Aké sú Hauck Rapid 3R resp. Hauck Rapid 4S?

18. feb 2019
Rada by som poznala názor na tieto dva kočíky. Či sa nejedná o hrkálky, či zvládnu aj ľahší terén a mestské kocky?
Ahoj!

Hauck Rapid 3R je ako trojkolka lepšie manipulovateľný, a to vďaka väčším gumeným kolesám aj na miernom teréne. Ak plánuješ po teréne chodiť pravidelne, alebo sú chodníky v tvojom okolí horšie, bude pravdepodobne tou lepšou voľbou. Rátaj však s tým, že sú to lacnejšie kočíky, a preto Rapid 3R nebude ultra hojdacím, super mäkkým a luxusným modelom, bude skôr takým stredom medzi komfortom a dostupnou cenou. Mamičky sa u Hauck kočíkov niekedy sťažujú na kvalitu prevedenia, ktorá by občas mohla byť vyššia. Naopak autosedačky tejto značky sú prekvapivo veľmi dobre hodnotené, takže tam chybu neurobíš.

Hauck Rapid 4S je vyslovene mestský, na nenáročné prechádzky. Vyslovene do terénu alebo do prostredia, kde mačacích hláv máte mnoho, by som ho ja osobne nezvolila. Prejde nimi, ale mäkká jazda to nebude. Ak sa ale chodíš najmä po bežných chodníkoch, prípadne obchodoch, a klasických mestských vychádzkach, nevidím väčší problém. Bude takou budgetovou, no funkčnou voľbou.
Polož otázku v poradni

Tu začni písať odpoveď...

Odošli