Zoo Liptovský Mikuláš - oplatí sa tam ísť?

florianabotosova
7. jún 2019

Ahojte počas letných prázdnin by som chcela vziať krstného syna do zoo v Liptovskom Mikuláši? Tie ktoré ste tam boli aké ste mali zo zoo pocity? A keďže sa tam otvorila aj motýľa záhrada celkom ma to zaujalo. Oplatí sa tam ísť? Ďakujem

macik34
25. júl 2019

@majka238 ano. .. v beznej zoo sa zobudia. Tu je hluk a nic...

zdeno77
30. júl 2021

Nikdy viac ,zbytocne vyhodene peniaze

domdan71
18. jún 2022

Ahojte, kedby to niekomu pomohlo, aj dnes. Naozaj odchadzame velmi sklamani. Chodime s malou pozerat zvieratka pravidelne, takze mame aku taku skusenost, osobne musim povedat, ze za nas je toto najhorsi zazitok vobec. Vacsinou zvieratka nebolo moc vidno, nakolko mreze mali tak huste ze sme ani nevedeli co je za nimi, takmer ziadne popisky. Vacsina bufetov zatvorena, cize celodenny vylet ako sme si povodne planovali sa nekonal (pritom velmie zretelne upozornuju ze si mame vyhradit na bavstevu dostatok casu) nebolo potrebne po hodine a pol sme odtial doslova utiekli. Ano su tam zvieratka aj zopar atrakcii za cenu vstupu to vsak vobec nestalo.
Deti hladkali a mohli pochytat a krmit ovela viac zvieratiek napriklad v Minifarma Lubina, alebo Eco park Piestany ma ovela lepsie atrakcie a kontaktne priestory na krmenie zvieratiek. To mozem spolu uz so spominanym Malkia parkom vrelo odporucit aj pre najmensie deticky.

terezka2911
18. júl 2023

Dnes sme boli, pridavam aktualne info. V prvom rade, nie je sa kde schovat, ziadne stromy, palava na slnku. Atrakcie pre deti super, trampolina, vlacik jazdi, lopty, ihrisko, kolotoc, vodne atrakcie. Co sa tyka pohladkania zvierat, dalo sa, ale nie vsetky...my sme boli s 1 a 3rocnymi, nie je to nic pre nich este. Povedala by som, ze 4+ roky. Pri zvieratach su niektore vyklady zbytocne, dlhe...restiky vsetko street food, ziadne klasicke jedlo, co je minus, kedze prevaznu cast navstevnikov tvoria deti. Vstupenka stoji pre kazdeho od 3 rokov 15 eur, co je masaker cena, ale zase vsetky atrakcie su v tom zahrnute.

katarinka2290
1. okt 2023

Boli sme pozriet tuto ospevovanú zoo s 2r dietatom,uz dlhsie som sledovala na fb foto s papagajmi, medvedmi ze to musi byt super. Ale za mna sklamanie, hned pri vstupe sme dostali mapku kedy je co otvorene, ktory pavilon, prisli sme po 15tej takze sme stihli akurat posledny vstup ku kazdemu. Iba som sledovala čas aby sme za to vstupne aspon vsetko stihli vidiet.
Kontaktne su asi iba zajace,papagaje ze vam ho daju na ruku,mačky. Vsade sa nahrnie kopu ludi kym otvoria ohradu,odrapotaju vam vyklad a potom vas vyhanaju nech ide dalsia skupina. Neviem si predstavit co to tam muselo byt v lete.V motylej zahrade mali uz iba 4motyle,na jar to moze byt super ked ich tam lieta vela.
Stihli sme aj ukazku sokoliarov to bolo pekné.
Atrakcii pre deti tam je dost,starsie deti sa zabavia aj na cely den.
S takymto malym dietatom ako sme boli my odporucam radsej minizoo v Lubine, vobec ju to nebavilo este, ze sme niekde stali v rade aj ked to ide rychlo. Skor sa tesila na trampolinu tak tam sme bol ipotom do zavrecnej. Jedla sme neskusali kym smen o obehli vsetko zmrzlina uz bola zavreta aj ostatne obcerstvenia okrem jedneho.boli sme koncom septembra este bol pekny slnecny den.