Aké sú rozdiely ABC Design Salsa 4 2019 a predchádzajúcich ročníkov?

11. jan 2019
Dobrý deň,

rada by som sa vás opýtala, v čom vidíte rozdiely tohto nového modelu oproti tym predchádzajúcim (napr. Viper 2018). Na prvý pohľad sa dizajnovo zdajú byť rovnaké.

Ďakujem pekne.
Ahoj,

funkčne v modeloch Viper od roku 2017 nie je rozdiel. Odlišnými, predovšetkým čo sa týka nadstávb, sú modely spred roka 2017, v ktorom prišlo k veľkému ABC Design redizajnu. Pre novú kolekciu pribudli nové farby, napríklad tie s farebnými pastelovými strieškami. Novou je aj nová dostupná autosedačka, okrem Hazel a autovaničky Doozy je v ponuke aj nová Tulip. Ďalšou pridanou hodnotou modelu Tulip je aj nová Diamond Edition, ktorá je v prémiovom (a o niečo drahšom) prevedeí s prešívanou koženkou, chrómovým finišom, odlišnými - modernejšími kolesami - jednoducho vyššia verzia tohto obľúbeného, testami dobre hodnoteného modelu. Ak teda uvažuješ o jeho kúpe, a neplánuješ diamantovú edíciu, kľudne zvažuj aj ročníky predtým (ak na ne dostaneš dobrú ponuku).

Čo sa modelu Salsa 4 týka, nový ročník priniesol nové (aj pastellové) farby, nekorýtkové - klasické sedadlo s obrovskou strieškou a celkovú v podstate rovnakú, no praktickejšiu a modernejšiu funkcionalitu. Vo svojej kategórii je to aktuálne kočík s vynikajúcim pomerom cena-výkon, oceňovaný aj v iných krajinách.
Polož otázku v poradni

Tu začni písať odpoveď...

Odošli