Aký kočík vybrať?

trwska
19. feb 2019

Ahojte, potrebovala by som vaše rady, tipy ohľadom kočíka. Chcem kupovať nový ale neviem kde mám hľadať. Moja predstava je hlavne ľahký, ľahko skladatelný, nie nafukovacie kolesá a dobre stabilný ktorý vydrží terén aj po lesných cestičkách. Bývam v BS takze kto bol vie, že aj tie chodníky v meste dajú kolesám zabrať. A najmä taký čo nezruinuje náš rozpočet... 💰a ešte plus otázka či je pravda, že trojkombinácie sa neoplatia nakoľko sa už dvojročné deti nezmestia do športovej časti. Ďakujem 🙂

iveta143
19. feb 2019

@trwska ja mam trojkombinaciu,ale uz by som sa viacej na vsetky tri casti nedala nahovorit...sportovy kocik sme vyuzili minimalne,ale nie preto, zeby sa mi tam dietatko nevoslo,mam ho priestranny dost,ale do auta sa mi tazsie nakladal...tak som kupila nakoniec iny typ kocika nieco ako golfac alebo niekto to vola bugina...no pri tej trojkombinacii som vdacna za to, ze ma nafukovacie kolesa, lepsie sa mi s nim ide po narocnejsom terene...

mondicka
19. feb 2019

Ja som po dlhom zvažovaní a zhruba podobnych nárokoch ako máš ty vybrala cybex priam

ink
20. feb 2019

Ahoj, ani mňa už by nikto nenahovoril na trojkombináciu. Dieťa sa ti tam síce zmestí, ale ty tej rárohy budeš mať po krk, najmä ak uvidíš iný ľahší športiak, alebo golfáč, ktorý potom viac vyhovuje väčšine mamičiek.
Skús sa spýtať prípadne na radu aj tu, v kočíkovej poradni : https://www.modrykonik.sk/forum/category/kociko...

eri444
20. feb 2019

Hmmm radšej si kúp na začiatok len hlboký kočiar. Tie trojkombinácia majú veľmi malé športové časti. No osobne by som bola za nafukovacie kolieska. Lepšie podľa mňa zvládajú náročnejší terén

lululilien
21. feb 2019

Ahoj, ja mam g-mini lord , ale ja som hľadala niečo s nafukovacími kolesami a vysoké. Z vaničky sa dá spraviť sedačka. Všimla som si že je viac značiek tohto druhu kočíka, napr. Chicco. Sporťák som si nechala po prvom synovi a aj autosedačky máme. Inak niekedy mi chýbalo vajíčko, ktoré by som si v rýchlosti naklipla na rekonštrukciu, keď som musela niekam hodiť staršieho, ale zvládla som to aj bez.

trwska
autor
21. feb 2019

@iveta143 tie nafukovacie nechcem lebo je s tým roboty, stále to nafukovať a ako som sa už vyjadrila v BS dajú chodníky zabrať

trwska
autor
21. feb 2019

@ink super, ďakujem za radu 🙂

zazrak89
21. feb 2019

len niekedy cena trojkombinacie, je rovnaka ako jednokombinacia, ze sa to velmi neoplati, ja mam troj a som spokojna, len si planujem kupit na leto jednoduchy sportak a sportovu cast si potom necham na zimi, lebo je super

iveta143
21. feb 2019

@trwska ja som to nenafukovala este ani raz,a to ho mam uz 4 roky...ale urcite najdete nieco co vam vyhovuje 🙂

trwska
autor
21. feb 2019

@mondicka mihla by si mi poslať link na ten kočík? Pozerám na nete ale našlo mi ho len po častiach a ako pozerám tak ak je to pravda že sa kupuje po častiach tak ten kočiar vyjde aj 1000€ čo mi príde prehnané

ajsha123
21. feb 2019

Ja som mala Peg perego, ale hroza s nim po chodníkoch... A hladala som vyslovene taky, co ma veľké nafukovacie kolesá, je stabilny, odpruzeny, kvalitny (ziadna hrkálka), lahko sa skladajúci a na plocho zlozitelny do auta. Bob revolution pro. Kolesa s kotúčov mi brzdami. Nedam nan dopustit. Mam ho uz 3 roky, kolesa sme dofukovali raz. Prejde v každom teréne. Da sa dokupit adaptér, dat vanička a vajicko. Ako sportak je výborný, 5 ročne dieta sa tam tiez zmesti. My sme si ho dokonca prisposobili, dolu v sportaku lezalo 2 ročne spiace dieťa, nad nim vajicko s drobcom.

trwska
autor
21. feb 2019

@ajsha123 vyzerá fajn 🙂 len nikde neviem nájsť cenu. Vies mi napisat koľko by asi vyšiel aj s tou vaničkou?

ajsha123
21. feb 2019

@trwska ja som ho kupila z 2.ruky uplne novy (nepouzivany), z cr. Mal aj pláštenku, tasku, puktik... Za 420 eur, vtedy. K nemu sme si z usa objednali adapter peg perego, lebo vajce aj vanicku peg perego sme mali. Ale to bolo nase riesenie, adspter bol samozrejme original. Na mall.sk
https://www.mall.sk/kociky-kombinovane/britax-r...
Sim nasls najviac príslušenstva, vanicku za 139, adaptér za 33,9. Ak chces este viac usetrit, vanicku za pol roka nikto neznici, kup z 2.ruky. Teda ja by som tak pozerala.

ajsha123
21. feb 2019

Idem bud.tyzden k rodicon, sestra byva v bs. Mozno sa tam ukážem, prip.v KA budem urcite... Kocik beriem tiez, mala v nom spáva