Aký je najlepší kombinovaný kočík do 400€?

zuzanka.j
10. jan 2010

som totalne zufala a neviem sa rozhodnut ktory kocik je najlepsi za najrozumnejsiu sumu. moje poziadavky su nafukovacie koliecka, polohovatelna rucka na kociku, tasticka k nemu, klipsovy system a co najnizsia vaha. ak by bol s autosedackou potesilo by. dakujem za vsetky typy, a poprosim k tym typom par slov ako ste s odporucanym kocikom spokojne. budem rada.

emmka3
10. jan 2010

Zuzka, ktorykolvek typ z druhej ruky 😉 My mame Cam MB X6 z druhej ruky, je ako novy a vydrzi aj pre dalsie babo ... ale nema nafukovacie kolecka 😅 takze moj dalsi typ je Bexa ... je tu aj diskusia o nom, ak chces, tak kuk ... aj novy je za dobru cenu

manika77
10. jan 2010

ahojte zuzka ja by som sa poobzerala po nieco pouzitom..niektore maminy predavaju kocik aj po dvoch mesiacoch..aj ja osobne non stop meni kociky..tak viem o com pisem...tak urcite radsej taky ako ist do nejakeho lacneho ako je babysmile, bexa, verso su atrapy za par eur a najdes ich vsade aspon 20 pri kazdej prechadzke...skus sa pozriet na nete urcite niecoho najdes..drzim palce

neurologia
10. jan 2010

ahoj aj ja som chcela fajn kocik ...ale vsetko co sa mi pozdavalo stalo dost vela penazi...vyriesila som to kupou uz pouziteho kocika a nema chybu je v super stave a este toho vydrzi...a cena bola suprova...a ma to aj vyhodu kedze nestal vela tak ma az tak nestve ked sa poskrabe alebo nieco podobne...mam cam cortinu x 3...aj a nafuk.kolieskami 🙂

alenk
11. jan 2010

zuzanka, je tu diskusia o kocikoch BEXA. ja som obzerala kociky dlho a tiez ma chytalo zufalstvo, ze tie peniaze su niekedy az chore. od minuleho tyzdna je moj favorit BEXA B3 - baby si pochvaluju, cena je 245e + 45e za autosedacku
ma nafukovacie kolieska, polohovaciu rucku, tasku v cene, vraj sa kazda cast nastokava na konstrukciu jednoducho (baby na tej diskusii pisali), vazi nieco okolo 9 kil - konstrukcia + ta ktora cast, myslim ze do 14 kil. no ved mrkni tu diskusiu o bexe. mozno tam najdes aj nejaku babu z tvojho okolia co by ti kocik ukazala.
nech najdes kocik s ktorym budes spokojna a bude dobre sluzit 🙂

emmka3
11. jan 2010

manika, ja si nemyslim, ze ked je kocar lacny, tak musi byt apriori zly 😉 napr. ta Bexa je lacnejsia ako Xlander, ale niektore prvky ma kvalitnejsie ... to len tak na okraj veci 😉

stanusa
11. jan 2010

pravdepodobne kupime Coletto Austin stvorkolesovy, ma pogumovane kolesa - pre mm lebo nechcel defekty a cena za 3kombinaciu je super a celkom sikovne sa naklikavaju casti, sportova cast ma 3 polohy, rukovat na dva smery a dizajn je pekny
k drahym kocikom - nie vsetky su take kvalitne napr. casualplay alebo aj chiccco - ten neodporuca znama

janka30
9. feb 2010

Ak mozem poradit, ja mam colleto austin 4 a som spokojna, je lahucky, dobre sa sklada aj do maleho auta. J
Jedinu nevyhodu vidim v tom, ze sportova cast sa neda polohovat uplne, ale maly si zvykol a zase teraz v zime, hlavne ked fuka, stiahnem dole striesku a maleho nie je ani vidiet a ma tam krasne teplucko. Vanicka bola velka, my sme ju vyuzili do 6,5 mesiaca a to mal Matko v pol roku 11,5 kg a 74 cm a v pohode sa zmestil. Autosedacka je trosku mensia, ale idealna pre novorodenca, my sme kupovali po troch mesiacoch 0-18kg, ale zase my dost cestujeme a mame velke dieta (3 mesiace-8750g). A ten kocik je hlavne za dobru cenu, podla mna je zbytocne kupovat drahe kociky, my sme ho kupovali pred rokom za 350€ v Polsku. Teraz som si kupila na leto maly golfac, ked uz budeme chodit, aby si sam vedel nasadnut.

zuzanakarolinka
9. feb 2010

ja mám nestor quenne a tiež si pochvaľujem, je to jeden z tých, čo majú veľkú a priestrannú vaničku, super vajíčko, ktoré sa tiež dá naklikávať na podvozok, dá sa aj zväčšiť vybratím vložky, všetky tieto kočíky majú podvozky, od ktorých sa nedá očakávať, že pri zložení zaberú málo miesta, nie sú to golfáče a preto s tým aj treba počítať, ale oplatí sa ich kúpiť, pretože drahé kočíky, ponúkajú takmer to isté

zuzanka.j
autor
9. feb 2010

tak napokon som sa rozhodla pre v-cross4 /v-travel/. ma ho jedna znama a je velmi spokojna. stal ma aj z autosedackou 290E, dufam, ze budem tiez spokojna. 😉

katkakostkova
10. feb 2010

ahojte, da sa z kocika Coletto austin zo sportovej casti dat dole potah a vyprat ho v pracke? poradte prosim. a je mozne sportovu cast pouzit v oboch smeroch? dakujeem

petusik
10. feb 2010

ahojky, tiez som vyberala kocik, nakoniec som sa rozhodla pre bumbleride indie... ale velmi sa mi pacil aj high trek tusim bebe confort, len mi nevyhovovala brzda na rucke, kvoli babyboardu, zavadzala by synovi... ale da sa i otacat sportova cast a nakliknut vanicka i sedacka... mam za sebou nejake kociky, tak som vyberala podla toho, co mi na predoslych vadilo a tieto dva vyhrali... ale ja som chcela len sportak.. prajem prijemne vyberanie a potom vozenie 😉

nikolahrozna
2. nov 2017

Ahoj.ked si nevies vybrat z toho mnozstva kocikov v obchodoch.tak s urcite precitaj https://premamicky.eu/najlepsie-kociky/ ...konecne som pochopila tie mamicky,co vecne tocili o velkosti koliesok,kombinacii s vajickom.nastavitelnostou rukoväte...atd...mne to pomohlo pri kupe 🙂