Camarello verzus Baby active

ivanka109
25. aug 2012

Poradte mi prosím už som zúfalá, neviem sa rozhodnúť medzi kočiarom camarello q12 a baby active elipso. Máte niekto s nimi skúsenosti?

katren
25. aug 2012

@ivanka109 treba si vyhladat vo vyhladavaci recenzie, precitat a rozhodnut sa musis aj tak ty.... 😉

katarinka32
25. aug 2012

ja som si v pondelok kupila camarelo, videla som ho u svagrinej a super sa mi kocikoval, ale ani ten baby active nemusi byt zly, ma rovnake parametre ako camarelo, no mne sa camarelo uz pacil davno, lebo som trosku vacsia zena a je uplne staveny pre moju postavu, dufam, ze budem s nim spokojna

katarinka32
25. aug 2012

@ivanka109 ivanka, kedy cakas malinke, lebo aj ja mam termin v oktobri

marianka0101
25. aug 2012

@ivanka109 nevyhoda baby active:kolieska neboli klasicke nafukovacie, velmi tazko sa nafukovali a trebalo ich casto dofukovat, lebo inak sa kocik tazko ovladal. Mala som septembrove babo a o rok v zime sa mi tam maly ledva-ledva vmestil s fusakom, opierka mu bola uz tiez mala a tretia vec, opierka na sportovej casti mala velmi zly system na sklapanie do lahu a spat do sedu. Bol tam taky popruh ako byva na ruksakoch a bolo to velmi naprakticke. To bola verzia 2009, mozno sa to zmenilo. Co som videla video na camarelo, tak tam je to sklapanie opierky praktickejsie. Inak neviem poradit

ivanka109
autor
25. aug 2012

ja mam termin 7. oktobra a ty?už sa neviem dočkať, a nieje camarello velmi tažky?podľa tych parametrov baby active važi celý len 9 kg, to je hlavna výhoda.

katarinka32
26. aug 2012

@ivanka109 ja mam termin 10 oktobra, vies ked ti mam pravdu napisat ja som sa na vahu kocika ani nekukala, neviem asi som to nepovazovala za dolezite, ale teraz no co ja viem 🙂)

lutia
26. aug 2012

@ivanka109 ja by som odporucila camarello, som s nim velmi spokojna a nakolko mas termin v oktobri tak bez problemov sa ti do vanicky babenko zmesti aj ked bude mat 7m aj s fusakom 🙂) a manipulacia pri kocikovani super akurat ta vaha 🙂) ale da sa to zvladnut

ivanka109
autor
26. aug 2012

tak pre mna je vaha dost dolezita, lebo byvame na 3. poschodi a nemame vytah, ale camarello by som brala hlavne kvoli tomu že ho maju u nas v obchode a môžem si ho poriadne pozrieť. Ten baby active som videla v poľsku v obchode, hneď ma oslovil, ale mali tam len vaničku, športovy ani vajičko nebolo a na internete to vyzera podľa mňa uplne inač ako v skutočnosti

ivanka109
autor
26. aug 2012

katarinka tak to mame skoro rovnaky termin....a čo čakaš?akufarbu kočika si si vybrala?

ela2710
26. aug 2012

@ivanka109 my mame Camarello a sme spokojní, ma sice trosku vacsiu vahu, ale lahko sa s nim manipuluje, vanicka je dost velka, takze sa do nej mala bude zmestit dlho 🙂 a vyhovuje mi aj to, ze je ten spodny kosik dost vysoko nad zemou, my sme kupili trojkombinaciu a sme velmi spokojní 😉

katarinka32
2. sep 2012

@ivanka109 my cakame dievcatko a farba kocika je seda a okolo vanicky su take kvietky, pacil sa mi uz od zaciatku