Aký golfový kočík?

janka257
6. máj 2012

Ahojky maminky. Poradite? Dcerka ma 14 mesiacov a chystame sa kupovat golfovy kociar. Nase poziadavky su: skladny, aby zaberal co najmenej miesta v aute, aby sa dal dat az do lahu, priestranny kosik na spodku no a samozrejme, rozumna cena 🙂 Poradite nieco dobre?

tilly24
6. máj 2012

my myme baby poin orion, dobra cena, a hlavne ma slnecnu clonu - taku predlzenu striesku, ze aj ked je dieta v lahu tak nan nesvieti slnko

ivett1
7. máj 2012

@janka257 ahoj, tuto je super diskusia, možno ťa inšpiruje🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/aky-golfovy-kocik-mi-poradite/

tigerca10
7. máj 2012

my mame Chicco CT 04, maximálna spokojnosť, zohnala som si ho cez inzerat, lebo teraz sa uz nevyraba asi 2 roky, namiesto neho robia Chicco Multiway, ktoremu ale hrkocu kolieska.

poloz si otazku, na co chces ten kocik vyuzivat. tento moj som pouzivala aj v zime, aj do terenu, pretoze na rozdiel od inych golfacov, ktore su skor na hladky asfalt alebo teda do nakupnych centier, tento CT 04 ma trochu vacsie kolieska a tie dvojkolesa su sirsie od seba nez na inych golfacoch.

dalsiu vyhodu ma, ze strieska sa da odzipsovat a natocit tak, aby dietatu nesvietilo slnko do oci.

chichaa
7. máj 2012

My máme Peg Pereglo Pliko P3 a fakt spokojnosť, najmä veľká stracha, dása super stiahnuť keď fúka alebo prší a veľké priestranné lôžko, malá tam stále super vlezie aj keď má 2,5 roka...
odporúčam...
Potom máme Gesslein swift, ale to je podľa mňa čisto kočík na rýchle presuny, nie na spánky a dlhodobé vychádzky..slabá strecha+nedajú sa polohovať nohy...ale inak ľahko ovládateľný...

stanislavao
7. máj 2012

golfky asi do uplneho lahu nejdu vobec. neviem, ci nova nuna uz ano. ale inak su len do pololahu. ja som mala coto baby soul, rozumna cena, maximalna spokojnost.

zuzkatko
7. máj 2012

😉

mummy01
7. máj 2012

uplne uzasne golfky su Coneco traffic-su az do lahu.Tie nase pouzivali obe deti a su tusim neznicitelne,skladne,lahke s pevnou konstrukciou a nevrzgajucimi kolieskami 😀 a niesu drahe

ela_79
7. máj 2012

od 6 mesiacov doposial ( 2,5 roka) pouzivame Peg Perego Si a spokojnost. Lahky, skladny, pevny, odpruzeny a po dvoch rokoch minimalne znamky pouzivania. Pre 14 mesacnu dcerku ti mozno staci nieco este lahsie a skladnejsie (zas je to na ukor kosika, nanoznika, pruzenia a pohodlia, teda skor na rychle presuny a obcasny spanok) , zalzi od toho ci v nom bude chciet byt len na spanie alebo aj dlhsie ... Pre nas bolo sicko idealna volba aj ked sopm sa golfovych ruciek stranila, sluzi dodnes na obcasny spanok a nechavam ho aj pre dalsie babo

ja.nu.la
7. máj 2012

Ja mám DEMA Pure Lothus Som s ním veľmi spokojná, veľký, priestranný, strieška pevná. Dá sa stiahnuť uplne dopredu ak svieti slnko. Dokonca sa dá tak upraviť ako" vanička" pre menšie bábätka. Dá sa k nemu dokúpiť vanička, aj vajíčko. Golfáč sa ľahko skladá. Uplne do lahu nieje asi ani jeden golfáč, ale daju sa dat skoro do lahu. .

kvetinka211
7. máj 2012

@janka257 peg perego pliko mini ... jeden z nahlahsich na trhu, co je super hlavne ak ho potrebujes casto dvihat. Da sa sklopit takmer do lahu na spinkanie, zlozit jednou rukou, zabere malo miesta, ma dlhu striesku, kosik ok. Babatku sa velmi paci a aj ja som nim nadsena 😉

kosta123
7. máj 2012

ESPIRO MAGIC so spojenou rúčkou ,super sa ovláda a nieje ani moc drahý,

miss_shy
7. máj 2012
minewka
7. máj 2012

phil & teds smartbuggy

monikkka
7. máj 2012

inglesina trip! najlahsi, kvalitna značka.

nelicefo
7. máj 2012

co mam vyskusane v terene tak jednoznacne Inglesina Trip 😉

jami2
8. máj 2012

Ja mám Inglesina a som veeeľmi spokojná.

mia___
8. máj 2012

MacLaren Techno XT. Teraz v lete ocenujem, ze maju roztahovaciu triesku, ktora dieta perfektne kryje pred slnkom a este je aj odvetrana. A idu do lahu

danu
9. máj 2012

@janka257 opytaj sa v temach, na ktore ti dala linky annalena