Zoologická záhrada vo Viedni pre 16 mesačné dieťa

felicity26
8. máj 2017

ahojte, chystáme sa do Zoo vo Viedni s 16 mesačnou dcérkou. Neviete mi poradiť či sú tam nejaké vhodné miesta/kaviarne/reštiky, kde by ju bolo možné prebaliť, nakŕmiť atď? Úplne najideálnejšie by bolo, keby boli ochotní aj niekde ohriať obed 🙂
Nemá s tým niekto skúsenosti? Na oficiálnej stránke som nič také nenašla...
Ďakujem 🙂

vroni
8. máj 2017

Pokial viem, restauracie su tam len dve, v oboch ti v pohode obed pre dieta ohreju. Prebalovacie pulty vo WC su tiez. Viem, ze vacsina ludi sa miestnou zoo nadchyna, ja som jej na chut neprisla. Parkovanie je cisty horor, vybehy obrovske (takze vacsinu zvierat nevidis) a ceny aj na Vieden riadne....

janush
8. máj 2017

My sme tam boli ked mala dcerka asi 2 roky a vsetko bolo take preplnene, ze nakoniec s vyplazenym jazykom som ju nachovala v parku...

felicity26
autor
8. máj 2017

@janush a bolo to také ako písala vroni, že výbehy boli obrovské a dcérka z toho nič nemala? a preplnené boli len reštiky, alebo aj všade bolo plno ľudí?

osky
8. máj 2017

Zoo je fakt velka.za tepleho pocasia je tam ozaj plno öudi a treba ratat aj s tym ze ked ju celu prejfete,budete riadne unaveni...
Neviem,ja si myslim ze na takuto zoo je dcera este mala.nebude z toho maz vela.je to skor od 3 rokov...podla mojho nazoru.prave preto ze vybehy su velke,vsade dzavot kopa deti..väcsie dieta skor zaregistruje aj vzdialene uvieratko ako z kocika...zvlast ked mas ped sebou casto plno ludi...
Inak vybavenie je super.pre deti su na kazdom kroku rozne preliezky a ine veci.wc dostupne,a k tej dtazobe-nemyslim.jr to europske mesto a dtzat taky konforz tu Zoo aj nieco stoji.
To co vidime u nas v Bojniciach je pre mna vetejne tyranie zvierat....
Tie vybehy su hrozne malinke.

tova
8. máj 2017

zo svojich skusenosti ti poradim, ja som sa nalietala po zoo, muzeach atd. s detmi od pol roka a prd si pamataju naozaj skoro denne sme niekde boli. Tak okolo 3-4r. si pamataju kde sme boli, Takze vsade kde teraz ides, vyberaj podla svojej potreby, dieta bude pozerat aj na ovecky na luke.

jasminet
8. máj 2017

@felicity26 vo viedni v zoo sme neboli, ale myslim, ze 16m dieta zo ziadnej zoo nic moc mat nebude... 😉 aspon ziadne nase dieta si to nijak extra neuzivalo - viezli sa v kociku, zaspali, chvilu pobehali a bolo im suma fuk kde boli - zaregistrovali maximalne tak opicu ked bola rovno pri skle, tavu a kona co im strcil hlavu do kocika 😀

pribinak
8. máj 2017

S takýmto krpcom by som sla tak na farmu hladkať ovečky a kŕmiť sliepky ci obzerať zajace
Boli sme v ZOO Viden aj Praha. To su celodenné výlety pre vacsie deti.

vroni
8. máj 2017

@osky, zijem tu a mozes mi verit, ze tie ceny su privysoke (nehovorim o vstupnom)

evittam
8. máj 2017

@pribinak Presne. To som isla napísať. Pre rocne dieta je ZOO uplne zbytocne.....

3009
8. máj 2017

@felicity26 to chod radšej do kontaktnej ZOO v Lipt. Mikuláši kde je menej zvierat a môžete ich aj hladkať z toho bude mať väčší zážitok a máte to blízko, keďže vidím, že si z Popradu.

felicity26
autor
8. máj 2017

@3009 som z Popradu, ale žijeme v Brne 🙂

felicity26
autor
8. máj 2017

Ďakujem všetkým za odpovede. My tam ideme s kamarátmi na výlet, je to skôr výlet pre nás 🙂 viem, že z toho dcérka nebude mať skoro nič, skôr mi išlo o to, či tam s ňou dokážeme normálne fungovať: jedenie, prebalenie, ...

janush
8. máj 2017

@felicity26 ak ti môžem poradiť choďte radšej cez týždeň a mimo prázdnin, to tam nemusí byť ešte taká tlačenica. Pravdou je, že také malé dieťa z toho nemá takmer nič. No za mňa je lepšie ZOO v Budapešti ako vo Viedni.. 🙂

tova
8. máj 2017

@felicity26 dokazes fungovat s kociarom vsade. ked tam idete hlavne koliv vam, relax alebo kamarati. Aj Disney som videla deti pod 1rok, v ociari, na atrakciach fungovali, ale samozrejme neboli tam koli malemu dietatu ale mali aj starsie deti.

felicity26
autor
8. máj 2017

@janush ideme tam budúcu sobotu 🙂

osky
8. máj 2017

@vroni ja tu tiez zijem,verim ti ale mne sa vysoke nezdaju.
je normalne ze v obchode kupis to iste aj o polovicu lacnejsie...na takychto miestach je vzdy vsetko predrazene,aj u nas.....

vroni
8. máj 2017

@osky, viem, nespadla som vcera z jahody 😀 Hovorim o tom, ze v restauracii vnutri zaplatis takmer o 30% viac nez restauracii mimo zoo, v stankoch to iste (nakolko som sa zoo posledne dva roky uspesne vyhybala, mozem aspon dufat, ze sa zlepsila kvalita obsluhy i jedla, lebo vtedy za vela nestala) A ze sa mi k tymto cenam nezda dostatocne "luxusne" prostredie. A ze tam, kde by zarabat mohli a mali, tam na to kaslu (a ano, maju priestor aj moznosti, len by sa niekomu muselo chciet. Nie vedeniu zoo, ale cervenozelenemu zdruzeniu dementov, ktori systematicky devastuju mesto pod hlavickou jeho vedenia) Fuj, som mimo temy, idem het.