Cybex balios s - skúsenosti

iweet19
23. sep 2018

prosim skusenosti so cybex balios s? ☺️

natalianm
23. sep 2018

@iweet19 hroznyyy nekupuj

martikaus
23. sep 2018

@iweet19 ja mam sportovy a som
Velmi spokojna.

mirkab1804
23. sep 2018

@iweet19 my sme velmi spokojni...mame sice len sportovu cast, ale zatial nemozem nic vytknut...je lahky, skladny, odpruzeny, vhodny to hocijakeho terenu, ja mozem len odporucat 🙂

iweet19
autor
23. sep 2018

@natalianm a preco ??

atothova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalianm
24. sep 2018

@iweet19 podla mna to je hrozne rozheglan kocik, rucka vysuvna ma taku volu od vyroby, kolieska hrkaju na horsom terene, su gumenne ale take ze sa do nich zapichuju kamienky. striesk je len taka tenka latka....

tani2
24. sep 2018

@mirkab1804 da sa dat kocik prosim aj do uplneho lahu? resp. aky je rozdiel medzi cybex s a m? moj maly ma 5 apol mesiaca, zatial nesedi, ale uz sa nezmesti do hlbokeho kocika, tak zhanam dobry sportovy... vopred dakujem

mirkab1804
24. sep 2018

@tani2 ano da, prave preto sme ho kupili...moja dcerka je dlhsia, tak nam uz tiez vanicka bola ltt a ani v nej velmi nechcela byt, uz skoro dva mesiace sa v nom vozi, bude mat o tyzden pol roka a tiez este nesedi, takze pekne lezi 🙂 a dalsie plus pre nas bolo, ze sa da otacat v smere i proti smeru jazdy, teraz mam dcerku otocenu k sebe, potom ked bude sediet, otocim ju uz do sveta 🙂

martikaus
24. sep 2018

@mirkab1804 suhlasim, mali sme ten isty problem..maly je v tomto kociku uz od 3 mesiacov a spinka krasne...rovno.... ked sedi 45 stupnov ako v hojdacom kresielku....teraz ma 5. Ale je to skor do lahsich terenov kocik🙂 mesto, dedina lahsi teren urcite🙂

tani2
24. sep 2018

@mirkab1804 dakujem za info, este sa spytam ci ta vanicka nie je uzka na pohlad, citala som, ze je uzsia, ale neviem ako to vyzera v skutocnosti a ci je vhodny aj na zimu kvoli tenkej strieske?

tiumen
24. sep 2018

@iweet19 ja ho mám a naj kočík pre mňa (lepšie sa mi s ním jazdilo ako s Britaxom go) nehrkoce mi vôbec - len fakt na veľmi rozbitých cestách.. chodím s ním aj mimo mesta na záhradu a žiaden problém.. rýchlo a ľahko zložený, raz za čas sa mi nejaký kameň zapichne do predných kolies ale nič hrozné (do zadných vôbec zatiaľ) a to ho používam od mája nonstop

mirkab1804
24. sep 2018

@tiumen kde si prosim kupila tu tasku, co je zavesena na rucke? Velmi sikovna 🙂

tiumen
24. sep 2018

@mirkab1804 to je Bugaboo organizér 😉

natalianm
24. sep 2018

dievcata tak ja mam asi divny nazor alebo som moc narocna. moj nazor na kocim je ten ze je to lacna verzia cybexu. mala som cierny cybex balios s. ta rucka je velmi taka rozheglana ako to nastavovanie ma to taku volu a vlastne hrkoce. kocik ide krasne a ticho len v nakupnych centrach. a to asi vsetky. ja som s nim jazdila normalne po meste aj po dedine ale bezne cesty nie taky teren ako dala holka na foto cize sa cudujem. akoze zvladnut zvladne jasne ale ja som citliva na ten hrkotavy zvuk 😡...on je odpruzeny ale aj to pruzenie hrkalo. a to som ho mala fakt novyyy.
mala som ho v aute v kufri a ani neviem ako sa to stalo ale zostal skriveny ta konstrukcia je strasne labilna a nieje taka pevna ale zasa musi to mat aj tento minus ked to ma byt lahky kocik. akoze lahky je to ano aj skladanie do auta je super.
striesku ma kraasnu dlhu xxl ale je to iba tenka latka nic hrubsie na zimu urcite prefukne. a este plus davam ze ma dobry kosik. inak nic moc... moje dieta este nevedelo sedet mala asi 6 m. takze bola viac menej v polosede skor lezala a stale sa len zosmykovala ma len 3 polohy tusim nam nesadol absolutne.

mirkab1804
24. sep 2018

@tani2 ano, je uzsia, kvoli tomu, ze sa da otocit do protismeru, tym padom museli niekde ubrat par centimetrov, aby tam ten otocny system vosiel...sama som zvedava, ako budeme spokojni v zime, ked donho malu natlacim naobliekanu, myslim, ze zatial to bude v pohode, kedze ma este len polroka, ked ale bude starsia, asi budeme potrebovat sirsi...k tej strieske sa ti bohuzial neviem vyjadrit, kupili sme ho len v lete, takze este len zistime, ci bude postacovat 🙂

atothova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bodulienka
26. nov 2018

mali ste k nemu niektorá aj vaničku? mne sa to zdá nepraktické, ak je vanička vo výške kolien.

najkol
16. jan 2019

@mirkab1804 mozem sa spytat ako sa s nim jazdi v zime ?? A strieska nieje velmi tenka??dakujem

mirkab1804
17. jan 2019

@najkol ja som velmi spokojna, zvlada celkom v pohode aj neodhrnute chodniky, cez "kasu" je to trochu horsie, ale to asi pri kazdom kociari...fusak nam tam vosile v pohode, nemam velmi co vytknut 🙂 a strieska je uplne postacujuca, popravde som sa nou ani nezaoberala, ked je velmi zle pocasie, tak vonku nechodime, bud je dcerka na balkone alebo na terase v zavetri 🙂 takze ja odporucam

tani2
19. jan 2019

a
@najkol aj ja s nim jazdim v zime, vela snehu na chodniku ma problem prejst, ale ked je ako tak odhrnute, da sa. Strieska je tenka, ked fuka vietor trochu nou jemne kolise, ale nic hrozne, ci prefukuje ani neviem, asi nie. Maly je zababuseny, striesku stiahnem uplne, takze tam ma tmu.
Tiez som sa bala striesky pri kupe, lebo je to skor letno-jarny kocik.

kudrlinkal
7. mar 2019

Dobry den rada by som sa spytala ake velke deti vozite v kociku cybex balios s. Jednoduchi ci sa zmestia aj velke deti a vydrzi mi az pokym syn nebude chciet chodit v kociku. Dakujem

jannala
26. mar 2019

@kudrlinkal dobrý den, my sme ho kúpili asi dva týždne dozadu a dcérka ma 21 mesiacov, myslím ze sa jej v ňom páci, zmestí sa v pohode.

zuzikkka
8. apr 2019

Neporadite aka podlozka sedi na kocik? Pozerala som linda cube tie maju krasne ale siju len jeden rozmer

sofia1
8. apr 2019

@mirkab1804 keď ju otocis do sveta a dáš do lahu a ešte budeš mať na rucke tasku tak kocik ma tendenciu sa prevratit, bacha na na to.a to total úzke sedenie nepohodlne je hrozne.som rada ze som ho predala

natalianm
8. apr 2019

@sofia1 preesne ja som mala stale pocit ze sa mi kocik prevrati a to fakt s lahkou taskou na rukovati. katastrofa kocik tiez som bola rada ze isiel po tyzdni z domu prec....

sofia1
8. apr 2019

@natalianm presne hrozny kocik.sedenie ako na smyklavke.

mvranka
24. máj 2019

nam vcera dorazil, tak sme ho hned vyskusali 😊dcerka ma 19 mesiacov a je skor drobnejsia a mne sa zda, ze strieska je prilis nizko. proste ona ako sedela a striesku som zatiahla, tak ju mala polozenu na hlavicke a nepacilo sa jej to a stale spod nej vyliezala a rucickami nou mykala, aby sa dostala von. neviem, ostala som trosku sklamana. kocik by mal vydrzat pre deti do 3 rokov, neviem si predstavit ju tam rvat v zime naobliekanu a s fusakom. sirkou sa mi nezda nejak uzky, skor teda tato vyska opierky alebo teda strih striesky 😔

ketkat24
26. máj 2019

@mvranka dobry den, tiez nad nim uvazujem. Syn ma 17mesiacov skor je chudsi a mensi ale teda s tou strieskou ste ma zarazili. Ved uvadzaju ze az do 4rokov by mal byt ten kocik. Ma s tym niekto este nejaku skusenost? Inak okrem tej striesky ste s kocikom spokojna? Alebo ho nebudete moct kvoli tomu pouzivat?

mvranka
26. máj 2019

@ketkat24 inak som s nim spokojna. na spanie je ta strieska top. ked mala lezi, vytiahnem celu striesku a ma tam klud a tien. len pri tom sedeni sa mi to nepaci 😔

karin1410
14. jún 2019

Ahoj. Ja mam tento kočík a nastal mi problém keď som išla dat športový kočík.. MALÝ JE V ŇOM STRAŠNE NARVANY.. ŽIADNA POHODLIE.. kľudne pošlem foto.. Som sklamaná zo sportiak.. Co sa týka veľkosti.. Ale funkčnosť ôk. A co sa týka vaničky.. Ta bola super. Malý ma 7 mesiacov a do teraz som ho využívali.. Strieška na vanicke.. Tešz ale úplne v pohode.. V podstate dieťa je dole vo vanicke.. Takže ak aj fukalo on to necítil.. Mal. Niekto problém s tým sportiakom?? Ci len je mám bugroška 😀😀😀.. Kočík som začala používať od novembra 2018..