem predstavit, ze by nam na SR takto sami od seba vratili peniazky..
no a za 490 CZK na noc s polpenziou toto miesto urcite stoji za to. Dufam, ze niektore potvrdite moje slova. 🙂
este pridam nejake foto, len mi to chvilku potrva.

trpezliva
13. aug 2010

tu je zopar fotiek...vyhlad z izby, fotene pred hotelom pri jazerach, v zoo, v herni v hoteli, v bazene, na ponikovi pred hotelom...atd.
zase necakajte super 5 hviezdickovy hotel, je to tam tak trochu "komunisticke".

llllucka
13. aug 2010

trpezliva:díky za vyčerpávající popis.Hned jsem si hotýlek uložila do oblíbených 😀

babatko88
13. aug 2010

ahojte, my sme v Lešnej boli minulý rok a Nikolasko nás prehovoril aj tento rok, tak ideme zajtra 😎 ale len na otočku, lebo s 3-mesačným bábom tam nechcem nocovať... ale inak je to tam super, aspoň ZOO stojí za to 🙂

zelmirka1
14. aug 2010

@trpezliva dakujem za inspiraciu, vyzera to fajn,ak budu mat volne tak pojdeme este do konca leta. 😉

bubula64
15. aug 2010

ahojte ,dnes sme boli v lesnej a musim povedat ze je to najkrajsia zoo co som kedy videla,velmi sa nam pacilo takze odporucam 🙂

reni111
30. aug 2010

Prosím ochotnú maminku z okolia Zlína, či by mi mohla napísať aké počasie sa predpokladá na 1.9.alebo či predpovede vychádzajú... Radi by sme šli pozrieť Zoo, no ak by malo pršat, tak sa nám to neoplatí... Ked si pozerám pocasie na nete, niekde píšu úplne slnečno a niekde zase dážd, tak neviem....Nemáme to na skok, a neviem sa rozhodnút. Chladnejšie počasie nevadí , len nech neprší .Velmi pekne dakujem

delikates
30. aug 2010

ahojky reni111 tak jsem se dívala na počasí ve Zlíně a píšou 18 stupnů a jen nějaký ten mrak,pršet by nemělo.
Tak at se vám výlet vydaří je tam moc krásně 🙂 jezdíme tam každým rokem 🙂