Aký je najlepší golfový kočík?

katarina.banska
7. feb 2011

ahojte, chcela by som vediet vas nazor, ktory golfovy kocik je podla vas najlepsi? Chcem aby bol kvalitny, spratny, lahky. Teraz mame Jane slalom pro, no v lete chceme kupit uz len golfac. Prosim, ktory by ste mi odporucili?
dakujem

mimkao
7. feb 2011

Quinny Zapp, teraz už aj polohovateľný. 😵 😵 😵

mahulienka333
7. feb 2011

podla mna je najlepsi peg perego.ja som ho mala abola som velmi snim spokojna.a velmi dlho smme ho pouzivali.Mali sme ho radi.

luciaanna
7. feb 2011

My máme Hauck Capri, som veľmi spokojná, v podstate mu nemám čo vytknúť, aj keď niečo by som určite našla...
Ale jednoznačne si myslím, že "najlepší" kočík neexistuje, na každom nájdeš okrem výhod aj nevýhody, závisí od toho, nad čím si ochotná prižmúriť oči 😉 .
Prajem šťastný výber 🙂 .

cmulinko
7. feb 2011

samozrejme vsetko zalezi na tom co je tvoja priorita.ak by som vyberala ja,tak si dam zalezat na tom,aby bola chrbtova cast polohovatelna co najviac do lahu,potom aby kolesa boli gumene a nie plastove a mne osobne zalezi aj na tom,aby kocik mohla tlacit aj vyssia mamicka a aby cena nepresahovala ludsky rozum 😀 ,lebo teraz uz kupis golfac aj za pol vyplaty 😕

zuzanavin
7. feb 2011

Ja som maximalne spokojna s PegPerogom Sí, lahuckavy, polohovatelny, skladny...nemam mu naozaj co vytknut...a to som naozaj vystriedala dost, kym som nasla ten pravy 🙂 . Skus pozriet v obchode, vyskusaj a uvidis. Vela stastia...

akika722
7. feb 2011

ja som objednala tento: http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/... zajtra by mal dojsť

dosa
7. feb 2011

quinny zapp hrozne hrkoce na dlazbe... ale inak je zaujimavy... nedavno sme z neho presedlali do tfk buggster a to je teda jazda - ziadne hrkotanie, tichucky chod, neskutocne priestranny kocik, polohovacie madlo - odporucam vsetkymi desiatimi 😉

buggies
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pimpulienka
17. jan 2013

Maclaren XLR

sissi4
7. máj 2013
zunzululu
23. máj 2013

Ja ho mám a je super.peruje a nehrkoce!teraz ho predavam.ak by ste chceli.tu na modrom konikovi v bazari.ideálny na leto.hlavne farba.a poťah sa strašne ľahko umyva.len tak handrickou