Aký športový kočík do 300 eur?

Zodpovedané
3. máj 2023

Ahoj,

na jar by som si chcela pre ročné dieťa zaobstarať športový kočík. Bývame na dedine, kde väčšinou nemáme dokonalé cesty. Meriam 165 cm.

Moje požiadavky:

  • otočný v obidvoch smeroch (nemusí byť),
  • dlhá strieška,
  • jednoduché skladanie,
  • ľahký (najdôležitejšia požiadavka),
  • moderný dizajn,
  • čierna farba,
  • do 300 eur.


Najviac sa mi pozdáva Valco Baby Snap 4 Trend, ale v čiernej farbe je cez môj rozpočet. Potom ma celkom zaujal Zopa Quest.

Ako by si sa rozhodla ty?

Ďakujem

Ahoj,

osobne obľúbené kočíky značky Valco Baby odporúčam pre ich absenciu odpruženia skôr na rovnejšie povrchy. Chýbajúce odpruženie je na nerovnejších cestách dediny citeľné a sťažuje manipuláciu s kočíkom.

Kočík Zopa Quest je určený pre nižších a stredne vysokých rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovnejších cestách dediny. Podobným cenovo dostupným modelom je aj jeho bratský model Zopa Move Cross, ktorý je naviac citeľnejšie opružený.


Zváž aj podobné a obľúbené modely: športové kočíky Petite&Mars Royal, Petite&Mars Street+ Air s nafukovacími kolesami či Petite&Mars Street+ RWS s bezúdržbovými kolesami.



Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally