Concord Neo - názor

siusn
13. júl 2014

Ahojte!
Prosím Vás, kto ho má?... Ja mám termín v novembri a potrebujem o tom kočíku čo najviac info. Chcela by som trojkombináciu, ale bojím sa, či športová časť bude môjmu bábätku pohodlná a postačujúca. Čítala som veľa aj pozitívnych názorov, ale žiaľ aj negatívne sa našli. Nie je celkom najlacnejší a preto sa chcem rozhodnúť na základe odporučení od mamičiek. V obchode Vám ho predvedú, ale skúsenosti majú mamičky, nakoľko kočík rastie s ich bábätkom... 🙂

nunu2013
13. júl 2014

Nikdy by som ten kocik nechcela kvoli sportovej casti tzv korytkove sedenie. Pokial chces byt mamicka, ktora jazdi len po nakupnom centre tak v pohode ale ked chces chodit s dietatkom na 3 hodinove prechadzky ked sa chce aj vyspinkat tak vobec. Sadni si ty do fotele a skus sa vyspinkat. Autosedacka a vanicka su v pohode. To jee moj nazor

alexmianina
13. júl 2014

@siusn moc malinká športová čast, concord wanderer sa ti nepozdáva?

siusn
autor
13. júl 2014

@nunu2013
No ja po nákupnom centre určite nebudem chodiť. 🙂 Ja som z dediny a určite chcem chodiť na vychádzky.

siusn
autor
13. júl 2014

@alexmianina
Zajtra sa pôjdem pozrieť, len farebne ho majú v bordovom prevedení a my čakáme chlapčeka :D

alexmianina
13. júl 2014

@siusn však oni ti farbu objednaju aku si vyberieš

nela78
13. júl 2014

@siusn Ja mam neo trojkombinaciu a som max spokojna 🙂

lenkaerika
13. júl 2014

@siusn mali sme ho 2009-2012 a bola som veľmi spokojná - bol pohodlný pre mňa aj malú, elegantný, praktický, ľahko a dobre ovládateľný, bez akejkoľvek závady aj po takmer 3 rokoch, navyše sa nám ako jediný vošiel do veľmi úzkeho malého výťahu vďaka vytočeniu kolies a úzkemu rozptylu predných kolies.

veriiii
13. júl 2014

@siusn znama mala 2012 ediciu,ale podstata je-sportova cast je ozaj mala, plus jej malemu nevyhovovalo korytkove lezanie v sportovej casti...-nedalo sa mu tam dobre spat..a vanicku nevyuzili dlho,,kedze je plastova a sa tam spotil,oni mali este k tomu ciernu farbu kocika..pekny hic tam mal na jar,leto...

mandy20
13. júl 2014

@siusn Mame concord neo uz 6ty mesiac a je uplne super. Ziaden nedostatok som nenasla a co sa tyka korytkoveho sedenia je tiez uplne super. Mala mi tam prespi aj 3hodinky uplne v pohode takze vrelo odporucam ;)

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz